Autor Wątek: Mandragora  (Przeczytany 45335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SAD

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 05, 2003, 03:56:36 pm »
Cytat: "pookie"
Koniec, albo wyrżnę cały temat.
Kurczę, teraz nie mogę spytać timofa jak funkcja stała może dążyć do nieskończoności (albo czegokolwiek).

Pamiętam, że kiedyś w przypadku długiej dyskusji off-topic zakładało się nowy temat i przenosiło odpowiednie wypowiedzi. Teraz widzę, że preferuje się inne podejście. Kończy się miejsce na serwerze Gildii, czy co?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mandragora
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 08, 2003, 10:37:42 am »
Timof, udalo mi sie Waszego skaFandra dostac w Komikslandii, fajny, ale jeszcze nie skonczylem czytac.

Twoja ostatnia dluga wypowiedz tez fajna. Jak bede mial wiecej czasu to sprobuje zrozumiec dokladnie. :)

A teraz cos napisze w nawiazaniu do tematu Mandragora, zeby mi tego posta moderator nie wycial:

N.N. napisal w temacie o Truscinskim, ze Mandra zapowiada jakis komiks Trusta z Szylakiem. Jakis serwis o tym pisal? Ktos cos wie? Sa jeszcze jakies polskie zapowiedzi, ktorych nie ma w "Zapowiedziach"? Czy ja cos znow przegapilem...
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline wilk

Mandragora
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 08, 2003, 10:45:34 am »
Cytat: "xionc"
N.N. napisal w temacie o Truscinskim, ze Mandra zapowiada jakis komiks Trusta z Szylakiem. Jakis serwis o tym pisal? Ktos cos wie? Sa jeszcze jakies polskie zapowiedzi, ktorych nie ma w "Zapowiedziach"? Czy ja cos znow przegapilem...

Hyhy poczekaj na nowego KZ  :)  :roll:

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Mandragora
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 08, 2003, 10:48:02 am »
Bardzo chetnie poczekam.

~(:

A nawiasem mowiac, juz jestem w Gdyni. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

N.N.

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 08, 2003, 11:30:07 am »
Cytat: "xionc"
N.N. napisal w temacie o Truscinskim, ze Mandra zapowiada jakis komiks Trusta z Szylakiem. Jakis serwis o tym pisal? Ktos cos wie? Sa jeszcze jakies polskie zapowiedzi, ktorych nie ma w "Zapowiedziach"? Czy ja cos znow przegapilem...


Tak: gildia o tym pisała. Były nawet pokazywane projekty postaci...
Podejrzewam, że Mandragora nie umieszcza tego w zapowiedziach, bo Truściński marudzi z rysowaniem (jak zwykle zresztą)...

Anonymous

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 08, 2003, 11:59:05 am »
Szyłak tez coś o tym kiedyś wspominał. Chyba na wraku?

N.N.

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 08, 2003, 12:08:50 pm »
Cytat: "timof"
Szyłak tez coś o tym kiedyś wspominał. Chyba na wraku?

Szyłak na wraku  potrafi opowiadać o komiksach, które się za dziesięc lat ukażą, o ile on do tego czasu scenariusze do nich napisze.
JEMU TO NIEWIARA...

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Mandragora
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 08, 2003, 01:50:41 pm »
Cytat: "N.N."
Tak: gildia o tym pisała. Były nawet pokazywane projekty postaci...


Pisala tez o tym "eMeFKa NEWS" wydana na majowe Targi Komiksu  :)

Anonymous

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 08, 2003, 01:55:06 pm »
Cytat: "N.N."
Cytat: "timof"
Szyłak tez coś o tym kiedyś wspominał. Chyba na wraku?

Szyłak na wraku  potrafi opowiadać o komiksach, które się za dziesięc lat ukażą, o ile on do tego czasu scenariusze do nich napisze.
JEMU TO NIEWIARA...


Tylko to było puszczone gdzieś w aktualnościach, przy okazji planów rzeczy szyłakowych.


do nieskończoności na osi odciętych (wiernych) i z tego dążenia bierze się fanatyzm, który przy zastosowaniu tylko analizy funkcji (a nie całej analizy matematyczniej) jest irrancjonalny i zaprzeczający funkcjonalności religii :roll:

Offline jax

Mandragora
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 08, 2003, 02:11:59 pm »
no i czekamy teraz tylko na spełnienie groźby pookiego  :twisted:
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Anonymous

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 08, 2003, 03:45:51 pm »
Cytat: "jax"
no i czekamy teraz tylko na spełnienie groźby pookiego  :twisted:


Myślę, że wtrenty nalezy przerzucić na jakieś rozmowy piwne.  Poza tym ja mówiłem na temat :P

SAD

  • Gość
Mandragora
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 08, 2003, 05:19:57 pm »
Dobra, żeby pookie znowu nie dostał szału powiem tylko tyle, że timof nie zna matematyki i nie wie co to funkcja. Myli mu się dziedzina z przeciwdziedziną.

I dodam jeszcze, że wśród ostatnich obsuw Mandragory nie było pozycji na które ja czekam, co mnie cieszy. :)

 

anything