Autor Wątek: Star Wars CCG  (Przeczytany 40632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manowar

Star Wars CCG
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 24, 2007, 07:54:06 am »
Jeszcze cuś, zawsze możesz wejść na stronę producenta i tam pobrać wszystkie zdjęcia kart ze wszystkich dodatków, a potem sobie wydrukować te, które się podobają. Innymi słowy grać proxy.

Offline kempy

Star Wars CCG
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 30, 2007, 10:03:48 pm »
Malutki off-top związany z inną grą Decipher'a czyli WARS. Skoro mechanika jest podobna to może ktoś mi odpowie na proste pytanie: jak dociąga się karty przy aktywacji energii? Załóżmy że licząc od góry mamy na stosie REZERWY karty A B C D  i deklarujemy aktywację czterech kart to czy przekładamy je pojedyńczoo otrzymując w stosie AKTYWNYM licząc od góry D C B A, czy też może bierzemy od razu wszystkie cztery i mamy na stosie AKTYWNYM taką samą kolejność jak w REZERWIE?
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline Manowar

Star Wars CCG
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 01, 2007, 05:19:43 am »
W Warsy grałem że pojedynczo, ale to może nawyk ze Star Wars. Nie znam płynnie zasad Wars.

Offline Radjif

Star Wars CCG
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 13, 2007, 10:37:16 pm »
Oj coś się spóźniłem na tą reaktywację graczy... :? Jestem z Wrocka, mam karty, a jeszcze nigdy nie grałem.Czy jest jeszcze ktoś chętny do gry z Wrocławia?

Offline Manowar

Odp: Star Wars CCG
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 01, 2008, 10:14:36 pm »
Nastąpiła reaktywacja SW CCG w Gdyni. Już za 3/4 tygodnie pierwsze turnieje gdy tylko chłopaki pościągają sobie wszystkie karty. Ludzie z Trójmiasta i okolic łączcie się! ;)
A jak tam w świecie? Grywacie?

Offline Glinthor

Odp: Star Wars CCG
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 30, 2009, 11:00:37 am »
WItam,

Czy na forum jest ktoś z Warszawy. Ostatnio też odkurzam swoje karty i z chęcią bym w coś zagrał ot tak chociażby dla przypomnienia starych czasów.

Przyznaje, że karcianki nie kupowałem w końcowym etapie, ale z obserwacji też nie pasują mi karty z nowych epizodów.
Chętnie ustwił bym się na grę nastawioną na konkretne działania np bitw o Hoth lub zniszczenie Gwiazdy Śierci.

Offline Ogmios

Odp: Star Wars CCG
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 16, 2020, 11:06:17 am »
Jakby ktoś chciał się wymienić, czy nabyć większe zestawy (po rozsądnych cenach!) commonów/uncommonów i niektórych rarów, to mam na zbyciu sporo nadmiarów. Mogę też złożyć jakieś talie przykładowe, el cheapo oparte na białoramkowych kartach z Premiere już od 20-40zł, zależnie ile unikatowych postaci będzie. Kontakt na maila - ogmios1981@o2.pl Polecam też portal karcianki.pl , jest parę osób z SWCCG.

 

anything