trawa

Autor Wątek: PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II  (Przeczytany 61246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline trojek84

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 09, 2005, 10:21:09 pm »
Cytat: "Slaanesh Adorrer"
yo! ziomale!
ja dysponuje w miare sporym metrażem więc zapraszam do siebie :D


Witam, jestem ziomalem i chetnie sie zmelanzuje gdzies w poznaniu z jakimis bouncujacymi fokami :D (czy to zabrzmialo przekonujaco?? :D)

Tzn. czy powaznie nocleg gdzie mozna sie schlac kulturalnie (bez awantur i zygania) i to w ciepelku?? :)
am, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,
I warszawskie kolorowe dni

Offline thurion

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 09, 2005, 10:47:40 pm »
Cytat: "Kura-Poznan"


Jednym slowem same plusy i zadnych minusos wiec dupy w troki i przyjezdzac do Poznania na mastera  :D


3miasto zawita niemalże na 100%. Jestem mega podekscytowany wizją mastera na 1500pkt, tymbardziej że moja beta testowa rozpiska sprawdzila sie w 100% i wygrala w ostatni weekend lokala u nas 8)  ( i to takiego na 30 osob, co dla wtajemniczonych jest FENOMENEM, a dla niewtajemniczoncyh to zawsze bylo 29.28. 27 osob, ale nigdy 30, wiec jest to wyjasnienie dlaczego jest to fenomen ;) ). Jeszcze nie wiem czy biore samochod czy jade starym dobrym pospiechem (bo do poznania inne od nas nie chodzą  :( ) ale tak w razie czego to jakby ktos sie wybieral to zglaszac sie wstepie na auto z 3miasta.

Pozdro

Offline Slaanesh Adorrer

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 10, 2005, 08:24:11 am »
w chacie mieszkam z kobietą więc na ostre balangi nie ma szans - ale z soboty na niedziele -> musi być  :D
najlepiej będzie jak powiecie ile chętnych na nocleg z piatku na sobotę będzie i my wtedy zajmiemy się logistyką.

pozdro!

Offline Loremaster

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 11, 2005, 01:51:54 pm »
Jak pojadę to wezmę coś takiego

Commander + heavy armour + konik + great weapon + Pure of Heart
Commander + heavy armour + konik + great weapon
1lvl Mage + DS + DS + konik

Core
8 Silver Helms + comman + War Banner
8 Silver Helms + command
8 Silver Helms + command

Special
2 Tiranoc Chariots
2 Tiranoc Chariots
5 Ellyrian Reavers

Rare
Great Eagle

Czy ktoś jadący na turniej ma może pożyczyć 5 Ellyrian Reaversów ??
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

szafa@poznań

  • Gość
PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 11, 2005, 02:56:51 pm »
hehe, na bank pojedziesz - w koncu jestes czolowym Helfem polski :D i moze ktos w koncu pokaze ze bez maksa magów tez mozna grac helfami...

Offline Scimitar

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 11, 2005, 05:10:01 pm »
Sesja z głowy. Ale kujon ze mnie :D 3,5 ; 4,0 ; 4,5 ; 5,0 ; 5,0  :lol: Hehehe i wszystko w 1szym terminie.
Wybieram się do ziomów z Poznania :D Master zapewnie będzie elegancki, więc muszę tam być.

-> do Thuriona : nie wiem jak z miejscami, bo od nas trochę osób pojedzie ( Deadzik chyba z Anią jedzie), więc chyba zostanie ciopąg. Jak coś to mam info z 1szej ręki :

bilet grupowy do Pyrlandii dla 10 osób wychodzi 22 zeta na głowę w jedną stronę. Ewentualnie jeśli jakiś tam wycieczkowy (czy turystyczny - nie pamiętam), to 50 zeta na głowę w obie strony. To najtaniej jak się da koleją.

-> jeśli by dało się skołować jakiś nocleg dla grupki z Trójmiasta, to byłoby fajnie (przyjeżdżamy pewno jakoś w piątek, więc jakoś chcielibyśmy się przekimać przed sobotą - potem to już na standardowej sali).
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline thurion

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 11, 2005, 05:38:36 pm »
Cytat: "Loremaster"


Czy ktoś jadący na turniej ma może pożyczyć 5 Ellyrian Reaversów ??


ja mam ;) pomalowanych nawet :P nie jakos cudownie, ale przyzwoicie  :roll:

Offline Loremaster

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 11, 2005, 05:41:59 pm »
A mógłbyś mi ich użyczyć  :roll: ??
bo ja moich muszę skonwertować a jeszcze nie mam nawet figurek  :(

