Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

WH40k SpaceWolves Army [1800]

<< < (2/7) > >>

chrobry:
jak schowasz ich za dropem to każdy w miare rozgarnięty przeciwnik cofnie oddziały, abyś isię nie doszrżował
no chyba ze spadniesz cal od nich

A sprawdz taka rozpiske:

1 x Grey hunterzy 7 z metla i 2 fisty w dropie
5 x 8 BloodClaws + 2 fisty w dropach
Lord z runa, shieldem na bajku z hamerem, + ew. WTN
Runepriest z shieldem, frostem, artificierka na bajku, chooser of the slain
Wolfpriest z fistem artificierka, bajk + ew. WTN
1 Scouci j.w.
3 x 1 Tornada

57 modeli, 15 fistow (w tym 13 niewyciagalnych), szybkie

Cisza:

--- Cytat: "chrobry" ---jak schowasz ich za dropem to każdy w miare rozgarnięty przeciwnik cofnie oddziały, abyś isię nie doszrżował
no chyba ze spadniesz cal od nich

A sprawdz taka rozpiske:

1 x Grey hunterzy 7 z metla i 2 fisty w dropie
5 x 8 BloodClaws + 2 fisty w dropach
Lord z runa, shieldem na bajku z hamerem, + ew. WTN
Runepriest z shieldem, frostem, artificierka na bajku, chooser of the slain
Wolfpries, bajk + ew. WTNt z fistem artificierka
1 Scouci j.w.
3 x 1 Tornada

57 modeli, 15 fistow (w tym 13 niewyciagalnych), szybkie
--- Koniec cytatu ---


Sorry, choć pomysł faktycznie cekawy to armia z zerową mobilnością. Jak wylądują to juz na piwechotę będa musili ganiać, a nie wszystko dogonią

 BloodClaws MUSZA mieć jakiegoś dowódcę, czy to HQ, czy chociaż WGuard Leadera, bo inaczej HEADSTRONG ich zmusi do szarżowania na wszystko co się rusza ;) doadanie takich 5ciu Panów to

HQ - nie dawaj shieldów tylko druga broń do HTH,  
WolfPriest ma poweweapon i inva więc dołóż mu młotek lub PFista (jak chcesz)
WolfLord z frostbladem i belt of Russ + bpisto, meltabombs i fragi(albo młotek jak chcesz miec wiekszego powera :) )
RunePriest może mieć shielda frostblade i swojego kruka, będzie dobrze działać (nie wpadłem na to sam :D ) no i fragi oraz meltabombs

i na Imperatorea, nie dawaj im Naszyjników!!!! Mają %WS i wiekzość czasu tłuka na 3+ więc lepiej wrzuć im master crafted weapon, napewno znacznie bardziej się opłaci

Nie masz nic do wyjmowania  pancernych pojazdówy (1 melta), nie do wszystkiego doszarżujesz, a AssCannony nie rozwalą wszystkiego. Pomijając już fakt, że odstrzelą ci je max w 2 turze.  A zanim nie zlecą Twoim marini na spodkach, to już i HQ może nie być jakby się ktoś za nie poważnie zabrał

Wosho:
ja tam na wilkach sie nie znam za bardzo ale mam jedno małe ale...
Weź pod uwage opierając swoje przeżycie w dużej mierze na chmurce że teraz większość armii SM ma librariana który ma psychicchooda..Więc możesz sie przeliczyć...

Cisza:
niestety ale masz rację ...
zauważyłem  :(
Ale myślę, że armie z librarianem to bedą głównie armie HtH, więc słabe w strzelaniu, i raczej bez dużej liczby ciężkich broni... :/
musze wrescie potestowac tą rozpę

Wosho:
Hmm...Potestowac na pewno...
Ale myslę że Librarian jest też niezły do kontry dla defensu...
Przykładowo z mocą fear of darkness może zmuszać do ucieczki oddziały co defensowi sie niejako przydaje a w combacie jest naprawdę niezły...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej