Autor Wątek: przegieta armia  (Przeczytany 28168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 21, 2002, 07:13:36 pm »
Chaos... to Ty jakiegos schorowanego tego lorda wystawiles a i smok musial byc po przejsciach... a tak powaznie pod jakim Mark'iem byl ten lord i jakie przedmioty mial???
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Stormcrow

przegieta armia
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 22, 2002, 03:26:50 pm »
Jeśli chodzi o przegięte armie to może i ich nie ma ale gracze zawsze ekspoatują zawsze jedną gałąż(kawaleria,magia,warplightning).Z tego powstaje potworna rozpiska.
      Takie zjawisko na zachodzie określone jest jako POWER GAMING.NA koniec zabawna wiadomość:  Na wszystkich międzynarodowych turniejach wszyscy najbardziej boją się POLAKÓW znani są oni z power gamingu.Pod tym względem naprawdęsię nas boją i dosłownie trzęsą się im ręce jak mają z nami grać gdyż polskie armie miażdżą wszystko na swej drodze.Na jednym z takich turmiejów nasz rodak "zapuścił" 3 masakry i 1 wielkie zwycięstwo na 4 tury.To mówi samo za siebie :)

Offline rado

przegieta armia
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 22, 2002, 03:51:17 pm »
O ile pamietam to kiedys w WD wlosi celowali w konkursach na najbardziej przepakowana armie...

Offline Solitaire

przegieta armia
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 22, 2002, 03:57:58 pm »
Cytat: "Stormcrow"
Jeśli chodzi o przegięte armie to może i ich nie ma ale gracze zawsze ekspoatują zawsze jedną gałąż(kawaleria,magia,warplightning).Z tego powstaje potworna rozpiska.
      Takie zjawisko na zachodzie określone jest jako POWER GAMING.NA koniec zabawna wiadomość:  Na wszystkich międzynarodowych turniejach wszyscy najbardziej boją się POLAKÓW znani są oni z power gamingu.Pod tym względem naprawdęsię nas boją i dosłownie trzęsą się im ręce jak mają z nami grać gdyż polskie armie miażdżą wszystko na swej drodze.Na jednym z takich turmiejów nasz rodak "zapuścił" 3 masakry i 1 wielkie zwycięstwo na 4 tury.To mówi samo za siebie :)

Duma Narodu :twisted:
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline Ulthran

przegieta armia
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2002, 04:00:10 pm »
Jak byłem na turnieju w Londynie 5ed. Battla grałem Dwarfami(3 organki-miód) wygrał Polak drugi był Polak trzeci jakiś Angol czwarty Włoch a piąty ja...:) tak to wygląda... turniej był na 40 osób

Offline Gorim

przegieta armia
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 22, 2002, 04:01:50 pm »
To niebył jakiś turniej tylko amerykańskie mistrzostwa na których miał największą skuteczność gry i najgłupszą armie, pozatym ocenili ją jako słabo pomalowaną ( miał chyba 87 punktów za malowanie  a średnia holenderska to przeszło 200 ) choć była to jedna z najlepiej pomalowanych armii w polsce, niemówcie mi tylko że sie myle bo rozmawialem o tym z Szyndlerem a on sie raczej niemyli;D
Sam jest w końcu power gamerem:)
Dlatego jak widzicie boją się nas ale to tak samo jak my boimy się cziterów i lamerów na serverach różnych gier komputerowych, power gamerzy i tak i tak szybko rezygnują z gry bo są frajerami w 99% i jak wygrywaja to im sie nudzi i musza zmienic armie jak przegrywaja tez sie im nudzi, ogólnie ludzie którzy kupuja battla zeby pograć szybko odpadają i można od nich kupic figsy za ułamek tego co na nie wydali.
Niewiem jeszcze czemu ale z WH40k jest inaczej, sporo ludzi kupuje i gra ale to pewnie dlatego że poprostu jest to gra raczej lepsza od WFB:D
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Stormcrow

przegieta armia
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 22, 2002, 04:02:24 pm »
Teraz to są Polacy.Jedyną zaporą której jeszcze nie przekroczyliśmy to malowanie armii.Jeżeli to opanujemy wtedy reszta świata sizłoży.(Przegrywamy turnieje międzynarodowe bo za wygląd armii można dostać tyle co za zwycięstwo w grze)(

