Autor Wątek: rownie dobry temat  (Przeczytany 9727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nathaniel

rownie dobry temat
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2003, 02:32:39 pm »
Cytat: "jachu_ka"

ja wystawiam tylko jednego Albina- drugi tyran (jakikolwiek) bylby sprzeczny z moim fluffem- moze byc tylko jeden Ziomal :twisted:
jak vemonfexy nie dojda to moge sobie nie poradzic :(
a co bys na mnie wystawil? :D


 -prawie nic co na Armour Value
 -whirlwinda
 - long fangs 4xlaska i long fangs 4xHBolter
 - runka z frostblejdem i ptakiem :)
 - no i duzo piechoty (gh i bc)

i to by wystarczylo... :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Gue'vesa'El Holton

rownie dobry temat
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2003, 03:54:19 pm »
oooooooo <pokłon> Jachu! Ktoś kto ceni swój fluff.. nie wierzę .. ja nigdy.. nigdy z kimś takim nie grałem... u mnie same power gamery są ... bleeee Chcę o autograf prosić..
łynie krew!
Rośnie gniew!
Śmierć sen przerywa!
Wojna wzywa!

Offline shirO_

rownie dobry temat
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 17, 2003, 05:22:13 pm »
Cytat: "jachu_ka"

szukasz dziury w calym- jesli nie moga latac to znaczy ze sa bezuzyteczne z taktycznego punktu widzenia, wiec rozsadniej jest je zwyczajnie zdjac.


to samo mozna powiedziec o innych czolgach nie skimmerach nie? a te jednak stoja i se strzelaja dalej :]
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:34:19 pm »
Cytat: "shirO_"
Cytat: "jachu_ka"

szukasz dziury w calym- jesli nie moga latac to znaczy ze sa bezuzyteczne z taktycznego punktu widzenia, wiec rozsadniej jest je zwyczajnie zdjac.


to samo mozna powiedziec o innych czolgach nie skimmerach nie? a te jednak stoja i se strzelaja dalej :]


ale skimmer jest chyba troche delikatniejszy od czegos co na gasienicach pomyka, no nie?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:37:12 pm »
Cytat: "Gue'vesa'El Holton"
oooooooo <pokłon> Jachu! Ktoś kto ceni swój fluff.. nie wierzę .. ja nigdy.. nigdy z kimś takim nie grałem... u mnie same power gamery są ... bleeee Chcę o autograf prosić..


hmmm... musualem wykombinowac flufficznego tyranta-samodzierzawce zeby miec uzasadnienie dla mutacji- wiec jest sobie taki kolo i on zadnej konkurencji nie uznaje, a ze kazdego innego tyrana wciaga nosem to jest fajnie :D

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:39:41 pm »
Cytat: "Nathaniel"
-prawie nic co na Armour Value
 -whirlwinda
 - long fangs 4xlaska i long fangs 4xHBolter
 - runka z frostblejdem i ptakiem :)
 - no i duzo piechoty (gh i bc)

i to by wystarczylo... :)

dyskusja bedzie akadermicka ale sie spytam- jak myslisz ile tur strzelania do grubasow beda mieli long fangowcy? :roll:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Nathaniel

rownie dobry temat
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2003, 12:19:27 pm »
Cytat: "jachu_ka"

dyskusja bedzie akadermicka ale sie spytam- jak myslisz ile tur strzelania do grubasow beda mieli long fangowcy? :roll:


 wystarczy mi jedna tura strzelania w Albina jak dostanie 2 woundy z lasek z reszta sobie poradze...  :twisted:
venomfexy nie maja skrzydel...  :wink:
genki zanim dojda minie 3-4 tury, i na nich i na hormasie sa HB i whirlwind...  8)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2003, 12:27:41 pm »
mowilem ze bedzie akademicko:
najpierw Ty wystawiasz fangusiow, a ja dopiero potem hormasiow, wiec ustawie ich tak, ze nawet jak zaczniesz to nie dasz rady do nich strzelic; z wiatroczolgu zabijesz mi moze 4 (w porywach) a jak rusza to zatrzymaja sie dopiero na Twoich chlopakach (no chyba ze bedziemy grali na jakims nienormalnym stole)
co do walenia po Albinie- CC blokuje LOS, pamietasz? :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Nathaniel

rownie dobry temat
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 18, 2003, 12:38:16 pm »
Cytat: "jachu_ka"
mowilem ze bedzie akademicko:
najpierw Ty wystawiasz fangusiow, a ja dopiero potem hormasiow, wiec ustawie ich tak, ze nawet jak zaczniesz to nie dasz rady do nich strzelic; z wiatroczolgu zabijesz mi moze 4 (w porywach) a jak rusza to zatrzymaja sie dopiero na Twoich chlopakach (no chyba ze bedziemy grali na jakims nienormalnym stole)
co do walenia po Albinie- CC blokuje LOS, pamietasz? :twisted:


