Autor Wątek: Sin City  (Przeczytany 138941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raskoks

Odp: Sin City
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 26, 2014, 12:59:18 pm »
Na instocktraders jest do kupienia w tym tyg wydanie sbiorcze jakies wypasione 1400 stron :) - niestety z kosztami przesylki wychodzi tyle co kupienie wszystkich 7 HC  u nas :D - a wygoda pewnie nie ta

Offline Nick Jackolson

Odp: Sin City
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 27, 2014, 05:49:32 am »
Na instocktraders jest do kupienia w tym tyg wydanie sbiorcze jakies wypasione 1400 stron :smile: - niestety z kosztami przesylki wychodzi tyle co kupienie wszystkich 7 HC  u nas :biggrin: - a wygoda pewnie nie ta

W lipcu kupuje wszystkie tomy na promocji w incalu:

http://www.incal.com.pl/sin-city-komplet-7-tomow.html

tylko teraz szczerze zastanawiam się nad:

http://multiversum.pl/p/1058/51110/frank-miller-big-damn-sin-city-hc--dark-horse-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html

Cena ta sama no i taki big boy wydaje się być unikatem :) a hc'ki egmontu pewnie większość będzie miała :)

Offline peta18

Odp: Sin City
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 27, 2014, 06:04:19 am »
Jak kupisz tu: http://www.bookdepository.com/Big-Damn-Sin-City-Frank-Miller/9781616552374 to masz taniej.
A jak wejdziesz na tego linka z amerykanskiego ip to juz masz: 180 z hakiem + vat ok. 10 zl.
Wysylka oczywiscie jest za darmo :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2014, 06:27:00 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline raskoks

Odp: Sin City
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 27, 2014, 05:22:35 pm »
o widzicie - wlasnie o tym wydaniu mowilem :) - niezly hint dzieki :)

Offline vision2001

Odp: Sin City
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 02, 2014, 06:40:08 am »
Co do Big Damn Sin City to zastanawiało mnie wydanie, a dokładniej dwie rzeczy: użyty papier + sposób łączenia kartek (szycie + klejenie).


No i już pisałem: Jeśli ktoś będzie w posiadaniu tego komiksu w ciągu kilku najbliższych dni ;) prośba o info jak to się prezentuje.


Ale że jestem trochę ogarnięty to znalazłem sobie w necie odpowiedzi w postaci zdjęć :)











No i jeszcze to:


DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline marceli

Odp: Sin City
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 02, 2014, 10:31:20 pm »
Pięknie się prezentuje na półce  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline dagobert

Odp: Sin City
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 03, 2014, 08:24:38 am »
Szczęśliwie już posiadam i powiem tak: jeśli ktoś myślał (tak jak ja), że omnibus marvelowski to duży komiks, to był w błędzie  :lol:

Offline vision2001

Odp: Sin City
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 03, 2014, 08:38:51 am »
Na zdjęciu z półką widać, że komiks posiada wielkość vertigowego absoluta (bez obwoluty). Wiem też ile taki absolut waży, a Sin City to 2x większa objętość, więc na pewno tego komiksu nie weźmie się na wycieczkę ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Sin City
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:00:38 am »
Czy planowane są wznowienia również pozostałych tomów? Nabyłem te nowe i nie wiem, czy brać pozostałe na 15% zniżki w Gildii, czy czekać na nowe i 25%, czy jeszcze opcjonalnie czekać na jakąś promocję.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sin City
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:11:00 am »
Czy planowane są wznowienia również pozostałych tomów?

Ale o które chodzi? Trudne pożegnania, Rodzinne wartości i Do piekła i z powrotem? Przecież są dostępne, więc po co wznowienia? Lepiej kup z zniżką 15% póki są. Skoro cała seria jest dostępna, to pewnie więcej ludzi teraz pokusi się o tamte tomy, więc może wkrótce ich zabraknie. A później może Egmont je wznowi, a może nie, nigdy nie wiadomo.

A poza tym, masz teraz wszystkie trzy w arosie z zniżką 30%.

Offline Murazor

Odp: Sin City
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:15:24 am »
Czy planowane są wznowienia również pozostałych tomów? Nabyłem te nowe i nie wiem, czy brać pozostałe na 15% zniżki w Gildii, czy czekać na nowe i 25%, czy jeszcze opcjonalnie czekać na jakąś promocję.
ponad 30% rabatu na wszystkie tomy:
http://www.literacka.pl/advanced_search_result.php?osCsid=713152d6b25436b24840c7704c69949d&search_in_author=1&keywords=sin+city&x=8&y=13&categories_id=


Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Sin City
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 07, 2014, 11:17:42 am »
Oki, dzięki za pomoc :-)
Zostanę przy Gildii w takim razie, trzeba cisnąć na zniżkę na kolejny rok ;-)

Offline Death

Odp: Sin City
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 07, 2014, 02:50:16 pm »
Ale jaja, ktoś usunął mój post, w którym zacytowałem czeski tytuł "Big Damn Sin City".
To w Czechach można kupić komiks z tytułem "ku**a Velky Sin City" z dymkiem "A ku**a!", a ja nie mogę tego nawet zacytować na forku?
Przyznać się, który taki wrażliwy?  :wink:

Swoją drogą zauważyłem, że komiksy są w Czechach jeszcze droższe, niż w Polsce.
Na przykład Hellboye chodzą po 80 zł.

Co do Sin City, to przecież tam nie ma żadnych przekleństw, a Czesi nawet tytuł zmienili na ostry. Ciekawe czy w środku też słowa typu "damn" tłumaczą jako "ku**a"...


Ja to usunąłem. W sumie za przywrócenie wyrzuconego wpisu należy się ostrzeżenie, ale teraz daję tylko upomnienie.
Po czesku słowo to znaczy tyle samo co po polsku. Skoro jest więc to przekleństwo - to nieważne, że w obcym języku - przekleństwem pozostaje, czyli na tym forum go się nie używa (szczególnie tak często jak to zrobiłeś). Chyba nie muszę dalej wyjaśniać Watsonie?
graves

« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2014, 10:32:27 pm wysłana przez graves »

Offline Itachi

Odp: Sin City
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 07, 2014, 07:12:35 pm »
Trudne pożegnanie przeczytanie, odnośnie tomu mam mieszane uczucia. Scenariusz dobry, ale bez rewelacji z oklepanym z każdej strony wątkiem. Niezwykle uboga warstwa graficzna, mało szczegółów, podsumowując nijaki styl. Czytało się fajnie, ale żadnego zachwytu wyrazić nie mogę. Aż prosiło się, aby F. Miller przekazał narysowanie albumu komuś innego, z większym doświadczeniem.

Offline wookasch

Odp: Sin City
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 07, 2014, 07:47:21 pm »
Ja rozumiem, że nie każdy musi uważać ten tom za jedno ze szczytowych osiągnięć komiksu pod względem wizualnym, no ale, że aż tak...

 

anything