trawa

Autor Wątek: PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II  (Przeczytany 60829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kubasa

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 08, 2005, 10:48:16 am »
TAK JEST BYŁO OSTRO- ostatecznie wygraliśmy fear-outnumber(em) :badgrin:  :badgrin:  :lol:  i zostało 12 złoty za dwa dni plus nocleg DLA TURNIEJOWICZÓW....także ZAPRASZAMY GORĄCO ;)  8)
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

Offline Scimitar

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 08, 2005, 04:10:31 pm »
:D No to jest nieźle. Muszę się chyba do was wybrać  :badgrin: Za 12 zeta to warto :)
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline trojek84

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 08, 2005, 05:12:18 pm »
Cytat: "Scimitar"
:D No to jest nieźle. Muszę się chyba do was wybrać  :badgrin: Za 12 zeta to warto :)


To brzmi jak jakas promocja-podstep!!

"Wjazd na tuirniej 12 zl*"













*) cena nie obejmuje abonamentu za powietrze i chodzenie po podlodze - 12 zl za kazdy dzien


:D
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

szafa@poznań

  • Gość
PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 08, 2005, 06:15:18 pm »
trojku to zaden podstep. to po prostu Strefa niskich cen :D Zresztą powinni tego zabronić :D

Offline Scimitar

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 08, 2005, 10:03:03 pm »
Może i promocja - jak dla mnie Master za 12 zeta to bajer. Jak zdrowie dopisze, to będę  :lol: wraz z jakąś ekipą z klubu  :D No i do tego mam dogodne połączenie.

Jeszcze zapytanie do organizatorów. Czy można przybyć w piątek wieczorem (a właściwie w nocy - tak około 2giej) i przenocować do rana  :?: Bo z soboty na niedzielę to standard, ale przed turniejem  :?:
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Bigpasiak

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 08, 2005, 10:24:06 pm »
przyjedź scimitar przyjedź...
musimy sobie jeszcze zagrać  :D  :D  :D
ja będę i rzucam rękawicę :D
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Scimitar

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 08, 2005, 10:35:14 pm »
Byłoby wesoło :D Spoko możemy zagrać, jeśli nawet nie w turnieju to chociaż friendly. Czym zagram to do końca nie wiem, bo na razie testuję  :D Ale napewno jakieś DE  :lol:
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Kura-Poznan

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 09, 2005, 06:37:57 am »
Stanelo wiec na tym ze w sobote placicie przy kasie targow 12 zl za JEDEN DZIEN, a nastepnie podchodzicie do stolika sedziowskiego i przy zapisie na turniej ( tu nic nie placicie) otrzymujecie wejsciowke na niedziele..


ZA 12 zl MACIE WIEC 2 dni grania i spanie na sali  :D
ww.strefa.zero.prv.pl

Offline Shrek

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 09, 2005, 11:20:36 am »
12zł :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
ta cena zmusz mnie wręcz bym tam pojechał i zagrał
Kto ma zamiar jechać z wawy?
edni jedzą, aby żyć, inni żyją, aby pić

Offline Scimitar

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 09, 2005, 12:22:13 pm »
Cytat: "Scimitar"

Jeszcze zapytanie do organizatorów. Czy można przybyć w piątek wieczorem (a właściwie w nocy - tak około 2giej) i przenocować do rana  :?:

Jeszcze się z tym szczegółem przypomnę :)
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Morfaer

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 09, 2005, 01:02:10 pm »
nie wiem czy będzie taka możliwośc na samych targach raczej wątpię ale u naszych klubowiczów myślę że da się coś załatwić wszystko zależy ile by było to osób? Ja niestety będę miał w tym czasie remont ale u innych kumpli parę miejsc się znajdzie  :D
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline Marcin Galoch

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 09, 2005, 04:53:13 pm »
Rownolegle do mastera odbedzie sie, organizowany przez Artura Szyndlera, Turniej Miast. Regulamin wklejam ponizej:

