Autor Wątek: zatoichi  (Przeczytany 11734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
zatoichi
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 20, 2005, 06:34:02 am »
nam chodzi o ten taniec chyba, ktory ni to japonski ni to aftoamerykanski

Offline muffynka

zatoichi
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 20, 2005, 09:44:24 am »
Ja nie  wiem oc mam o tym filmie msyelc, bo widzilam go kawalkami... i w sumie nawet te kawalki tworzyly logiczna calosc,jednak nei ucierpialy na braku pominietych przeze mnie scen.
Ten film, z mojeog punkty woidzenia to historia dwu siostra, o przepraszam, Siostry i brata, masazysty (:P) i jakeiegos hazardzisty.... (cos glebokiego).

Chyba obejrze go jeszce raz, ze by dopelnic calosc...., bo glupo urywkami ogladac film, jednak pomine scene tanca, bo slusznie zostalo zauwozane, zo to takie hamłerykanskie i nie pasuje do calego filmu (bo w sumienie iwem co ta scena mial oznaczqac, radosc wioski, ze gang "paskudnego weza" zostal wybity co do nogi czy chcieli sie popisac ,z e potrafia tanczyc, jak na brodwayu?)

ale ze japonskie... to nie bede dlugo grymasic. (bo co z Japonii musi byc dobre :P)
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline raseku

zatoichi
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 20, 2005, 11:06:55 am »
fakt scena tańca to tak ni przypioł ni przyłatał... za to scena po scenie tańca :p jak dla mnie miodzio :-)

Ogólnie muzyka pasowała mi do filmu a z kina wyszłam cała nabuzowana i tętniąca rytmem ( jakkolwiek to wyglądało :-) )

Offline sa7o

zatoichi
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 20, 2005, 11:07:18 am »
Cytat: "grzybek"
nam chodzi o ten taniec chyba, ktory ni to japonski ni to aftoamerykanski

mi tez chodzi o ten taniec :D
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline graves

zatoichi
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 07, 2005, 05:00:19 pm »
Obejrzałem w końcu.
Niezwykle ciekawy i dobrze zrealizowany film. Ten taniec na koniec - nie przeszkadzał mi za bardzo i raczej nie nazwałbym go afroamerykańskim ;)
Nie chce mi się zakładać nowego wątka więc wspomnę tutaj:
Oglądałem również "Dom - latających sztyletów" (House Of Flying Dagers).
Bardzo kolorowy film (prawie jak Hero).
Widział ktoś?
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

grzybek

  • Gość
zatoichi
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 07, 2005, 08:07:48 pm »
Nawet nie slyszalem o takim tytule ^^'

Offline graves

zatoichi
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 07, 2005, 09:33:58 pm »
Cytat: "grzybek"
Nawet nie slyszalem o takim tytule ^^'

to żałuj :p
http://www.sonyclassics.com/houseofflyingdaggers/trailer-open.html

Świetna jest scena w "bambusowym lesie" - widać na trailerze -do którego linka zamieściłem.
Dzieje się w Chinach w 853 roku (zdaje się :roll: )
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline SeeMoon

zatoichi
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 09, 2005, 10:49:46 am »
Cytat: "graves"
Oglądałem również "Dom - latających sztyletów" (House Of Flying Dagers).
Bardzo kolorowy film (prawie jak Hero).
Widział ktoś?


 NO to bomba - juz na mnie czeka ;) Hero jest przepiękny.
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Anearion

zatoichi
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 27, 2005, 12:50:27 am »
Cytat: "SeeMoon"

 NO to bomba - juz na mnie czeka ;) Hero jest przepiękny.


Ech chyba nie potrafię docenić jego piękna (chyba że jako komedii), przyczajony tygrys, ukryty smok  to chyba najlepszy film w tej konwencji - IMHO.
Exitus Acta Probat" - Officio Assassinorum

Offline KitsunE

zatoichi
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 27, 2005, 08:32:27 am »
No proste ze widziałem House Of Flying Dagers kozak film a Hero niepszypadł mi do gustu bo to "bajka"A  przyczajony tygrys, ukryty smok tez jest zajefajny ale te skakanie po dżewach :shock:  :shock: z tym to troszke szegieli ;) ale ogulnie jest COOL :D  :D
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=53660374!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Anearion

zatoichi
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 28, 2005, 12:00:05 am »
skakanie na po drzewach mnie podłamało, ale jak zrozumiałem że ten film to baśń to mnie to przestało razić
Exitus Acta Probat" - Officio Assassinorum

Offline graves

zatoichi
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 28, 2005, 07:34:51 am »
Cytat: "Anearion"
skakanie na po drzewach mnie podłamało, ale jak zrozumiałem że ten film to baśń to mnie to przestało razić

To skakanie było dużo bardziej realistyczne niż w okrzykniętym - skaczący-ukryty :p
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
zatoichi
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 02, 2005, 11:23:15 am »
Hero to baśń i tak też powinien ten film być traktowany. A Zatoichi to całkiem co innego. Dla mnie był to film genialny, choć niektórych elementów w nim brakuje. Fabuła tu kuleje, bo w sumie to nie o nią chodzi. Liczy się tu reżyseria, wspaniałe przedstawienie świata odczuwanego przez ślepca. Bardzo fajne sceny walki i dobry, niewymuszony humor, ciekawe motywy muzyczne.

Offline graves

zatoichi
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 02, 2005, 12:27:24 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Hero to baśń i tak też powinien ten film być traktowany. A Zatoichi to całkiem co innego. Dla mnie był to film genialny, choć niektórych elementów w nim brakuje. Fabuła tu kuleje, bo w sumie to nie o nią chodzi. Liczy się tu reżyseria, wspaniałe przedstawienie świata odczuwanego przez ślepca. Bardzo fajne sceny walki i dobry, niewymuszony humor, ciekawe motywy muzyczne.

Jeśli chodzi o skakanie to porównujemy Hero do Dom - latających sztyletów, a nie do Zatoichiego. :roll: Tak się tylko złożyło, że w tym temacie ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
zatoichi
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 02, 2005, 01:07:31 pm »
Cytat: "graves"

Jeśli chodzi o skakanie to porównujemy Hero do Dom - latających sztyletów
Nie słyszałem o tym filmie. A mój komentarz odnosił się do postu dużo wcześniejszego od waszej rozmowy - tam ktoś stwierdził, że jeśli Zatichi jest jak Hero to on z miejsca go nie lubi. A co do Dom, to z chęcią się z tym filmem zapoznam.