 pamietam, dlatego wystawiam sie w miare mozliwosci 24 cale od Ciebie, i pierwszy sklad z Klow wystaiwam z HB, a dopiero drugi z boku z laskami,  :twisted:
pozatym czeka runek z frostblejdem wali pierwszy i trafia na 3+ rani niestety tylko na 6+  ...  no i 2xBC z 3 PF w squadzie... niestety walisz jak IC i dlatego musze Albina akademicko zmiekczyc laskami... :cry:  :cry:
jak nie zmiekcze laskami to dupa blada i trzeba na nieziemski fart liczyc...
alternatywa to 2x 4laski rozdzielone - 2 na raz hormasiami nie zaszarzujesz... ale i tak tak ustawiona armia jest do DUPY... ale nic lepszego nie bedzie...
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2003, 12:42:29 pm »
Cytat: "Nathaniel"

pozatym czeka runek z frostblejdem wali pierwszy i trafia na 3+ rani niestety tylko na 6+


mozesz mi cos o tym runku wiecej napisac? czermu wali pierwszy, co to ten frosblejd? bo na 3 gora trafia przez jakis talisman, no nie?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Nathaniel

rownie dobry temat
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 18, 2003, 12:58:11 pm »
Cytat: "jachu_ka"

mozesz mi cos o tym runku wiecej napisac? czermu wali pierwszy, co to ten frosblejd? bo na 3 gora trafia przez jakis talisman, no nie?


 aaa... zapomnailem najpierw ja wystawiam whirlwinda (HS)... i niech hormasie go szrzuja... :twisted:
 i teraz nic nie blokuje mi LOS'a... :twisted:  :twisted:

 runek - pierwszy uderza bo ma chmurke, frost blejd S+1 i liczy sie jako PW... na 3+ bo ma naszyjnik z wilczych zebow... nic wiecej... lipa... dla Albina na cwierc sniadania...
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 18, 2003, 01:05:30 pm »
Cytat: "Nathaniel"
Cytat: "jachu_ka"

mozesz mi cos o tym runku wiecej napisac? czermu wali pierwszy, co to ten frosblejd? bo na 3 gora trafia przez jakis talisman, no nie?


 aaa... zapomnailem najpierw ja wystawiam whirlwinda (HS)... i niech hormasie go szrzuja... :twisted:
 i teraz nic nie blokuje mi LOS'a... :twisted:  :twisted:


pamietaj, ze wrak pojazdu zaslania LOS :roll:


Cytuj
runek - pierwszy uderza bo ma chmurke, frost blejd S+1 i liczy sie jako PW... na 3+ bo ma naszyjnik z wilczych zebow... nic wiecej... lipa... dla Albina na cwierc sniadania...

wali na rowni z karasiami bo maja flesh hooki :D
a ile ma atakow? i jaka swite?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Nathaniel

rownie dobry temat
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2003, 03:37:09 pm »
Cytat: "jachu_kana"


pamietaj, ze wrak pojazdu zaslania LOS :roll:

wali na rowni z karasiami bo maja flesh hooki :D
a ile ma atakow? i jaka swite?


 nie mowie o karasiach ale o Albinie, one jeszcze nie doszly... pozatym jak ja szrzuje to flesh hooki Ci nic nie daja... :twisted:

 a co do pojazdu to wg. zasad ja decyduje czy wrak zostaje na stole czy nie (tylko na 6 ordnasie nie mam nic do gadania bo schodzi automatycznie)... w tym wypadku na 100% nie zostaje bo ja tak chce...  :twisted:
dzieki temu wale po hormasiach i Albinie...
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline stormcaller

rownie dobry temat
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 18, 2003, 04:00:48 pm »
Nath....
zapomniales dodac ze runblejdzik dziala jak force weapon i jesli zranisz a kolo zdupi liderke to zabija nie patrzac na ilosc ran biedaka po drugiej stronie rekojesci =)))...ja tam czesto usadzam runksiedza na bajku i ftedy ma kolo 5T...hiehie tuff gay sie z niego robi :twisted:
Jakis jeszcze podac przepisik na combo z broda....dodaj do 14 chlopowego tloku blodcawow ragnara i wraz ze specjanlymi zasadami od niego podlicz im ataki...sie zdziwisz  :twisted:
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline jachu_ka

rownie dobry temat
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2003, 05:01:42 pm »
Cytat: "stormcaller"
Nath....
zapomniales dodac ze runblejdzik dziala jak force weapon i jesli zranisz a kolo zdupi liderke to zabija nie patrzac na ilosc ran biedaka po drugiej stronie rekojesci =)))...ja tam czesto usadzam runksiedza na bajku i ftedy ma kolo 5T...hiehie tuff gay sie z niego robi :twisted:
Jakis jeszcze podac przepisik na combo z broda....dodaj do 14 chlopowego tloku blodcawow ragnara i wraz ze specjanlymi zasadami od niego podlicz im ataki...sie zdziwisz  :twisted:


łeee... jesli to force weaponka to nie ma glupich- najpierw sie smieciucha zwiaze maluchami a potem karasie albo genosy podesle (raczej karasie :twisted: ) a Albin zajmie sie mloceniem reszty smieciuchow :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

 

anything