REGULAMIN TURNIEJU HONORU MIAST


25-26.II.2005

1.   Miejsce: Poznań, Obszar Targów Poznańskich, Pawilon  „Poznań Game Arena” – 5 minut od Dworca Głównego PKP – szczegóły dojazdu u Piotra Romanowskiego 0602156336
2.   Wpisowe na turniej i całą 3 dniową imprezę Game Arena ok. 12
3.   Nagrody jak na Turniej Master (w tym figurki promocyjne).
4.   Turniej rozpoczyna się o godzinie 9:00 (odprawa) ,
5.   Rozgrywki:
Runda pierwsza w sobotę 10 00 – 16 00, Runda druga 16 30 do 22 30, Runda trzecia finałowa w niedzielę 10 00 – 16 00; 17 00 rozdanie nagród
6.   Turniej typu OPEN. Mogą być grane na Special Characters i armie ‘z tyłu podręcznika’. Można używać oczywiście Kislevu, Southlandu armii Ulrica oraz armii ze Storm of Chaos. Można używać Dogs of War (Regiments of Renown są dopuszczone tylko dla armii DoW!!)
7.   Jedną armię tworzy drużyna z jednego regionu. Oto Regiony (i Miasta - Centralne), którym w pierwszej kolejności proponuje się stworzenie drużyny i armii: Warszawa, Katowice, Łódź, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań.
8.   Ósmą drużynę składa przedstawiciel organizatora (Artur Szyndler) z dowolnych osób chcących walczyć w tzw. Drużynie Games Workshop.  
9.   Miasta – regiony z poza listy znajdują się na liście oczekującej. W wypadku awarii jednego z głównych miast jedno z nich losowo zastępuje je.
10.   Drużyna składa się z do 6 osób. Jeden z nich jest ogłaszany Generałem bitwy. Ta osoba ma decydujące zdanie we własnej drużynie.  
11.   Dodatkowo jeden z drużyny zawsze pełni rolę sędziego. W sumie daje to nam 8 sędziów. Sędzia z własnej drużyny nie może rozstrzygać problemu podczas jej meczu, ale może udowadniać jej rację. Na turnieju obowiązuje zasada: Ustalenia Sędziów mają zawsze racje.
12.   Każda drużyna tworzy dwie osobne !!! Armie do limitu 5 000 pkt. Każda (czyli w sumie 10 000). Następnie dzieli się na dwa zespoły A i B. Każdy z nich będzie rozgrywał osobną bitwę z odpowiednim zespołem z drużyny przeciwnej. Punktacje z tych 2 meczów decydują o wyniku między miastami.
13.   Gramy wg najnowszych zasad (Chronicles 2004 – erraty). Obowiązują najnowsze uściślenia sędziowskie.
14.   Armie muszą być w pełni pomalowane. Za pomalowanie armii i konwersje nie będą przyznawane dodatkowe punkty. Wymagane jest przedstawienie faktycznego uzbrojenia na modelach (tzw. WYSWIG).
15.   Gracze zdobywają duże punkty za poszczególne bitwy normalnie wg. Podręcznika jak na 5000 punktów
16.   Zabicie generała, ćwiartki, itp. warte są 100pkt.
17.    Gramy na stołach 108 na 48 cale. Strefa rozstawienia to pas 12 cali długi w głąb stołu na własnej połowie, ale 12 cali odległy od boków. Oznacza to standardowe 24 cale miedzy armiami.
18.   Tereny są nieprzestawialne (Grających Wood Elfami prosimy, po rozegraniu bitwy, o przesunięcie lasów na swoje miejsce).
19.    Do pierwszej bitwy gracze zostaną wylosowani. W następnych starciach będą grali wg ilości „dużych punktów”.
20.    Przed bitwą gracze rzucają kostką. Ten kto uzyska wyższy wynik może zdecydować czy wybiera stronę, czy +1 do zaczynania. Następnie wykonujemy rzut by rozstrzygnąć, kto wystawi pierwszy oddział (gracz który skończy rozstawiać się jako pierwszy otrzymuje dodatkowe +1 do zaczynania).Rzut o pierwszą turę wykonujemy po rozstawieniu jednostek!
21.    Miło widziane są własne kostki, miarki i wzorniki. W przypadku ich nieposiadania będą poważne problemy podczas gry, gdyż przeciwnicy nie gwarantują pożyczenia powyższych pomocy.
22.    Zwycięska drużyna poza nagrodami, ma prawo wytypować dowolną inną drużynę z miast oczekujących do udziału w następnych rozgrywkach. Zamiast tego może też jej miasto wystawić drugą drużynę. Miasto (region) zwycięskiej drużyny uznawany jest przez organizatora za Miasto Największych Strategów.
23.    Drużyny ostatnia i przedostatnia pod względem wyników (oraz zdyskwalifikowane np. za poddanie meczu) spadają do puli miast oczekujących. Drużyna z ostatnim wynikiem dodatkowo powoduje, że jej region nie może być wylosowany do następnego Turniej Miast.
24.    Wszelkie pytania proszę kierować na maila: paladyn@paladynat.pl, a.szyndler@chello.pl lub  slaaneshadorrer@o2.pl
SCENARIUSZE:
Niespodzianka, ale bazujące na Pitched Battle
POGODA:
Tuż przed pierwszą (po rozstawieniu, przed inicjatywą) i tuż przed szóstą turą losujemy pogodę.

