Autor Wątek: Mandragora  (Przeczytany 46136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kane

Mandragora
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 03, 2003, 08:34:15 am »
W Empiku w Poznaniu jest sporo Originów, nawet #2 jeszcze idzie dostać. Dwa tygodnie temu był nawet #1. Nie twierdze że źle się sprzedaje - może po prostu Empik co chwile sprowadzają?
odpisu chwilowo brak

Offline Kurczaczek

Mandragora
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 24, 2003, 05:26:30 pm »
Z tego co pamietam, to mielismy miec w lutym nowe 100 kulek, Origina i Masrertona (na 90%), tak? Tak. Jest 24 luty i ja sie kurna pytam: gdzie to?
...

Offline mykupyku

Mandragora
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 24, 2003, 05:38:33 pm »
100 kulek jest w niektórych sklepach komiksowych w warszawie od dziś

w przyszłym tygodniu ma być origin (a może i w piatek)

reszte okrywa ciemność
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

Mandragora
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 24, 2003, 06:10:20 pm »
Fajno, no to jutro do sklepu se pojde, ale w Poznaniu Mandragore mamy zawsze pare dniow pozniej... :(
...

Offline mykupyku

Mandragora
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 24, 2003, 09:42:11 pm »
niestety 100 kulek jest nieco gorzej niż zwykle wydane - zdarzają się strony nieco wyblakłe i czesto czerń nie jest dostatecznie nasycona, i nie wyglada tak dobrze jak dawniej przez zastosowanie gorszej jakosci papieru (nie jest idealnie gładki, a przez chropowatość swiatło załamuje sie niekorzystnie)

nie wiem czy to wypadek przy pracy, czy tez kolejna oznaka oszczedności finansowych (raczej jednak to drugie)

a przy tym cena bez zmian: 29,90
opyright by mykupyku

Offline Malakai

Mandragora
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 24, 2003, 11:54:02 pm »
Szkoda, że Mandragora spuszcza z tonu. Byleby się tylko nie przekręcili, bo chciałbym zobaczyć Darknessa, no i oczywiście następne części 100 B.

Offline Voytek

Mandragora
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 25, 2003, 08:39:49 am »
mykupyku popraw mnie jesli sie myle - 4 album 100 naboi przesunieto z stycznia  na luty ALE  za to obiecano w wiekszej objetosci.Cos tak gdzies  slyszalem ze mialo byc 120 (?) a moze i wiecej stron!!!Dobrze mowie???
I co to za cena ???Za  96 str. u Mandragory ostatnio placilem 26.90 zl za Transmeta 2 i tak juz bylo duzo a teraz 29.90?! :x .A jaszcze slysze ze jakosciowo sie popsuli buuuuuu.... :(
ex, Drugs & CS!

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Mandragora
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 25, 2003, 09:03:11 am »
qrcze, martwi mnie trochę sytuacja mandragory...
oby wolvie'go wydali. na parę innych też czekam. cholera, co za świat.
a to wszystko przez sabretootha  :wink:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline mykupyku

Mandragora
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 25, 2003, 12:35:24 pm »
Cytat: "Voytek"
mykupyku popraw mnie jesli sie myle - 4 album 100 naboi przesunieto z stycznia  na luty ALE  za to obiecano w wiekszej objetosci.Cos tak gdzies  slyszalem ze mialo byc 120 (?) a moze i wiecej stron!!!Dobrze mowie???
I co to za cena ???Za  96 str. u Mandragory ostatnio placilem 26.90 zl za Transmeta 2 i tak juz bylo duzo a teraz 29.90?! :x .A jaszcze slysze ze jakosciowo sie popsuli buuuuuu.... :(


album ma 120 stron (zdaje się że na WRAKU jest w info że ma 96 stron, ale to pomyłka - mam nowe 100 kulek i ma 120 stron, Jarek O. pewnie zmieni info niedługo)
opyright by mykupyku

Offline Błendny Komboj

Mandragora
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 25, 2003, 02:52:49 pm »
A dlaczego oryginalny TBP "Hang Up..." ma 160 stron (taka liczba jest podana witrynie DC)? Czyżby Mandragora znowu podzieliła? Jeśli tak, to czy druga część tego tradepacka będzie liczyła only 40 pages (skoro pierwsza ma 120)?
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline mykupyku

Mandragora
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2003, 05:56:49 pm »
http://www.marsimport.com/display_comic.php?ID=152

nie wiem czemu napisali w DC że ma 160 stron, ale ten TP nie ma wiecej stron niż 128

moze ktos zna rozwiazanie tej zagadki? :)
opyright by mykupyku

Offline Macias

Mandragora
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2003, 09:30:47 pm »
no to z lutego jeszcze origin i amazing i mam spokoj na ten miech,czyli przez kilka dni :D

Offline Kurczaczek

Mandragora
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 19, 2003, 01:05:34 pm »
Widzieliscie- Universe w jednym tomie? Nie wiem jak Wy, ale ja się troche wkulem. Nie mogli tego tak od razu wydac? Teraz wychodzi na to, ze np. takich Nadzwyczajnych lepiej nie kupowac, bo za jakis czas tez moze wyjda w jednym tomie kurna! Nie podoba mi sie to- chcialbym miec takie wydanie, ale nie stac mnie na to, zeby znowu wydawac 40 zioka na cos co juz mam... :(
...

Offline mykupyku

Mandragora
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 19, 2003, 05:08:08 pm »
nie widziałem Universe HC, i nie tęsknie za tym widokiem, bo to słaby komiks, w drugiej części scenariusz posypał się zupełnie, rysunki wcale nie wyjątkowe


ale pomysł na wydawanie zbiorcze w HC jest bardzo dobry - czekam na Origin HC, bo będzie na pewno biorąc pod uwagę fakt, że Mandragora ma zapas zeszytów


prawdę mówiąc w HC powinno wydawać się tylko bardzo dobre komiksy, zwłaszcza w polskich warunkach
opyright by mykupyku

Offline dasst

Mandragora
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 19, 2003, 05:08:21 pm »
Mnie również to się nie podoba, ale nie jest to działenia z premedytacją, że tak powiem. "Univers" się słabo sprzedał, zostało sporo egzemplarzy, coś trzeba z tym zrobić. Lepiej chyba spróbować sprzedać cos po raz drugi niż dać na makulaturę?
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."