Autor Wątek: Sin City  (Przeczytany 137371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Sin City
« Odpowiedź #360 dnia: Październik 28, 2017, 07:43:57 pm »
A ja bym do powyżej wymienionych dołożył jeszcze Do piekła i z powrotem

Offline Death

Odp: Sin City
« Odpowiedź #361 dnia: Październik 29, 2017, 11:57:44 am »
Moim zdaniem trzy najlepsze to Trudne pożegnanie, Żółty Drań i Krwawa jatka. Zresztą nieprzypadkowo te trzy wybrali jako fundament do scenariusza pierwszego filmu. Ale cała siódemka jest super.

Offline perek82

Odp: Sin City
« Odpowiedź #362 dnia: Październik 29, 2017, 12:13:07 pm »
Ja wciągam wszystkie 7 jednym tchem. Fantastycznie się zazebiaja. Do piekła i z powrotem jest trochę jakby z boku ale też super. Dla mnie to jest piękna całość i tylko w takiej postaci trzeba to mieć na półce.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline Graf Orlok

Odp: Sin City
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpień 27, 2019, 03:39:51 pm »
Ktoś wie coś na temat dodruku tomu 2 "Damulka warta grzechu"? Dodrukowują inne tomy, to chyba wystarczy poczekać, co? Może gdzieś już było info na ten temat?

Offline surmik

Odp: Sin City
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpień 27, 2019, 08:54:13 pm »
Wysłałem maila do Egmontu z pytaniem. Dam znać jak odpowiedzą.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Rautha

Odp: Sin City
« Odpowiedź #365 dnia: Grudzień 07, 2020, 05:40:32 pm »
No i pojawił się dodruk "Damulki". Wprawdzie już dawno temu, bo w marcu, ale jakoś nikt o tym wcześniej nie pisał. Dzięki temu w końcu udało mi się skompletować Sin City. Fajnie, że Egmont wznowił brakujące tomy i chwała mu za to, ale bądźmy szczerzy, dał też ciała. Egmont, serio? Widział ktoś grzbiety mieszanych wydań? Wolę czytać po polsku, ale po zakupie "Rodzinnych wartości" poważnie zastanawiałam się nad amerykańskim wydaniem zbiorczym...








 

anything