DESZCZ:
Rzut sędziowski 1k6:
1-4: nic się nie dzieje
5. Leje poważnie. Bronie strzeleckie oparte na prochu (w tym skaweńskie) mają dodatkowy modyfikator -1 do trafienia. Nie dotyczy dział i tym podobnych urządzeń.
6. Oberwanie Chmury:
- Bronie strzeleckie oparte na prochu (w tym skaweńskie) mają wielki problem ze strzelaniem i dodatkowy modyfikator -2 do trafienia.
- Działa i tym podobne  urządzenia strzelają tylko na 4+.
- Śliski grunt powoduje, że konnica na 4+ może wykonać marszowy ruch (inaczej wykonuje tylko zwykły)

WIATR:
Rzut sędziowski 1k6:
1-4: nic się nie dzieje
5: Poważny wiatr. Bronie strzeleckie nie oparte na prochu i nie miotane mają dodatkowy modyfikator -1 do trafienia (nie dotyczy Tomb Kings). Nie dotyczy katapult i tym podobnych urządzeń.
6. Wichura:
- Bronie strzeleckie nie oparte na prochu i nie miotane mają wielki problem ze strzelaniem i dodatkowy modyfikator -2 do trafienia (nie dotyczy Tomb Kings).
- Katapulty i tym podobne urządzenia strzelają tylko na 4+.
- Istoty próbujące latać mogą tego dokonać tylko na 4+ (może to oznaczać spalona szarżę).

Wszystkich serdecznie zapraszamy do rywalizacji !!!

PS. Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w zasadach.
ttp://www.earthshaker.homepages.pl/download.php

Offline crusader

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 09, 2005, 06:45:19 pm »
Rozumiem, że nocleg to poporstu wytyczone kawałki podłogi. Czyli standardowo spiwór zabieramy? Spoko.

I jeszcze pytanko do turnieju miast:
Jak bedzie wygladalo te osiem druzyn. Jak prawdopodobnie odbije sie to na frekwencji pyrkonu?

Ja zamierzam pojechac na Pyrkonik bo zapowiada sie wysmienicie i jeszcze u was nie byłem więc wypada.
Kto z wawy jedzie i jak? :-) ma ktos miejscowe jakas albo pociagiem chce jechac wspolnie?
pzdr
rawdziwą stolicą Polski jest Gniezno

Offline Kura-Poznan

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 09, 2005, 07:17:38 pm »
Nie wiem jak to sie odbije na frekwencji. Honor miast to nie nasza dzialka tylko Artura Szyndlera i on jest za to odpowiedzialny.

Ja moge tylko goraco zapraszac na MASTERA WFB. Organizacaja bedzie sprawna, bedzie tanio, wygodnie i spokojnie.
Teren dla graczy bedzie odgrodzony od zwiedzajacych, nikt wam sie nie bedzie paletal posrod figurek.

Cena 12 zl moze tylko zachecac:) - Latwosc dojazdu przekracza granice przyzwoitosci :)

Nagrody jak zwykle w Poznaniu bardzo hojne :)
Tereny na wysokim poziomie.
Liczba sedziow wystarczajaca.
Scenariusze nie przekombinowane.

Na wszelki wypadek radze graczom jadacym na Honor Miast zabranie takze rozpiski na mastera. JUST IN CASE.  ;)

SPanie bedzie tak jak zwykle - wydzielone iles tam setek metrow kwadratowych i ogrodzone na noc.


Jest tez narzucony nam przez MTP absolutny zakaz spozywania alkoholu.
Znacie moje zdanie  na ten temat  ;) , ale niestety tu porzadku pilnowac beda ochroniarze MTP i jak kogos zlapia to moga wywalic wiec kazdy jest odpowiedzialny za siebie.  



Jednym slowem same plusy i zadnych minusos wiec dupy w troki i przyjezdzac do Poznania na mastera  :D
ww.strefa.zero.prv.pl

Offline Slaanesh Adorrer

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 09, 2005, 09:44:22 pm »
yo! ziomale!
ja dysponuje w miare sporym metrażem więc zapraszam do siebie :D





postanowiliśmy wprowadzić nowy standard na masterach czyli stoły 48" na 96" :D

jest standardowa powierzchnia do grania czyli 72 na 48 cali a te dodatkowe 24" to jest margines- miejsce gdzie będziecie mogli położyć podręczniki, "trupy" i inne akcesoria. Czyli dodatkowe miejsce, którego zawsze brakowało - mega kulturka :P
co sądzicie o pomyśle?

do zobaczyska w Poznaniu