Ale jako że nie mogę wybrać się na Krakon bo jest chory to na PGA pojawię się na 100%(chyba że znowu jakieś nieszczęście mnie dosięgnie)
Jeżeli myślisz że zwycięstwo uczyniło Cię większym, zmierz swój cień"
-Spartiaci

"Słowa są tylko cieniem czynów"
- Rzymianie

"Jeszcze jedno takie zwycięstwo i jesteśmy zgubieni"
- Pyrrus po zwycięstwie pod Asculum

Offline thurion

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 11, 2005, 05:43:58 pm »
Cytat: "Loremaster"

Ale jako że nie mogę wybrać się na Krakon bo jest chory to na PGA pojawię się na 100%(chyba że znowu jakieś nieszczęście mnie dosięgnie)


spoko, wyslij mi jeszcze tak na tydz. przed turem na priva info zebym nie zapomnia ;)  no ja bede na 99%  :roll:

Offline thurion

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 12, 2005, 07:45:04 pm »
Mam jeszcze kilka pytań natury, nazwijmy to...technicznej  :D :

- Czy nocleg jest w jednej ogromnaistej sali, czy są jakies mniejsze salki
(tak zeby mozna bylo choc z 2 godziniki pokimac  ;) ). Domyslam się, że nie ma ale zapytac nigdy nie zaszkodzi...

- Jak wygląda sprawa z jakby to ując...Pomieszczeniami uzytecznosci publicznej czyli lazienkami/ toaletami? Jak sa tury w szkole to wiadomo co jest grane, 2 umywalki i 2 dzialajace toalety...A na MTP czego sie mozna spodziewac? O pryszcznicach nawet nie marze  ;)  ale tak tylko bym chcial wiedziec jakie są warunki sanitarne :evil:  :evil:  :evil: , zeby sie przygotowac mentalnie  :roll:

Pozdro

Offline Kura-Poznan

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 12, 2005, 07:58:02 pm »
Cytat: "thurion"
Mam jeszcze kilka pytań natury, nazwijmy to...technicznej  :D :

- Czy nocleg jest w jednej ogromnaistej sali, czy są jakies mniejsze salki
(tak zeby mozna bylo choc z 2 godziniki pokimac  ;) ). Domyslam się, że nie ma ale zapytac nigdy nie zaszkodzi...


Nocleg w ogromniastej sali :) - ale ponoc ma byc wydzielona przestzren do spania wiec albo beda to male scianki dzialowe albo tez po prostu zwykla szarfa oddzielajaca noclegwnie :)
Cytat: "thurion"

- Jak wygląda sprawa z jakby to ując...Pomieszczeniami uzytecznosci publicznej czyli lazienkami/ toaletami? Jak sa tury w szkole to wiadomo co jest grane, 2 umywalki i 2 dzialajace toalety...A na MTP czego sie mozna spodziewac? O pryszcznicach nawet nie marze  ;)  ale tak tylko bym chcial wiedziec jakie są warunki sanitarne :evil:  :evil:  :evil: , zeby sie przygotowac mentalnie  :roll:

Pozdro


Coz - generalnie mialem juz kilka razy uczestniczyc w MTP i lazienki sa tam na poziomie europejskim ze tak powiem :) - tzn jak przyjezdza japonczyk to nie moze doznac zawalu serca po zejsciu do kibla :)

O warunki saniatrne wiec bym sie nie martiwl - co do prysznicow - slyszalem plotke ze ponoc sa ale nie moge na razie potwierdzic :)

Aha i z tego co pamietam z MTP to z reguly jest tam podzial na toalety damskie i meskie :)
ww.strefa.zero.prv.pl

Offline thurion

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 12, 2005, 08:00:03 pm »
Cytat: "Kura-Poznan"


Aha i z tego co pamietam z MTP to z reguly jest tam podzial na toalety damskie i meskie :)


To się Legionowo ucieszy...  :badgrin:

Offline Laurelin

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 12, 2005, 09:16:12 pm »
Koedukacyjne łazienki, hm, a co tam pewnie będę jedną z niewielu grających dziewczyn, jakoś sobie poradzę, raz się żyje  :p

Niedługo wyślę moją wybitną rozpiskę, to mój pierwszy master  :D

Offline Kura-Poznan

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 13, 2005, 08:09:57 am »
Zapraszamy kobiety :)

Ale przeciez napisalem, ze lazienki beda osobne :)
ww.strefa.zero.prv.pl

Offline Swingu

PGA - STREFA ZERO - Master w Poznaniu 26-27.II
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 13, 2005, 08:32:15 am »
Hmm....
To wszystko brzmi bardzo ładnie...
Teraz: ma ktoś wolne miejsce w samochodzie?
;)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.