Autor Wątek: ANIME stworzone by chronić Twój stół !  (Przeczytany 4480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sa7o

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 07, 2005, 02:28:59 am »
Cytat: "raseku"
Cytat: "Soul Taker"
ludzie tworzycie niepotrzebne tematy o ceratach a co potem, dajcie sobie spokoj.


Cóż znalazłam coś co mnie rozbawiło wiec pomyślałam ze mogałabym sie z tym podzielić może ktos inny też sie usmiechnie. Lubie dzielic sie z ludźmi tym co mnie bawi.
Po za tym z każdego tematu moze się coś urodzić, dlaczego nie mielibyśmy przy okazji ceraty nie zacząć rozmawiac o wszystkich pierdułkach jakie produkują z wizerunkami postaci wielkookich tylko po to zeby sie sprzedały? A moze ktos zastanowi sie nad tym że anime dostaje sie do naszegho kraju cvoraz bardziej komercyjnymi drogami...

A nawet gdybyśmy do niczego nie doszli to czasami można poświecić kawałek zycia na pierdoły...

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  brawo dziwczyno :D
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline muffynka

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 07, 2005, 10:30:49 am »
a ja ostanio dopadlam w moim miescie chusteczki z Hello Kitty :)

--------

balabym sie miec taka ceratkena stole bo znajac siebei sama moglabym zachlastac, ja na smierc przy swoim sieroctwie :)

-------

i jescze jedno zgadzam sie z raseku,z e czasmi warto zaczac dyskusje od pi****l, bo one tez sprawiaja troche smiechu w zyciu, a tego czesto wielu brak
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline raseku

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 07, 2005, 06:05:15 pm »
Jezus:
ale to wąłsnie był taki kubek od Otaka dlatego powiadam strzeż sie Śmierdzących Kubków Od Fana :p

Sa7o:
 :roll: yyy no  jeśli mówisz poważnie to dziekuje, a jeśli nie to tez dziekuje  :D

Muffynka:
 Zamawiam jedną paczke :-) a jak juz bede duża to zrobie Ci taka cerate z czegos twardego i nie do zniszczenia i zachlastania rozchlastania w warunkach kochenno domowych-np. zrobie Ci cerate z cemyntu :p

Offline muffynka

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 07, 2005, 11:33:08 pm »
Cytat: "raseku"

 

Muffynka:
 Zamawiam jedną paczke :-) a jak juz bede duża to zrobie Ci taka cerate z czegos twardego i nie do zniszczenia i zachlastania rozchlastania w warunkach kochenno domowych-np. zrobie Ci cerate z cemyntu :p



juz dostalam prpozucje zakupienia roznych takich bibelotkow, na cele konwentowe, ale nie wiem kiedy bede znowu w domu....
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Jezus

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 07, 2005, 11:42:20 pm »
Cytat: "muffynka"
balabym sie miec taka ceratkena stole bo znajac siebei sama moglabym zachlastac, ja na smierc przy swoim sieroctwie :)

Taa, az szkoda tego uzywac... skad ja to znam. Znajac siebie pewno nigdy bym nia nie wylozyl stolu, chyba ze pod szybke  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline muffynka

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 08, 2005, 12:32:49 pm »
WLasnie az szkoda i najlepiej to za szybke.
MAm teraz taki ogromny katar,ze zuzywam mase chysteczek, ale tych z Hello KItty mimo ze mam w torebce nie uzyje!!!
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline raseku

ANIME stworzone by chronić Twój stół !
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2005, 03:03:12 pm »
hehehe skąd ja to znam:-) zarzuce ekhibicjonizmem i przyznam sie ze jak pare lat temu zdobyłam od kumpla długopiso-pióro
bardzo ciekawie to toglądało bo miało stalówke tak jakby bez tego metalu no w kazdym razie było jednorazowe no i pisało na nim MADE IN JAPAN wiec raseku postanowła oszczedzać pisaka co by sie nie zużył... no i jej wysechł  :p
 :lol:

 

anything