Autor Wątek: WH40k SpaceWolves Army [1800]  (Przeczytany 9710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vodecki

WH40k SpaceWolves Army [1800]
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 28, 2005, 10:07:13 am »
Cytuj
Moze byc nieraz przydatny ...  Zagraj z Thousand Sonsami czy Eldarami i powiedz, ze Psychic Hood "moze byc nieraz" przydatny ...

no niestety masz racje  :p  Eldarzy strasznie nie lubią psychic hooda  :(
Cytuj
No i co  Za dodatkowy sprzet i tak byc zaplacil tyle punktow, ze glowa boli. Tak masz Force Weapon, bierzesz Veil of Time i jestes skuteczniejszy niz np. uzbrojony w Lightning Clawy. IMHO niedoceniasz Librarianow i zbednie narzekasz - dla mnie Librarian jest obecnie wyborem obowiazkowym.


true, taki gość z Veil of Time to strzaszny morderca  ;)  zwłaszcza że jeszcze można dać mu fista i wtedy jest w stanie zjeść MC na śniadanie   :D



Offline Cisza

WH40k SpaceWolves Army [1800]
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 28, 2005, 12:48:58 pm »
Dobra, dobra ... przekonałeś mnie (chyba)
Zastanowię sę, czy narazie nie posłąć SWilczków do konta i nie pograc soie zwykłakami z jakims Traitem, czy dwoma. Na pewno łatwiej mi bęzie złożyć po d nich rozpę niż pod SW.
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline jachu_ka

WH40k SpaceWolves Army [1800]
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 28, 2005, 01:23:24 pm »
Cytat: "Vodecki"
true, taki gość z Veil of Time to strzaszny morderca  ;)  zwłaszcza że jeszcze można dać mu fista i wtedy jest w stanie zjeść MC na śniadanie


jesli zdazy uderzyc to pewno tak  :roll:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.