Autor Wątek: przegieta armia  (Przeczytany 27924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
przegieta armia
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 20, 2002, 11:36:48 am »
Kiedyś z kumplem zaczęliśmy nawet tworzyć listę armii do Warzone'a opisującą polskie jednostki. Pojawiły sie tam bataliony dresów, pijaczki kamikadze (z koktajlami mołotowa) poruszający się w losowym kierunku, nawaleni traktorzyści, fanatyczne pielgrzymki Radia Maryja (babcie z dwuręcznymi krucyfiksami) czy beczkowozy z gnojówką. Ubaw był przedni.

Offline Fluffy

przegieta armia
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 20, 2002, 02:33:22 pm »
He! Ja kiedyś z kumplami mieliśmy podobne odchyły.. Powstały regimenty cyganek z atakiem specjalnym: zamamlanie, dewoty rydzyjka miały podobne zasady jak fanatycy (tylko zamiast kuli dwie wielkie siaty i rzut beretem (Ciekawe, czy w nich srają=)), armie pijaczków, dresiarzy, itd.. Ubaw był świetny =)
rzepis na battlowe ciasto: k3 szklanek mąki, d6 jajek, klocek masła i na 4+ szklanka mleka. Zabełtac, zamieszać, włozyć do piekarnika na 4 tury, wyjąć, powąchac i pokłócić się, że jajek powinno być d6+2 bo ciacho nie wyszło..

Offline Gorbad

przegieta armia
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 14, 2002, 10:19:30 am »
Ja z bratem mialem to samo.
Tyle ze byli jeszcze harleyowcy. (najszybsza kawaleria w grze)
Oraz dresiarze mieli maluchy (pojazd ktory wzbudzał terror. :D
A pijacy mieli umiejętnośc "drunk"  (czyli co ture muszą rzucac)
1,2,3-Tak jak stupidity
4,5,6-Jak frenzy


:D
WWWWWAAAAAAAGGGGGGGHHHHHHH!!!!!!!!

Offline Vatt'ghern

przegieta armia
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 15, 2002, 12:09:19 am »
czemu tylko dresiarze i pijaczki? ja bym dowalil jeszcze oddzial typu elita: studenci! chleje toto nieraz lepiej od zuli, rozpi****lki sieje niegorzej od dresiarzy, a glupsze toto od dewotek niechybnie, bo zamiast na zbozne cele wydawac pieniadze, to kupuja takie male laleczki i potem sie nimi bawia krzyczac jakies poganskie slowa