Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

"Armada" co słychac?

<< < (2/13) > >>

Mara:
"Armada" jest na prawdę świetnym komiksem. Każda z jej części jest inna, a pomimo tego tworzą jedną spójną całość. Polecam z całego serca :)

keram:
Dwa ostatnie tomy były słabsze od poprzednich, ale i tak warto przeczytać

snivel:
Witam!

Warto. Nie trafił się jescze odcinek gdzie fabuła kuleje a grafik sobie odpuścił. "Strefa nadzoru" jest całkiem niezła. Nie wiem czemu Keram uznał dwie ostatnie części za słabsze. Zauważyłem, że raczej nie wracam do drugiej części -- "Kolekcjonera". Też mi się podoba ale na tej podstawie mogę wywnioskować, że w moich oczach to najsłabsza część. Nie potrafię nawet uzasadnić czemu.

Armada graficznie jest rewelacyjna. Grafika moze sie nie podobac jedynie fanatykom "postrzepionego" albo malarskiego stylu. Kreska jest szczegolowa a jednoczesnie tak klarowna, ze dalaby sie spokojnie animowac (bez przerobek).

Scenariusz -- mimo paru uproszczen (np. zbyt wiele gatunkow oddycha tym samym powietrzem) tez zasluguje na pochwalę. Akcja szybka, na kazdy zeszyt jest oryginalny pomysl. Postacie sa wyraziste i daja sie lubic.

Dla mnie "Armada" to numer jeden!

Dariusz Hallmann:
Bardzo cenię serię "Armada". Od pierwszego tomu poziom rósł, aby w trzecim osiągnąć apogeum - "W trybach rewolucji" to dla mnie arcydzieło. Potem coś zaczęło stopniowo siadać, a "Strefę nadzoru" uważam za najsłabszą część. Niemniej pewien standard jest utrzymany, na pewno będę kupować następne tomy.
Czekam też na nowe serie związane z "Armadą", zapowiedziane przez Egmont.

misio141:
Ja także wysoko sobie cenie tą serie, ale mi najbardziej w pamięci zapadł tom pierwszy, między innymi za te rysunki i wizerunek bohaterki ;) . Później było równie fajnie na stałym poziomie, ale to nie to samo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej