Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - inne systemy

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P

(1/2) > >>

dagobert:
Witam!

Oto moja ( nieskromnie - jak dotąd niepokonana ;) ) rozpiska dla Lwów Alahanu. Prosta, bardzo uniwersalna , przyjemna w użyciu i nawet całkiem klimatyczna :D , tak więc polecam do wypróbowania , szczególnie dla początkujących graczy , którzy uwierzyli w bujdy na temat niezwyciężonych Alchemików :badgrin:
Zestaw czarów jest oczywiście w wersji "standard", co oczywiście pozwala nam sie swobodnie dostosowywać przed każdą walką.

Lions of Alahan

1 Meliador the Celestial @ 127.0 Pts
     Orb of Power [11.0]
     Carrying Wind [8.0]
     Sparkling Summoning [11.0]
     Chimerical Glaive [20.0]
     Source of Light [5.0]

3 Archer of Alahan @ 54.0 Pts
     Archer of Icquor

3 Falconer of Alahan @ 66.0 Pts
     
2 Royal Guard @ 80.0 Pts

2 Royal Guard @ 80.0 Pts
     

Total Army Cost: 407.0

Pozdrawiam  :D

Jaskier:
a walczyłeś z czymś co Cię może zapluć? jakieś gobosy, czy, co gorsza, martwiaki?
mało tego strasznie i jeśli komuś uda się upolować szybko maga (choćby kawalerią jakąkolwiek, bo nie masz nic szybkiego) to zarzucą Cię czapkami

QUASSIMODO:
wywal upgrade z lucznikow-sie nie przydaje a podraza...
sa lepsi magowie od meliadora w podobnej cenie...
w sumie gl sila jest gwardia wsparta falconami-widzialem jak to dziala i jest calkiem niezle...a bedzie jeszcze lepsze jak royale dostana upgrady

_Wychwethyl_:
Osobiscie gram czyms bardzo podobnym (ale biore Sardarka zamiast Meliadora) i sprawdza się całkiem nieźle.  :)  Upgrade na Archerach jest niezbedeny -to jest podstawa tej rozpy na Wilki/Devkow  :D

dagobert:

--- Cytat: "Jaskier" ---a walczyłeś z czymś co Cię może zapluć? jakieś gobosy, czy, co gorsza, martwiaki?
--- Koniec cytatu ---

Z Acheronem , co prawda nie walczyłem, co mam nadzieję szybko nadrobić ( a jest juz dwóch graczy :D ) ; natomiast z gobasami była to pierwsza gra jaką to rozegrałem ta rozpą stosując jeszcze storm of light i zremisowałem ; ale tez niedługo powinienem zaliczyć rewanż i powiem, że niespecjalnie się tego obawiam ; cele małe więc sobie nie postrzelam , ale na takim resie to chimerical , czy cel. scourge powinny dobrze zadziałać - zreszą wtedy to jeszcze wprawy takiej nie miałem.


--- Cytuj ---wywal upgrade z lucznikow-sie nie przydaje a podraza...
sa lepsi magowie od meliadora w podobnej cenie...
w sumie gl sila jest gwardia wsparta falconami-widzialem jak to dziala i jest calkiem niezle...a bedzie jeszcze lepsze jak royale dostana upgrady
--- Koniec cytatu ---

Upgrade na łucznikach jest właśnie konieczny i przydaje się bardzo.
Sardar jest świetny, ale przy moim stylu gry wolę Meliadora ( który wcale nie jest znowu taki gorszy ), który jest również dużo bardziej elastyczny , a liderkę przy takich modelach w rozpie mogę sobie odpuścić.
Nowych gwardzistów testowałem już ( gryfy , pożeracze ) i jak dla mnie rzeczywiście rewelacja - szkoda tylko, że siła wymagana by ich zdjąc w jednym ciosie spadła do 9  ;)


--- Cytuj ---mało tego strasznie i jeśli komuś uda się upolować szybko maga (choćby kawalerią jakąkolwiek, bo nie masz nic szybkiego) to zarzucą Cię czapkami
--- Koniec cytatu ---

Jeszcze nikomu nie udało sie "upolować" Meliadora w ten sposób i jest to, prawdę powiedziawszy trudne zadanie, chociaż - jeśli ktoś się źle wystawi - możliwe . Do tej pory Melek zaliczył zgona tylko dwa razy - właśnie przy Gobsach , przez moją głupotę i storm of light oraz przy tirkach , ale to była pokerowa zagrywka , by zyskać punkty :D ( i tak były remisy ).


--- Cytat: "_Wychwethyl_" --- Upgrade na Archerach jest niezbedeny -to jest podstawa tej rozpy na Wilki/Devkow  :D
--- Koniec cytatu ---

I nie tylko :D - w jednej bitwie , podczas gy Meliador 3 razy wyrzucił 1 na odzyskiwanie gemów ( w tym przy pierwszym rzucie 1,1  :roll: ) to właśnie łucznicy icqour roznieśli, przy udziale sokoników , wrogie orki w pył :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej