Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

"Armada" co słychac?

<< < (13/13)

radioblackmetal:
Z tego co sprawdziłem w sklepie Gildii obecnie dostępne są albumy 1-4 oraz 12 i 14-18 a także Kroniki Armady w cyklu Science Fiction. Nie miałem wcześniej styczności z tą serią ale jak znam swój gust pewnie by mi się spodobała.  Są jakieś szanse/plany na wznowienienie/dodruki brakujących tomów?

Koalar:
O planach nie słyszałem i szczerze wątpię w dodruki (Egmont powinien wydawać kolejne tomy, jak to robi z Usagim, ale na dodruki bym nie liczył), dlatego już jakiś czas temu kupiłem komplet używek.

R~Q:
W Armadzie jest mnóstwo pootwieranych wątków, które tylko czekają na to, by do nich wrócić/zamknąć, co zapewne się w przyszłości stanie. Mnie trochę męczy i denerwuje otwarcie potencjalnie bardzo ważnego wątku ludzi (którzy zostali umieszczeni (?) na jakimś statku Armady), nie mówiąc już o statku, na którym przybyła Navis, białych paskach na jej ciele, ogólnie Ziemi, która gdzieś tam w kosmosie krąży. Morvan z pewnością wymyślał te motywy nie mając pomysłu na ich ciągnięcie. Wydaje mi się, że fabułę do każdego tomu wymyśla każdorazowo, osobno, czerpiąc z wielu wątków poruszanych wcześniej.

Kamil Matusiak:
Ktoś się orientuje ile taki komplet używek by kosztował?

xetras:
Wśród zapowiedzianych produkcji znalazł się jeszcze integral „Armady”, która ma debiutować jesienią. W jednym tomie zebrane zostaną 4 oryginalne tomy. Cykl wydawniczy zakłada wypuszczanie na rynek 2-3 integrali rocznie. Na 2022 rok Egmont planuje także wydawanie pobocznych komiksów z serii „Armada” takich jak chociażby „Kroniki Armady”.
https://filmozercy.com/wpis/zapowiedzi-egmontu-na-2021-rok-pelny-katalog

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej