Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

Eldarowie - 1500pkt

(1/2) > >>

thurion:
Chcialem spisac cos autorskiego...bez jednostek ktore wyszyly z mody wraz ze zmiana edycji...czyli Dark Reapersi...mysle ze jest to rozpiska dosc dziwna...od razu mowie, ze Avatar jest dlatego bo jest pomalowany na bardzo wysokim standardziee, malowany tydzien...wiec on jest rzeczą od ktorej rozpiski zaczynam  ;)


Talaindeloth Craftworld1500 Pts  -   Swordwind Army

1 Avatar of Khaine (HQ) @ 80 Pts
     Wailing Doom

1 Farseer (HQ) @ 156 Pts
     Witchblade (x1); Shuriken Pistol (x1)
     Runes of Witnessing [5]
     Spirit Stones [40]
     Fortune [20]
     Guide [30]
     Ghosthelm [5]

4 Striking Scorpions (Troops) @ 262 Pts
     Mandiblasters; Shuriken Pistol & CCW

     1 Exarch @ [43] Pts
          Mandiblasters; Scorpion's Claw; Shuriken Pistol

     1 Wave Serpent @ [155] Pts
          Shuriken Cannon Upgrade; Linked Star Cannon
          Spirit Stone [10]

4 Howling Banshees (Troops) @ 264 Pts
     Power Weapon; Shuriken Pistol; Banshee Mask

     1 Exarch @ [45] Pts
          Executioner; Shuriken Pistol; Banshee Mask
          Acrobatic [8]

     1 Wave Serpent @ [155] Pts
          Shuriken Cannon Upgrade; Linked Bright Lances
          Spirit Stone [10]

4 Swooping Hawks (Fast Attack) @ 157 Pts
     Grenade Pack; Swooping Hawk Wings; Lasblaster; Plasma Grenades

     1 Exarch @ [73] Pts
          Grenade Pack; Swooping Hawk Wings; Web of Skulls & Shr. Pst.; Plasma
          Grenades
          Sustained Assault [20]

1 Vyper Squadron (Elites) @ 75 Pts
     Shuriken Cannon Upgrade (x1); Scatter Laser (x1)

1 Vyper Squadron (Elites) @ 75 Pts
     Shuriken Cannon Upgrade (x1); Scatter Laser (x1)

1 Wraithlord (Heavy Support) @ 120 Pts
     Flamer (x1); Shuriken Catapult (x1); Bright Lance

1 Falcon Grav-Tank (Heavy Support) @ 210 Pts
     Shuriken Cannon Upgrade; Star Cannon; Pulse Laser
     Holo-Field [25]
     Spirit Stone [10]

     2 Support Weapons  @ 100 Pts
          D-Cannon

Models in Army: 29


Total Army Cost: 1499

co o tym sadzicie? opinie ze malo modeli itp raczej mnie nie interesuja...bardzo bylbym wdzieczny za komentarze od graczy doswiadczonych...za komentarze przemyslane  :D

Pozdro

jachu_ka:
prawde mowiac to ta armia wyglada na zlepek figurek jakie akurat ma sie pod rekanie ma (a przynajmniej ja nie widze) tu zadnej koncepcji w ktora ma isc strone. a wiadomo ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.

sokles:
Troche pogrywałem Eldarami to może moje 3 grosze...

Popieram Jacha, armia wygląda troche przypadkowa, ani to offens do close combatu, ani strzelanie ze wsparciem cc ani w zasadzie cokolwiek zbalansowanego do gry...

Co ja bym z tym zrobił...hmm skoro musi być Avatar no to raczej nie ma rady trzeba by iść w stronę defensu bo on za wolny do offensu jest a ajk na swój koszt jest niezły do walki więc przydaje się jak ktoś do Ciebie idzie...ale to w tkaim razie zupełine trzeba by rozpe przerobic, dorzucic vyperki wywalic aspectów, zamiast tego guardianie z platformami i ewentuanie stormowcy do jakis samobojczych misji w transporcie bo tani
Druga wersja to wywalenie Avatara, Wraitha i 2 d-cannonów i jedziemy na offens, czyli dorzucamy jeszcze vyperów wiecej aspectówwiecej transportu i heja do przodu...

thurion:
no ja ogolnie troche pogrywam w 40k...latek sie uzbiera...ale nie tak intensywnie;) a najwieksze sukcesy odnosilem DA i Chaosem (zeby nie myslec ze jakis zoltodziob jestem  :D )...chodzi o koncepcje...mhm koncjepcja jest dosc prosta...:

Avatar + Lordzik w lesie w oddziale...za lasem farseer i cannonki, rzuca guide na cannonki, fortune na lordziak i avatarka. hawki rowniez za owym lasem, jak cos podejdzie to 12 cali + d6 +6 i assault. a wavy i falcony to wiadomo co...pojazdy  i zbrojna piechota. Vypery z potencjalnymi 13 strzalami z 2och proboja rozpekac lekkie pojazdy itp.
banshee i scorpiony wylatuja z wavow po tym jak przeciwnik podejdzie...na zasadzie ktos idzie, hawki kontratakuja i reszta tez ze stojacych pojazdow...oczywiscie wiadomo, ze przeciwnik musi na to pozwolic...i trzeba miec troche farta...

A ze zlepek figurek...figurek mam na 4000pkt wiec moge wystawic w zasadzie wszystko...tyle ze to mam pomalowane w duzej ilosci i to ladnie:). i to jest glowna przyczyna...bo student PG nie ma czasu na malowanie zbytnio :/. wiec probuje cos zlozyc jak najmniejszym kosztem wkladu pedzlowego  :p  pewnie znowu po nieudanych probach spisania Eldarow (pomalowanych) wroce do chaosu i obcykanej koncepcji na demon princie khorna...z glaivem  :(   pzdro

sokles:
No to jak masz 4 tysiące to nic tylko siąść i kombinować a no i malować ;)

Ale wiesz teoria teorią tylko kto do Ciebie podejdzie jak Ty z niczego nie strzelasz praktycznie na takie punkty, jedynie kilka działek i 2 d-cannony także ciężka sprawa, zwłaszcza przy obecnym natężeniu SAFH-ów...co z tego że amsz wszystk odo kontry jak nie będzie czegop kontrować, a ciężko jest się wszystkim schować za terenami i czekać, przynajmenij ja tak sądze...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej