Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

"Armada" co słychac?

<< < (3/13) > >>

Łamignat:
Ja bardzo sobie cenię całą serię. Uważam, że jeśli chcesz wrócić do tej serii to naprawdę warto. Sam z niecierpliwościa czekam na jakies dalsze albumy z Armadą związane-  o ile będą .

wilk:

--- Cytat: "Łamignat" --- Sam z niecierpliwościa czekam na jakies dalsze albumy z Armadą związane-  o ile będą .
--- Koniec cytatu ---

We Francji juz od pol roku jest nowy tom:

http://www.bdnet.com/9782847899054/alb.htm

Yaqza:
I te album ukaże się  u nas jeszcze w tym miesiacu. Egmont postanowił zmienić jakość wydania - kreda zamiast offsetu.

snivel:

--- Cytat: "Dariusz Hallmann" ---Bardzo cenię serię "Armada". Od pierwszego tomu poziom rósł, aby w trzecim osiągnąć apogeum - "W trybach rewolucji" to dla mnie arcydzieło.
--- Koniec cytatu ---


Pomysł na rozwoj cywilizacji był co najmniej niezły. No i te zakończenie...Dołuje a to znaczy, że komiks nie pozostawia obojętnym emocjonalnie. To chyba właśnie odróżnia sztukę od rzemiosła (miedzy innymi). Podobnie mocne zakonczenie pamietam z "Wladcy Gor" wiadomej serii i "Sznikla".

Jakis heteryk ;) napisal na tym forum, ze armada jest infantylna. Moze chodzilo mu o to, ze bohaterka wykonuje akcje z usmiechem na ustach a kolory przewaznie sa żywe. No i jeszcze pare uproszczen, z ktorych o jednym pisałem. Ja te uproszczenia przyjmuje bo w ten sposob dziala ponad 95% SF i gdyby sie ich pozbyc to zostalyby glownie dziela typu "Glos Pana" S.Lema. "Glos" jest fajny ale akcji tam zbyt wiele nie uswiadczysz.

4-staczterdzieściicztery:

--- Cytat: "snivel" ---Jakis heteryk Wink napisal na tym forum, ze armada jest infantylna.
--- Koniec cytatu ---

Skąd wiesz, że jest hetero?

Co do "Armady", to zawsze lubiłem tę serie, z tym, że bardziej albumy nieparzyste, te "poważniejsze", niż te parzyste "rozrywkowe". Najwyżej cenię sobie "W Trybach Rewolucji" i "Strefę Nadzoru", najmniej "Grę Pozorów" i "Kolekcjonera".

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej