trawa

Autor Wątek: "Armada" co słychac?  (Przeczytany 49609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radioblackmetal

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... .. .
Odp: "Armada" co słychac?
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 06, 2016, 10:31:18 am »
Z tego co sprawdziłem w sklepie Gildii obecnie dostępne są albumy 1-4 oraz 12 i 14-18 a także Kroniki Armady w cyklu Science Fiction. Nie miałem wcześniej styczności z tą serią ale jak znam swój gust pewnie by mi się spodobała.  Są jakieś szanse/plany na wznowienienie/dodruki brakujących tomów?
The darkness will swallow everything

Offline Koalar

Odp: "Armada" co słychac?
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 06, 2016, 11:46:17 am »
O planach nie słyszałem i szczerze wątpię w dodruki (Egmont powinien wydawać kolejne tomy, jak to robi z Usagim, ale na dodruki bym nie liczył), dlatego już jakiś czas temu kupiłem komplet używek.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline R~Q

Odp: "Armada" co słychac?
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 22, 2016, 12:01:32 pm »
W Armadzie jest mnóstwo pootwieranych wątków, które tylko czekają na to, by do nich wrócić/zamknąć, co zapewne się w przyszłości stanie. Mnie trochę męczy i denerwuje otwarcie potencjalnie bardzo ważnego wątku ludzi (którzy zostali umieszczeni (?) na jakimś statku Armady), nie mówiąc już o statku, na którym przybyła Navis, białych paskach na jej ciele, ogólnie Ziemi, która gdzieś tam w kosmosie krąży. Morvan z pewnością wymyślał te motywy nie mając pomysłu na ich ciągnięcie. Wydaje mi się, że fabułę do każdego tomu wymyśla każdorazowo, osobno, czerpiąc z wielu wątków poruszanych wcześniej.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: "Armada" co słychac?
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 26, 2016, 04:55:01 pm »
Ktoś się orientuje ile taki komplet używek by kosztował?

Offline xetras

  • Służący
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • A priori z zasady jak ?
Odp: "Armada" co słychac?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 18, 2021, 04:19:40 pm »
Wśród zapowiedzianych produkcji znalazł się jeszcze integral „Armady”, która ma debiutować jesienią. W jednym tomie zebrane zostaną 4 oryginalne tomy. Cykl wydawniczy zakłada wypuszczanie na rynek 2-3 integrali rocznie. Na 2022 rok Egmont planuje także wydawanie pobocznych komiksów z serii „Armada” takich jak chociażby „Kroniki Armady”.
https://filmozercy.com/wpis/zapowiedzi-egmontu-na-2021-rok-pelny-katalog

"Brzdęśniało już  ślimonne prztowie / Wyrło i warło się w gulbieży
[...]
Zmimszałe ćwiły borogowie / I rcie grdypały z mrzerzy."
[prz. wierszyka "Jabberwocky" z: "O tym co Alicja ujrzała po drugiej stronie lustra", Tłumacz - Stanisław Barańczak]