trawa

Autor Wątek: Sin City  (Przeczytany 138958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilk

Sin City
« Odpowiedź #120 dnia: Kwiecień 05, 2007, 09:51:42 am »
Weisz nie pasuje mi na Ave - kobiete wampa. Juz Jolie wydaje mi sie odpowiedniejsza aktorka do tej roli. No ale zobaczymy, moze wyjdzie fajnie. :)

Offline Raf Fariszta

Sin City
« Odpowiedź #121 dnia: Kwiecień 05, 2007, 11:08:55 am »
Cytat: "Gashu"
Też wolę panią Weisz, niż panią "silikonowe wargi". Jednak wg. mnie Rachel to taka hmm... sympatyczna dziewczyna z sąsiedztwa, ciężko mi więc wyobrazić ją sobie w roli prawdziwej femme fatale.
No, ale pożyjemy - zobaczmy.

Rachel nie jest klasycznym modelem dziewczyny z sąsiedztwa, ale chyba wiem o co Ci biega.... Ma to ciepło, które emanuje z postaci, w którą się wciela.....No a w SC 2 ma zagrać zimną i wyrachowaną zdzirę. Pewne predyspozycje do takej postaci przejawiła w swojej kreacji w Stealing Beauty (Ukryte pragnienia- kocham ten film i muzę z niego). Grała tam artystkę od biżuterii.... W sumie może rzeczywiście wyjść ciekawy efekt, choć na pierwwszy rzut oka Jolie bardziej mi pasowała.....
Nocy Matko Dnia

Offline Ty_draniu

Sin City
« Odpowiedź #122 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:07:45 pm »
Mi z kolei do roli Avy bardzo pasuje ta pani . Nie wiem czy to komplement, ale kiedy pomyslałem o aktorce  do roli zimnej suki, od razu przyszła mi na myśl.  :)
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Sin City
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 05, 2007, 12:32:03 pm »
Który tom Miasta Grzechu jest wedlug was najlepszy?

Offline turucorp

Sin City
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 05, 2007, 01:16:30 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
Który tom Miasta Grzechu jest wedlug was najlepszy?

nie chce mi sie ciagnac ciebie za jezyk, co to znaczy "najlepszy"? :roll:
masz, poczytaj sobie
bardzo stary tekst

Offline Anonimowy Grzybiarz

Sin City
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 05, 2007, 04:15:52 pm »
Który się Wam najbardziej podobał?

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Sin City
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 05, 2007, 04:17:49 pm »
Każden

Offline Anonimowy Grzybiarz

Sin City
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 05, 2007, 05:06:21 pm »
A jakieś konkretne 3 tytuły? Taka ankieta ręczna (?)... :roll:

Offline Blacksad

Sin City
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 05, 2007, 07:42:19 pm »
Dowolne trzy tytuły.

Co do pojedynku Angelina vs. Raquel - owszem, Raquel jest ciepła i taka "przytulista". Ale pamiętajcie Panowie, że Ava to laska, za którą każdy facet na zlot LPR-u by wskoczył - na tym polega jej demoniczność. "Zimna wyrachowana suka" nie oznacza, że powinna być  odpychająca czy jakaś z góry olewająca - przeciwnie. Nie wiesz, kiedy cię usidli - a potem nagle duże bęc! i to jest w niej naj...  ;)
Chrzań się, Smirnov

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Sin City
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 05, 2007, 07:58:55 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
A jakieś konkretne 3 tytuły?

Blacksad już odpowiedział.
I po co te rollaje???

Offline graves

Sin City
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 05, 2007, 08:14:32 pm »
Cytat: "Anonimowy Grzybiarz"
A jakieś konkretne 3 tytuły? Taka ankieta ręczna (?)... :roll:

Każdy tom jest świetny i dokłada kolejną cegiełkę do klimatu i całościowego widzenia Sin City...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline wilk

Sin City
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 06, 2007, 10:44:31 am »
Ja stawiam najwyzej pierwszy tom "Miasto grzechu" i "Tego zoltego drania". Nie kazdy moim zdaniem jest swietny. Na przyklad "Krwawa jatke" i "Rodzinne wartosci" uwazam za najslabsze tomy.

Offline Mysza_

Sin City
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:44:07 am »
dla mnie bezwzględnie Sin city stoi na półce jako całość odzielona okładkami. jedna wielka genialna cegła z czego najgorzej wypada zdecydowanie Do piekła i z powrotem. znudzenie Millera aż nazbyt widoczne ale ogólnie jest w tym to coś co powoduje, że sie miło czyta. Najczęsciej wracam jednak do Rodzinnych wartości, które rysunkowo miażdżą ekspresją a scenariuszowo dają zaszaleć duetowi Miho- Dwight. Jak dobry film klasy B o zemście.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Sin City
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 06, 2007, 06:17:34 pm »
Dlaczego Rollaje?
Nie wiedziałem czy takie coś, to na 100 % nazywa się ankieta ręczna.

Dzięki. Czyli wszystkie są dobre....

Mam 2 w SC, ale chyba je spyle, i zainwestuje w HC, zmotywowała mnie do tego, wizja obrazka, ułożonego z grzbietow, ładnie stojących na półe komiksów MG  :D

Offline Anonimowy Grzybiarz

Sin City
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 07, 2007, 12:23:24 pm »
Pytanie (o nie znowu ty?! ;) ):
W starym wydaniu (SC) tom "Girlsy,gorzala i giwery" to 2 tom Miasta Grzechu, a w nowym wydaniu (HC) jest to tom 6. Która numeracja jest prawidłowa?

Pozdrawiam.

 

anything