Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

Power Gaming come-back - Slaaneshi Chaos 1500

<< < (2/5) > >>

jachu_ka:
pytam zupelnie bez zlosliwosci: ile osob bylo na tym turnieju? i z kim grywasz te potyczki?

Eman:
Heyka !!!

--- Cytuj ---Takze jest pewien bagaz doswiadczenia
--- Koniec cytatu ---

Cush ... powiem tylko tyle - jakbym mial zagrac z taka armia, to bym sie cieszyl  :evil:
600 punktow w dwoch modelach, ktore na dodatek pchaja sie do combatu, 2 modele do niszczenia pojazdow na odleglosc, minimalna ilosc ikon do wzywania demonow - slowem - bajka  :badgrin:
A - zapomnialem jeszcze o jednym - 32 modele w armii, z czego 18 to demony, ktore moge w ogole sie nie pojawic.


--- Cytuj ---A tak latwo go znowu nie jest zdjac, bo po cos ma te 5 rzutow na tabeli Minor Psychic Powers Slaanesha  moc 3 - Siren - Nie mozna do mnie strzelac  a jakby co to szarzowac
--- Koniec cytatu ---

Taaaa ... a co jak przeciwnik bedzie mial 2 Pralki i do tego 3 woundowego Librariana z Furious Chargem i np. 3 woundowego Kapelana z Thunder Hammerem  :?:  A przeciez Twoje Swiniaczki biegna do przodu ...
Cze !!!

Papa_Smerf:
A kto mowi ze biegna do przodu ? Czy musza od razu sie pakowac do walki ? Chyba nie... No chyba ze poproszone  :) Zawsze mozna poczekac... Pralka zeby strzelac musi tez widziec, chyba  :p  Nie pamietam dokladnie :) Psychic Hood to tez loteria bo musisz miec wiecej, wiec z tym roznie bywa  :) wczesniej byla mowa o gosciach z power fistami czy innymi Instantujacymi sposobnosciami koszacych moich radosnych ziomkow... A czy nie moze tak byc w obie strony ? :)

Tak czy siak, chyle czola przed "krajowym" doswiadczeniem panow. Ja tylko "lokalne" mam  :(

Eman:
Heyka !!!

--- Cytuj ---Psychic Hood to tez loteria bo musisz miec wiecej, wiec z tym roznie bywa
--- Koniec cytatu ---

Nie mowie o Kapturku, tylko o Force Weaponie z S5 i I6 lub 7 w zaleznosci od potrzeb ...
Cze !!!

Eman:
Heyka !!!

--- Cytuj ---A kto mowi ze biegna do przodu ?
--- Koniec cytatu ---

No strzelania to nie masz za bardzo miazdzacego ... wiec chyba jakos chcesz ta bitwe wygrac - albo idziesz do zwary, albo ... no wlasnie nie bardzo wiem co  :?
Cze !!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej