Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

WH40K Ultramarines 1850

<< < (2/4) > >>

jachu_ka:

--- Cytat: "InvaA" ---Wrona to demon prince tak?
--- Koniec cytatu ---


tak


--- Cytuj ---Szef z kosą to już nie ma pojęcia kto to
--- Koniec cytatu ---


necron lord na destroyer body ze scythe of costam czy jak to sie nazywa. w kategorii szefow kombatowych to slabiak ale zwyklych marines sprawnie morduje


--- Cytuj ---  Ciężko po 2 miechach grania sprawnie się w slangu obracać
--- Koniec cytatu ---


zawsze mozna spytac


--- Cytuj --- lub stworzyć wysoce "cywilizowaną" rozpiskę, jachu_ka
--- Koniec cytatu ---


wiem o tym i wlasnie dlatego nie ukrzyzowalem cie tylko zwyczajnie stwierdzilem fakt.


--- Cytuj ---Co do tego jump packa/bika dla Librariana- sam nigdzie nie dojdzie a to jest armia nastawiona na strzelanie, a nie HtH. Najwyżej coś zdziała jak ta wrona czy inny kruk podejdzie.
--- Koniec cytatu ---


wlasnie po to ma byc- do kontry jak przyjdzie cos niemilego. a do tego musi byc mobilny, na piechote deamon princa nie dogoni.


--- Cytuj ---Chapter Master w Command Squad:
+Lightning Claws
+Furious Charge
+Bionics
+Auspex
+Frag Grenades
--- Koniec cytatu ---


ja bym wywalil bioniki i auspexa i wymienil go na kapelana bez skladu- sklad jest za malo mobilny na kontre. dwoch skaczacych wesolych panow z 4+ inv i rezajacych w HtH to cos czego zadna wrona nie moze zignorowac.

InvaA:
Kapelan fajny jest, ale Master daje Ld10 całej armii. Stoczyłem jak na razie bardzo mało bitew (~20) ale zawsze master się przydał. Ale pokombinuje i jakoś postaram się czaplę wsadzić :P

jachu_ka:
u strzelajacych marianow 10 Ld nie jest az tak wazne jak u kombaciarzy- nawet jak zwieja to sie zbiora i nie straca tury strzelania. no chyba ze zwieja za stol :badgrin:

InvaA:
No własnie, chyba, że zwieją za stół :p
Nowa wersja HQ- lepsza?

Chapter Master:
+Lightning Claws
+Iron Halo
+Jump Pack
+Frag Grenades

Chaplain (MoS):
+Jump Pack
+Frag Grenades
+Bolt Pistol

Mam teraz -101 wolnych pkt- dodać Speedera, dopakować jeszcze bohaterów?
Mógłbyś mi też Jachu wyjaśnić wyższość proponowanego przez Vodeckiego Speedera z AC, zamist Melty? Przecież on i szybko ginie a melta ma większą szansę załatwić czołg niż AC. No chyba, że na lekką piechote to miałoby być- choć tu lepsze byłyby Dev Sqaudy z HB/ML.

Vodecki:

--- Cytuj ---Mógłbyś mi też Jachu wyjaśnić wyższość proponowanego przez Vodeckiego Speedera z AC, zamist Melty? Przecież on i szybko ginie a melta ma większą szansę załatwić czołg niż AC. No chyba, że na lekką piechote to miałoby być- choć tu lepsze byłyby Dev Sqaudy z HB/ML.
--- Koniec cytatu ---

na czołgi masz laski , na piechotę jest lepszy a jest zdecydowanie mobilniejszy niż DEvki , ma więcej strzałów i jest tańszy .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej