trawa

Autor Wątek: Star Wars CCG  (Przeczytany 40628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crane

Star Wars CCG
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 29, 2005, 05:23:02 pm »
Cytat: "Jaskier"
ja tam w SW nie gram, ale jak ściągnąłem sobie Kult i Dark Edetn to nie mam obrazków tylko samo tło z opisem karty :?
coś źle robie czy taki już tego urok? a może trzeba coś jeszcze pozasysać niż w tym menu na początku?

Tam jescze się gdzieś ściąga całe pakiety ze skanami kart, trzeba poszukać bo dawno już tego programu nie używałem.

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 29, 2005, 05:31:16 pm »
Musisz zassać jeszcze zdjęcia. Wejdź do pokoju gry która Cię interesuje a następnie na pasku na samej górze znajdź w jednym z menu image download czy jakoś tak..
miłego zasysania :)
tone and Steel

Offline Jaskier

Star Wars CCG
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 29, 2005, 08:05:24 pm »
nom, już znalazłem :P
jak ktoś chciałby zagrać w Kult to można mnie czasem znaleźć pod nickiem Morphius (bo mój ktoś bezczelnie zajął :evil: )
szkoda że nie ma tam żednej gry w którą grywam :( - w takiego L5R świetnie by się pocinało :roll:

Offline cadaver

Star Wars CCG
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 30, 2005, 06:03:08 pm »
Ze smutkiem obwieszczam , iż mój pierwszy pojedynek na ccgworkshopie, w Star Wars CCG, przegrałem w sposób zdecydowany :-) Miałem przyjemność gry z Wedgem, którego ciemny deck na kosmos zniszczył marzenia dzielnych Ewoków ( wspomaganych przez równie dzielnych Rebeliantów ) o utworzeniu na Endorze Parku Narodowego. Poza tym głównym problemem okazła się moja nieznajomość Objectivu z trzeciej antologii :-) Pozdrawiam wszystkich swccg'owców!!!!

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 30, 2005, 07:02:25 pm »
Hmm no cóż... zastosowany patent jest może i ciekawy, ale za to bardzo ryzykowny, nie chce pomyśleć co by było gdyby Palpi został ścięty mieczem... ;)
tone and Steel

Offline Manowar

Star Wars CCG
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 03, 2005, 12:00:38 am »
Po to ma się w decku świeczki aby ścinać jedynych Imperatorów. Poza tym wygrać z flotą niszczycieli uzbrojonych w działka to naprawdę sztuka... szczególnie jełopami ; )

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 21, 2005, 11:21:39 am »
Lada moment (pod koniec kwietnia) ma podobno wyjść 9 virtual set. Już pojawiły się spoilery kilku kart np. Mon Motha [v] która jest naprawdę przepakowana.

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać całą nowa edycja w porównaniu do 8.
Niestety zauważyłem przykrą tendencje:/ Otóż z setu na set virtuale stają się co raz silniejsze:/ Jak dla mnie jest to droga do nikąd :cry:  Bardzo bym nie chiał żeby gra została w tak głupi sposób zniszczona...
tone and Steel

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 21, 2005, 03:08:31 pm »
Dla zainteresowanych najświeższe przecieki:

Mon Mothma (v)
Power 3 Ability 4 Politics 5
Deploy 2 Forfeit 8
Agendas: order, peace. Game text may not be canceled. Once per game, may V any one battleground. Once per turn, may use 1 Force to add or subtract Mon Mothma’s ability to or from any Epic Event destiny draw. The Emperor may not target characters with politics here.

Biker Scout Gear (V)
Deploy on table. During opponent's turn, a player may place one card (from hand or Life Force) out of play to cancel the targeting of a permanent weapon. Unless a Jedi Test is on table, a player generates only 1 Force at each of their non-battlegrounds while they have more than 2 such locations on table. Twice per game, \/ a scout of ability < 4. (A)

Jedi Lightsaber (V)
Deploy on a Jedi Master (considered a matching weapon). Cumulatively adds one to Force drain when present. Ignores Dark side game text on Jedi Council. May target a character or creature for free. Draw two destiny (if Yoda defending, draw three). Target hit (lost if target is a droid) and forfeit = 0 if destiny > defense value.

