Autor Wątek: Anime - Komedia - Dobra :>  (Przeczytany 56556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qraq

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 31, 2005, 09:26:54 pm »
Cytat: "Jezus"

Chyba, ze ktos niezbyt lubi rozowy kolor[/size]  :p


Zdziwisz sie, ale ja nie lubie rozowego :P Ale moze przez to lepiej rozumialem wkurzenie gl. bohatera  8)

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 31, 2005, 09:44:41 pm »
Cytat: "Qraq"
Zdziwisz sie, ale ja nie lubie rozowego :P Ale moze przez to lepiej rozumialem wkurzenie gl. bohatera  8)


Tam jest tyle tego, ze nawet OTAKU rozowosci by zmienil swoje upodobania  :p
ps. nie mialem casu rozmyslac nad jego lekkim dyskomfortem  :p z powodu bulu brzucha spowodowanego spazmami smiechu  :p
------------------------------------------------------------------
updated:
Teraz mnie oswiecilo, ze istnieje jeszcze cos takiego jak Nuku Nuku  :D .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline TongPu

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 08, 2005, 07:46:40 pm »
A Digit Harat to nie? Polecam Chobits, FuriKuri, Great Teacher Onizuka i  Love Hina na deser :D najlepsze komedie
moide wa itsumo amai nigebasho...

Offline Puchiko0007

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 13, 2005, 06:15:03 pm »
Cytat: "TongPu"
A Digit Harat to nie? Polecam Chobits, FuriKuri, Great Teacher Onizuka i  Love Hina na deser :D najlepsze komedie

wszystkie juz zostaly wymienione :>

fazimodo: gdyby iketeru futari nie bylo takie jakie jest, nie bylo by calej fabuly :badgrin: zreszta najkrotsze serie sa najlepsze (:

Offline mikemefisto

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 06, 2005, 09:37:38 pm »
Jestem zbulwersowany ze nikt nawet nie wspomnial o School Rumble obecnie jest dla mnie super komedia a niektore sceny jak naprzyklad akcja z wiadomoscia przez strzale jest genialna :D goronco polecam dla osob ktore lubia sie posmiac z absurdu.

P.S.
Wlasnie zciagnelem i obejrzalem 25 odcinek, poczatek umarlem ze smiechu, z sceny kosmiczego pociagu tarzalem sie ze smiechu czekam na obrobke ekipy WF bo jednak maja lepsza jakosc  8)
hodzenie po bagnach wciaga 8)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 08, 2005, 10:38:18 am »
Shinobuden - historia o kunoichi Shinobu i jej gromadce rozwydrzonych ninja. :D  Humor w stylu DH tyle, że w innych klimatach.

Offline Puchiko0007

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 17, 2005, 07:22:20 am »
Cytat: "mikemefisto"
Jestem zbulwersowany ze nikt nawet nie wspomnial o School Rumble
dla wiekszosci mangowcow faworytami sa stare serie, wiec nie ma sie co dziwic ;)

najbardziej nie lubie serii komediowo-romansowych, a do moich faworytow naleza te o tematyce szkolnej: Azumanga Daioh, Today in class 5-b..

Offline Beryl

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 18, 2005, 09:45:19 am »
Gravitation - znakomita komedia, w dodatku zaczęła u nas wychodzić. O gościu, który chce zostać piosenkarzem.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 20, 2005, 09:09:38 pm »
ale zauwaz ze jest to troche taka mydlana opera i niektorych moze to odepchnac  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline raseku

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 20, 2005, 09:51:43 pm »
Cytat: "Jezus"
ale zauwaz ze jest to troche taka mydlana opera i niektorych moze to odepchnac  :p .

mydlana bo chodzi o schylanie sie po mydło?nie ukrywaj Cie odpycha zwiazek dwóch facetów... ;)

 to naprawde swietna komedia  w gravi usłyszałam jeden z najgłupszych tekstów kiedy to jeden z bohaterów  w najbardzej z dramatycznych chwil w swoim życiu : " Ubieram strój banana i ide sie zabic "  :lol:

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 20, 2005, 10:29:57 pm »
Cytat: "raseku"
mydlana bo chodzi o schylanie sie po mydło?nie ukrywaj Cie odpycha zwiazek dwóch facetów... ;)

 :p ; To raczej nie, zreszta szczeze mowiac zwrocil mi na to uwage dopiero draqu na Aoiconie <przedtem tez uwazalem to za genialne <i nadal tak uwazam  :D >>, ze to jest taka telenowela i tyle  :p .
---
banan byl dobry  :p  :p  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Beryl

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 21, 2005, 06:50:17 am »
Telenowela z trzynastoma odcinkami? W takim razie można telenowelą nazwać każde anime, w którym się pojawia najlżejszy wątek romantyczny.
Chociaż swoją drogą coś w tym jest - w porównaniu do mangi część dowcipów faktycznie poszła pod nóż ustępując odrobinie fabuły, ale to dobra rzecz, bo komedia nie powinna być zlepkiem gagów, tylko historią przesyconą żartami.
Niemniej seira zabija humorem, ma ładną kreską,  świetną muzykę... a że od czasu do czasu facet faceta cmoknie to drobiazg.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline greah

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 21, 2005, 08:42:39 am »
zauważyłem pewną zależność. niemal zawsze jak fanka wspomni o yaoi czy innym shonen-ai jakiś facet wyraża się o tym niepochlebnie (co jest normalną koleją rzeczy) i na wstępie zostaje obrzucony homofobami, nieznajacymi się na miłości, nietolerancyjnymi.

czy to nie dziwne (oczywiście to taka mała dygresja, która nie ma nic wspólnego z zachowaniem w temacie)?

Offline Beryl

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 21, 2005, 08:47:44 am »
Niestety, faceci już tak mają i niewiele się poradzi w tej kwestii. ( taka mała dygresja nie mająca nic wspólnego z tym tematem). :D

Jedną z bardziej porąbanych komedii jakie widziałam był tez Photon ( poza ostatnim odcinkiem naturalnie) - bardzo głupia komedia. Momentami człowiek nie wiedział,  czy sie śmiać, czy płakać.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2005, 12:28:54 am »
Cytat: "Greahtor"
zauważyłem pewną zależność. niemal zawsze jak fanka wspomni o yaoi czy innym shonen-ai jakiś facet wyraża się o tym niepochlebnie (co jest normalną koleją rzeczy) i na wstępie zostaje obrzucony homofobami, nieznajacymi się na miłości, nietolerancyjnymi.
zapomnialo sie jeszcze o fankach Yaoi biegajacych za kazdym facetem z kukurydza  :p .
Photon, cos kojaze ale nie za bardzo  :D . Dobry byl jeszcze Sexy Comando cos tam <krotkie i mile>.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus