trawa

Autor Wątek: Wiedźmin!  (Przeczytany 208888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tranway

Wiedźmin!
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 26, 2007, 11:35:19 pm »
Cytat: "Inquisitor_Matematicus"
Gram na każdym wykładzie z Autom.

Tymi słowami mnie przekonałeś ;)

Offline Radan

Wiedźmin!
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 27, 2007, 06:02:40 pm »
Mam pytanie. Wątpię, żeby można było to nazwać spoilerem, ale od wszelkiego wypadku:

Cytuj
Kiedy już "dostaje się" do Wyzimy, ma się możliwość późniejszego powrotu na Podgrodzie?

Offline tranway

Wiedźmin!
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 27, 2007, 08:06:06 pm »
Nie.

Offline Radan

Wiedźmin!
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 27, 2007, 08:45:49 pm »
Niech to ghul kopnie :x !

Offline Solitaire

Wiedźmin!
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 28, 2007, 03:59:32 pm »
Cytat: "vanswirr"
bo muszę miec datę faktury przed 1 grudnia, czyli co do zasady do piątku.

 8)
Do Lexa takiego sprzętu chyba nie trzeba?  :)
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline vanswirr

Wiedźmin!
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 28, 2007, 07:21:20 pm »
Do lexa nie trzeba, do lexa to zwykły celeron by wystarczył, ale nie samą pracą człowiek w końcu żyje....
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Frey Ikari

Wiedźmin!
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 28, 2007, 07:27:26 pm »
Jednego trochę nie rozumiem jak to jest że Krolowa Kikimor kładzie mnie jednym ciosem?? Idąc wzorem krasnoluda:"No bez jaj". :?

Offline Ribald

Wiedźmin!
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 28, 2007, 08:04:58 pm »
Albowiem kikimora niemożebnie jest złuwróżbna
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline vanswirr

Wiedźmin!
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 28, 2007, 08:16:59 pm »
Cytat: "Ribald"
Albowiem kikimora niemożebnie jest złuwróżbna



I paskudna przezmiernie, niczym świński pysk szczeciniasty, suczychwost jej w pancerz drapany!
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Dziex

Wiedźmin!
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 28, 2007, 08:47:17 pm »
Mieszane mam uczucia co do tego tytułu. Na razie Mount and Blade > Wiedźmin. Co ciekawe, najbardziej mnie wkurza chamskie zżynanie dialogów od Sapkowskiego. Od twórców spodziewałem się jednak większej pomysłowości.

Offline Stormcrow

Wiedźmin!
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 28, 2007, 11:11:22 pm »
Cytat: "Krova"
Cytat: "tranway"
Cytat: "vanswirr"
6. Napędy optyczne: LG SuperMulti DVD+/-RW

Mam nadzieję, że nie będzie z tym napędem takich problemów jakie ma Golusiek - patrz parę postów wyżej....

Właśnie się zastanowiłem że przecież można skopiować płytkę na dysk, czyli zrobić obraz, odpalić obraz z Alcohola czy innego Deamona i wszystko powinno działać...

Płyta ma podobno zabezpieczenie antyppirackie, które powoduje że znikają ci kluczowi NPC'e i nie możesz ukończyć gry

Offline greah

Wiedźmin!
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 29, 2007, 09:31:30 pm »
Cytat: "Rhobaak"
[zwykły RAM (tu kupując drogie firmówki z radiatorami zyskujesz na wydajności max. 1-2%)
Jeśli jest 1-2% lepsza wydajność to polecam Ci wykręcić 1200 na stockowym V na takich Kingstonach czy innych kościach, które nie są na micronach. Kości, które nie są firmowe (czyt. Geil, Mushkin, Crucial) to żelbetonowe kloce

Cytuj
1. Płyta główna: Abit IP35
2. Procesor: Intel Core2 Duo E6750 2,66GHz (S775) BOX
3. Pamięć RAM: PDP Patriot Dual LLK 4 GB DDR2 EPP 800MHz CL4
4. Karta graficzna: Gr. Gigabyte 8600GTS 256MB TV/DVI PCX Silent Pipe 3 x2 SZT
5. Dysk twardy IDE/SATA: HDD 250GB SATA II Seagate 16MB 3+2lata [HDST3250624AS]
6. Napędy optyczne: LG SuperMulti DVD+/-RW
Znajomy informatyk polecił Ci karty w SLi pod P35?


Osobiście bym zmienił gpu na 8800GT, hdd na 320 WD AAKS a optykę na Pioneer 212D. Procesor i mb bez zmian - klasa sama w sobie (powyższy cpu tyle, że na IP35 Pro bez większego wysiłku poszedł na 3,8 więc jak widać stepping G0 ma potencjał)

Offline Solitaire

Wiedźmin!
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 30, 2007, 08:16:23 am »
Cytat: "vanswirr"
ale nie samą pracą człowiek w końcu żyje....

Ale w pracy rozlicza?  :)
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Be3mart

Wiedźmin!
« Odpowiedź #253 dnia: Grudzień 07, 2007, 03:06:29 pm »
Na wszystkich forach pojawiło się chyba tyle dyskusji związanej ze sprzętem. No i chyba CDP się zlitowało ponieważ CDP wydaje w końcu demko :) Pojawić się ma ono wpierw jako dodatek do Gazety Wyborczej 12 Grudnia, po czym prawdopodobnie tydzień później ma być dostępne do ściągnięcia z gram. Tyle że ... opłaca się chyba bardziej kupić płytkę, przynajmniej moim zdaniem bo samo demko ma zajmować ... około 3gb! :D

Jeżeli redakcja nie ma nic przeciwko, źródło części moich informacji w linku poniżej;
http://www.gram.pl/news_9QTiGe4_Demo_Wiedzmina_juz_za_tydzien_w_Gazecie_Wyborczej.html

No i warto też wspomnieć o tym że pojawiła się na forach informacja o jakimś nowym patchu który ma wyjść przed świętami. Ma przyspieszyć ładowanie się lokacji i przedmiotów. Czyli ogólnie uprzyjemnić rozgrywkę :)

Offline Frey Ikari

Wiedźmin!
« Odpowiedź #254 dnia: Grudzień 07, 2007, 09:02:53 pm »
Cytuj
No i warto też wspomnieć o tym że pojawiła się na forach informacja o jakimś nowym patchu który ma wyjść przed świętami. Ma przyspieszyć ładowanie się lokacji i przedmiotów. Czyli ogólnie uprzyjemnić rozgrywkę

No i oto chodziło..., mam tylko nadzieję że nie będzie to znowu z 110 mega... :?

 

anything