The Professor (v)
Deploy on table. If an opponents card with ability would deploy free, it deploys instead for X force where X = half that card's printed deploy cost (round up). May not be canceled. (A)

Luke Skywalker, Rebel Scout (v)
Power 6 Ability 6 Deploy 7 Forfiet 8 [P][W]
[P2] Deploys free to Endor. Adds 1 to his
weapon destiny draws. At same location,
opponent must first use 2 Force to fire a
weapon. While Luke alone at an Endor site,
Imperials on Endor must move (for free) towards
Luke’s site (if possible). Immune to attrition < 6.
tone and Steel

Offline Manowar

Star Wars CCG
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 22, 2005, 05:36:11 pm »
wedge nie chcę nic mówić ale gra ta już została zniszczona długo przed tym zanim wyszły virtuale

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 22, 2005, 09:09:28 pm »
Nie zgodze się. Gra nadal istnieje i wiele osób wciąż w nią gra. co prawda w Polsce jest ich bardzo mało, ale to już inna sprawa.  Naturalne jest to, że w momencie gdy gra przestaje być wydawana część (duża) odchodzi. Gdyby nie virtuale, które wprowadzały pewien "powiew świeżości" oraz tworzyły zupełnie nowe dotąd nie grane strategie, liczba grających byłaby dużo mniejsza. (nuda w grze, wszystkie strategie w małym paluszku, itd.).
Nie mniej uważam, że wydawanie coraz mocniejszych virtuali prowadzi gre w ślepy i ostateczny zaułek. Wierz mi, na prawdę nie chiałbym oglądać Star Warsa zamieniającego się w Doom Troopera...
tone and Steel

Offline Manowar

Star Wars CCG
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 22, 2005, 10:20:00 pm »
Sam gram i to dość często, ale nie chodziło mi o to ile ludzi jeszcze w to gra, a ile nie, ale o to, że po dodatku Death StarII wszystko zaczęło się chrzanić. Ale i tak wielka chwała Decipherowi, że przez tak długie lata nie pokaleczyli gry i jak dla mnie byli najlepszymi reżyserami karcianek... przynajmniej jednej... ale do właśnie tego czasu

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 23, 2005, 12:47:19 pm »
"Zniszczona" użyłem w znaczeniu skończona w takim stopniu, że już nikt nie chce już w nią grać. Źle się zrozumieliśmy.
Tak tu masz racje niestety gra pod koniec została zbabrana, ale dla mnie osobiście ten moment nastąpił po Reflections II.

Nie dołączysz do nas na ccgworkshop?? Fajnie byłoby czasem pograć z rodakiem  :)
tone and Steel

Offline Manowar

Star Wars CCG
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 24, 2005, 10:27:03 pm »
Ściągnąłem ten programik, ale występują błędy i zamyka się strona. Jutro i tak muszę sformatować dysk.

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 25, 2005, 09:35:07 am »
No niestety bugów jest tam co nie miara :(  ale to w końcu beta. Mi na szczęście działa dosyć stabilnie, ale i tak podczas gry lepiej często save'ować ;)  Podobno programik nie działa zbyt stabilnie kiedy masz włączone popupkillery. Jeśli będziesz miał jakieś problemy to zajrzyj na ich forum o Star Warsie. Jest sporo porad jak sobie z nimi radzić.


Acha jak już się zalogujesz w pokoju Star Wars to na pasku na górze znajdź tools i włącz image downloader. Zassij zdjęcia i można zaczynać dobrą zabawe :)
tone and Steel

Offline wedge

Star Wars CCG
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 14, 2005, 08:31:49 am »
VirtualSet9 już dostępny: http://www.swccgpc.com/Resources/Virtual%20Set%209.pdf

szczególnie ciekawie wygląda Watch Your Step :)  Co sądzicie o najnowszym wydaniu virtuali??
tone and Steel

 

anything