trawa

Autor Wątek: WFB- Chaos na 2250  (Przeczytany 3808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kensiorek

WFB- Chaos na 2250
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 12, 2005, 07:28:24 pm »
Cytat: "thurion"
Cytat: "Kensiorek"
dla mnie banner of wrath w kawaleri i w rozpise tylko na 2 magach to strata pk . to jest 50 pk ktore napewno sie nie zwroca. Dla mnie banner sluzy do wyciagania DD od przeciwnika a tutaj fakt 9 kosci ale tylko 2 magow a magia Tz nieliczac przerzutek raczej nie ma czarow ktorych pod zadnym pozorem wposcic nie mozna.
Wlazyc taki banner w kawalerie to odrebna sprawa strzelisz z tego raz - dwa w ciagu bitwy a za ta cen mzesz wystawic odatkowe figurki. No chyba ze bedziesz a kawaleria stal i strzeal z bannera i Aspiringa :) troche droga oslona przeciw strzelaniu :P


to jest rozpiska na Lódz, na turniej z CS-em, pamietaj o tym ;)  ochrona magiczna przeciwnika nie bedzie jakas taka potezna...  ;) , przynajmniej nie powinna byc  :D a owszem 4 rycerzykow z wrathem nie dazy do zwarcia tylko sobie stoi i szczela (i zajmuje cwiartke ;) )
no ja bede mial 8 dd i niestety tylko 2 DS:P  a imperium na magu lordzie i 2 magach 2 lvelowych - do CS nie dostaje :P
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline mauler

WFB- Chaos na 2250
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 12, 2005, 10:09:45 pm »
Ano widzisz  Kensiorku= biednemu to zawsze: wiatr w oczy, nóż w plecy i ch.. w dupę  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Takie jest życie.
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

 

anything