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 22, 2002, 04:51:30 pm »
Polacy generalni sa znani z przegiec... hehe, jak to juz ktos napisal, duma narodu.
Np. w piciu alkoholu tez przeginamy, w innych krajach dawka smiertelna to 3-4 promile, pola potrafi przezyc 7 promili. W legi cudzoziemskiej Polacy pija do 4 rano by o 6 wstac na pobudke, pojsc na biegi 13 km z pelnym zadunkiem i jeszcze sa pierwsi  na mecie.
Ja tam jestem dumny zem Polak.
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline jachu_ka

przegieta armia
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 22, 2002, 04:54:55 pm »
Cytat: "Stormcrow"
Teraz to są Polacy.Jedyną zaporą której jeszcze nie przekroczyliśmy to malowanie armii.Jeżeli to opanujemy wtedy reszta świata sizłoży.(Przegrywamy turnieje międzynarodowe bo za wygląd armii można dostać tyle co za zwycięstwo w grze)(


tja... a widzieliscie jak pomalowane armie maja zwykli kolesie w klubach? tragedia!!! wg mnie to znaczna wiekszosc tych odpicowanych armii byla malowana przez specow- tam ludzi na to stac.
BTW. na wiekszosci polskich turniejow jest do zaznaczenia rubryczka "wszystkie modele w armii malowalem sam"- tam tez tak maja?

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Ulthran

przegieta armia
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 22, 2002, 04:57:22 pm »
Z malowaniem nie jest tak źle... szyndlera znam osobiście... (fajnego ma tego legwana:)) i nie powiedziałbym że zna się lepiej od innych... to że pracuje w GW niczego nie udowadnia... to samo było kiedy pracował w Target Games... choć jest dobrym graczem. Co do malowania to ilu z was wie że na Golden Deamonie w tym roku była polska figurka??? malowana przez Błażeja Misztala... moim zdaniem najładniej w polsce malującego gracza...

Offline jachu_ka

przegieta armia
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2002, 05:01:42 pm »
Cytat: "SzAjBuS"
Polacy generalni sa znani z przegiec...


dzisiaj mialem to na zajeciach- doszlismy do wniosku, ze Polacy, przez lata wychowywani w totalitaryzmie musieli sobie z nim jakos radzic; w zwiazku z tym wykolowac demokracje jest dla nich zadnym wyzwaniem- a tych z zachodu az glowy bola :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

przegieta armia
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 22, 2002, 05:05:33 pm »
Cytat: "Ulthran"
szyndlera znam osobiście... [ciach]  jest dobrym graczem


erghhh... gralem z nim dwa razy- raz gral bladymi, raz necronami... powiem tyle ze moje obserwacje sa... kehem... odmienne... ale to tylko moje zdanie, rzecz jasna :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Jezo

przegieta armia
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 22, 2002, 05:13:52 pm »
Cytat: "SzAjBuS"
Ja tam jestem dumny zem Polak.

ja tez a co do tego ze armie polakow sa przegiete to sie niezgodze
bo angole i inni maja tego samego armybooka co my
prawda jest taka
polacy to dobzi taktycy i robia dobre rozpiski
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 22, 2002, 05:17:37 pm »
jachu_ka, ktos kiedys powiedzial ze jak wybuchnie III wojna swiatowa to Polacy ja przezyja, bo sa przyzwyczajeni do niewygod i kiepskiego zarcia.
A Japoncy??? Oni samobojstwa potrafia popelnic gdy stopa procentowa idze w gore o 0.1 %
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline SzAjBuS

przegieta armia
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 22, 2002, 05:20:51 pm »
Tyrion, no i oto chodzi byc dumnym i jednoczesnie pokazac swiatu ze moga sie nas bac.
Co jeszcze Polak potrafi a inni maja problemy, to to ze umie przeginac i wynajdywac luk w prawie. W tym to Polacy sa specjalistami.
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

 

anything