Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - WFB

WFB - Imperium

(1/3) > >>

FRED THE KILLAH:
Moja rozpiska na 2200pts.

Elector + GW + FPA + Sword of Power + Holy Relic + Enchanted Shield 193pts.

BSB + Armour of Meteoric Iron + Sword of Might 125pts.

B.Wizard + 2DS 110pts.
B.Wizard + 1DS 85pts.

24 Swordsmen + Sztandarowy + Muzyk + 10 Swordsmen(detach) 253pts.
24 Swordsmen + Sztandarowy + Muzyk + 10 Swordsmen(detach) 253pts.
24 Swordsmen + Sztandarowy + Muzyk + 10 Swordsmen(detach) 253pts.

20 Greatswords + FCG + War Banner + 10 Swordsmen(detach) 365pts.

5 Pistoliers + Marksman + RP 112pts.

2 G.Cannony 200pts.

2 Helblastery 250pts.

W sumie 157 modeli.
Magowie w Swordsmenach, Elektor raczej też, a BSB w Greatswordach...
Jednak dalej ją dopracowuje :)
Co o niej myślicie ?

PZDR
Fred

sokles:
Całkiem całkiem jak dla mnie, ale kilka uwag. Moim zdaniem:

- beznadziejne przedmioty na electorze - ja widze tylko dwie kombinacje dla niego albo Mace of Helstrum (niejeden raz załatwia taaaki combat resoult w chalangu a także mocno straszy większe typki) plus Helm of The Skaven Slayer i Enchanted Shield no i oczywiście FPA, ewentualnie omżna by brać Laurels of Victory zamiast Mace i wtedy Great Weapon ale jednak pierwsze kombo zdecydowanie wygrywa, ah i jeszcze jedno ewentualnie można się pobawić z Van Horstmann Speculum - bo rzadko kiedy trafi sie na kogos gorszego od siebie, a jak sie trafi to sie nie używa i się leje i tak
- bsb albo mu dajesz Icon of Magnus i do Great Swordów go albo dajesz baaardzo przydatny piechotnym rozpom imperialnym Imperial Banner
- jeden mag ten tańszy wywalić, jeden wystarczy
- kloce oki,ale nie wiem czy nie po 20 wystarczy i dokupic jeszcze jednych pistoleirów bardzo przydatni, jak oczywisce najpierw wymienisz great swoprdów na kolejnych swordsmanów
- poza tym rozpiska jest owlna bo piehcotna, trzeba zmusic przeciwnika do przyjscia do siebie, może małe detrachmenty hangudnnerów by nie zaszkodziły ale na to trzeba punkty znaleźć

Tyle mojego ;)

MariuszGGG:
Bardzo fajna rozpiska.
Włóż tylko championów do swordsmenów. Bedą bardzo ładnie challangelowali herosów wroga (np. na smoczku).

Przydałoby się coś ekstra moblinego, np. cpt. na pegazie lub mały oddział jazdy (nawet bez FCG i IC), ale jak chcesz pobawić się BSB w GS, twoja wola. Bez tego twoja będziesz narażony na ostrzał. Niestety do walki będziesz szedł te kilka tur i tracił modele (wyobraź sobie, że po drugiej stronie masz 2 hellblastery i 30 handgunnerwów)

Dodatkowo, że skonfigurowałeś magiczne przedmioty na electorze (SoP - 40 pkt., HR - 45 pkt. ES - 10 = 105 pkt => czyli za dużo)  :D

sokles:

--- Cytat: "MariuszGGG" ---Bardzo fajna rozpiska.
Włóż tylko championów do swordsmenów. Bedą bardzo ładnie challangelowali herosów wroga (np. na smoczku).

Przydałoby się coś ekstra moblinego, np. cpt. na pegazie lub mały oddział jazdy (nawet bez FCG i IC), ale jak chcesz pobawić się BSB w GS, twoja wola. Bez tego twoja będziesz narażony na ostrzał. Niestety do walki będziesz szedł te kilka tur i tracił modele (wyobraź sobie, że po drugiej stronie masz 2 hellblastery i 30 handgunnerwów)

Dodatkowo, że skonfigurowałeś magiczne przedmioty na electorze (SoP - 40 pkt., HR - 45 pkt. ES - 10 = 105 pkt => czyli za dużo)  :D
--- Koniec cytatu ---


Fakt kolega ma racje, championi obowiązkowi i coś szybkiego też okej ale jednak pistoliersi niż pegaz, a kawaleria ewentualnie.

A co do przedmiotów magicznych ekhm tego drogi Mariuszu, nie obraź się ale ewidetnie 45+40+10=95 i mówi Ci to zawodowy księgowy ;)

FRED THE KILLAH:
A może coś takiego :D

Bohaterowie:

Grand Master + Sword of Power + Holy Relic + Ench. Shield [255pts.]
Captain + FPA + B.Warhorse + GW + Shield [128pts.]
B.Wizard + 2xDS [110pts.]

Podstawy armii:

2x5 Knightly Orders + Muzyk 2x[123pts.]
1x8 Knightly Orders + FCG + War Banner + IC [273pts.]
24x Swordsmen + Sztandar + Muzyk + Detach. z 10 Swordsmenów [253pts.]
25x Swordsmen + Sztandar + Muzyk + Detach. z 10 Swordsmenów [260pts.]

Jednostki specjalne:

2x5 Pistoliers + Marksman + RP 2x[112pts.]
2x G.Cannon 2x[100pts.]

Rzadkie jednostki:

2x Helblaster/Żelazko 2x[125pts.]/[250pts.]

Liczba modeli: 116
Wartość armii: 2200pts.

A więc tak...
Grand i Captain do Knightly Orders z IC - drogie, ale może być skuteczne a i tak bedzie 'skrinowane' :)
Mag do 24-ro osobowego oddziału Swordsmenów, jeden mag starczy bo jak trafie na silną magie to i tak dostane, a po co marnować punkty :P
Można to nazwać 'Hardcore' :D
Zastanawiam się nad Steam Tankiem nie wiem czy lepiej go dać zamiast Voley Gun'ów

Teraz poprosze o kilka słów krytyki ale i porady ;)


PZDR
Fred

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej