trawa

Autor Wątek: Anime - Komedia - Dobra :>  (Przeczytany 56551 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2005, 12:36:00 pm »
Cytat: "Greahtor"
zauważyłem pewną zależność. niemal zawsze jak fanka wspomni o yaoi czy innym shonen-ai jakiś facet wyraża się o tym niepochlebnie (co jest normalną koleją rzeczy) i na wstępie zostaje obrzucony homofobami, nieznajacymi się na miłości, nietolerancyjnymi.

czy to nie dziwne (oczywiście to taka mała dygresja, która nie ma nic wspólnego z zachowaniem w temacie)?

nie zbliżam się do yaoi :roll:
Mam po tym niestrawność :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline greah

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2005, 01:17:49 pm »
Cytat: "Beryl"
Niestety, faceci już tak mają i niewiele się poradzi w tej kwestii.
tzn co mają? to, że jesteśmy normalini i nie podobają nam się historyjki męsko-męskie?
graves dobrze pisze - my "tylko" mamy po tym niestrawności :roll:

Offline Dereq

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2005, 02:42:56 pm »
a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj..chocby Gravitation bylby najlepsza komedia ever, swietnie narysowana. nie obejrze. bo nie.

Cytat: "Beryl"
a że od czasu do czasu facet faceta cmoknie to drobiazg.


ciekawe czy kobiety tak samo reaguja na "cmokniecie"(i bog wie co jeszcze) 2 kobiet jak"my" na zblizenie facetow ;) a fuj.

PS.sorry za poszerzanie  offtopu.
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 25, 2005, 10:37:37 pm »
Cytat: "Dereq"
ciekawe czy kobiety tak samo reaguja na "cmokniecie"(i bog wie co jeszcze) 2 kobiet jak"my" na zblizenie facetow ;) a fuj.
I tutaj nasowa sie odpowiedz lekko wymijajaca: czy kazda kobieta?? ps. Mari sama ga mieru - nie komedia, ale sie tyczy  :p .
Tak szczeze, to "my" to troche daleko posuniete <powinienem tutaj cos powiedziec odnosnie uogulniania itd.  :D >; moze w koncu dowiem sie jak reaguje na te rzeczy przy nastepnym ogladaniu  :p .
------
W Gravi nnie ma dzydzyndzolenia  :p , wiec tam o zblizaniu nie moze byc mowy <chociaz koniec OAV'ki jest troche taki niedopowiedziany <skonczony w najwazniejszym momencie ^_^>.

Cytat: "Dereq"
PS.sorry za poszerzanie  offtopu.
^_=.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Puchiko0007

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 26, 2005, 06:37:15 pm »
Cytat: "Dereq"
ciekawe czy kobiety tak samo reaguja na "cmokniecie"(i bog wie co jeszcze) 2 kobiet jak"my" na zblizenie facetow ;) a fuj.

nie wiem jak reaguja inne kobiety, ale mi nie przeszkadza, jesli widze dwie calujace sie kobiety, tak samo dwojke mezczyzn. bylabym raczej zaciekawiona, niz zniesmaczona, ale to zalezy od osobistych odczuc i podejscia kazdego z nas. poza tym, dwojka calujacych sie kobiet to jedna z najczestszych fantazji erotycznych facetow :roll:
Cytat: "Dereq"
a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj,a fuj..chocby Gravitation bylby najlepsza komedia ever, swietnie narysowana. nie obejrze. bo nie.

najlepsza komedia nie jest, bo wiele jej brakuje do pewnego poziomu, ale moge powiedziec, ze milo ja wspominam i wlasnie kontakty mesko-meskie bohaterow, powodowaly najwiecej komicznych sytuacji, bez ktorych seria raczej nie bylaby taka komediowa ; )
moj ulubiony - odcinek 5 : )

Offline graves

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 26, 2005, 06:42:55 pm »
Cytat: "Puchiko0007"
poza tym, dwojka calujacych sie kobiet to jedna z najczestszych fantazji erotycznych facetow :roll:

a czy ktoś tutaj twierdził, że facetom przeszkadzają całujące się (lub nie tylko ;) ) kobiety :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Puchiko0007

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 26, 2005, 06:53:50 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Puchiko0007"
poza tym, dwojka calujacych sie kobiet to jedna z najczestszych fantazji erotycznych facetow :roll:

a czy ktoś tutaj twierdził, że facetom przeszkadzają całujące się (lub nie tylko ;) ) kobiety :roll:

ha, ale dwojka mezczyzn to juz cos dla was gorszego : P niektorym kobietom podobaja sie oba zestawienia i to chyba najbardziej interesujace wyjscie z sytuacji..

Offline graves

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 27, 2005, 07:16:58 am »
Cytat: "Puchiko0007"
ha, ale dwojka mezczyzn to juz cos dla was gorszego : P

Ależ, tutaj nie chodzi o zgorszenie :roll: Raczej, taki bardziej wymiotny odruch, obronny organizmu... :roll:

hm... chyba czas skończyć ten offtop ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

grzybek

  • Gość
Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 27, 2005, 10:39:46 am »
dokladnie :)

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 27, 2005, 02:59:40 pm »
Wczowajac sie w pioniera nawracajacego ten post: dla mnie z Gravitation najlepsze sa OAV <nie tylko, bo ladniej rysowane :D >, duzo wszystkiego i w ogule nie wiadomo o co chodzi  :p .
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Beryl

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 30, 2005, 09:02:42 am »
Ja tam jesnak obstawiam serię telewizyjną. Lepiej narysowana i humor taki mniej obłąkany, a bardziej śmieszny. W OAV właśnie więcej takiego zupełnie szurniętego humoru a'la manga.
awsze mierz wysoko. Być może nie trafisz w cel, ale też nie odstrzelisz sobie stóp.

Offline raseku

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 30, 2005, 09:52:32 pm »
Popieram Beryl jestem za seria tv, OAVka wydała mi sie jakby ciut tandetna.

Offline Jezus

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 31, 2005, 09:19:12 pm »
Cytat: "Beryl"
. W OAV właśnie więcej takiego zupełnie szurniętego humoru a'la manga.
i wlasnie to jest piekne, z 1 strony nie wiadomo co, a za chwile mamy tragedie, bo Yuki cos tam itp..
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 02, 2005, 07:07:37 am »
Cóż, a do mnie humor Gravitki nie przemawia. Jedynym śmiesznym akcentem była dla mnie obecność tego „człowieka tornado”, a reszta jest taka na siłę. Obejrzeć musiałam, bo i recke trzeba było napisać, ale komedia z tego słabiutka.
Z komedii w tym samym czasie przerabiałam Kazemakaze Tsukikage Ran-świetne :D

Offtop
Cytat: "Dereq"
ciekawe czy kobiety tak samo reaguja na "cmokniecie"(i bog wie co jeszcze) 2 kobiet jak"my" na zblizenie facetow


Ja jestem fanką yuri więc nic przeciwko cmoknięciu kobietek i najlepiej czemuś więcej nie mam ;)

Cytat: "Jezus"
ps. Mari sama ga mieru - nie komedia, ale sie tyczy


Jeśli już mówić o Marimite to w kontekście shoujo-ai (marnego) niż w yuri.
Gatunkowo to nie jest komedia, ale oglądając to, można się uśmiać z całego tego patosu, głupoty i infantylności. Więc teoretycznie to komedia tyle, że śmiertelnie nudna.
Offtop out

Offline frostqueen

Anime - Komedia - Dobra :>
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 02, 2005, 07:46:48 am »
ja tu chyba jednak wychodze na komediowa tradycjonalistke - Di Gi Charat, Slayersi i najlepsza komedia wszechczasow - _Ranma 1/2_!

/a w ramach jeszcze tycienkiego oftopiku, tak z ciekawosci sie spytam, Louise pod jakim nikiem kryjesz sie na yuri.pl, co? ^_-  :oops:/
url=www.yuri.pl][/url]

 

anything