Autor Wątek: Metalmania  (Przeczytany 10128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sas

Metalmania
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 25, 2005, 01:11:22 pm »
"Turbo, Kat itp. (Kobmi  ) to odgrzewanie kotletów. Po co psuć legendę zespołu? Kombi jeszcze rozumiem, może im coś kasy wpadnie, ale Turbo i Kat?"

heh ... o TSA mozna tak samo powiedziec ... ale wiesz co ? bylem na koncercie i moge szczerze powiedziec ze malo razy sie tak wybawilem dobrze :)
a pan kupczyk z Turbo nadal spiewa ... i jak sie mozna bylo przekonac z Essquarialem - bardzo porzadnie :)
gdyby Turbo gralo w warszawoe ... bardzo chetnie bym poszedl. ale do katowic ??? :]

aha, Filarecki ... jesli lubisz Turbo to polecam ze spokojem MonstruM ... akurat takie klimaty - www.monstrum.metal.pl
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline MiszkA

Metalmania
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 26, 2005, 11:29:10 am »
Cytuj
a pan kupczyk z Turbo nadal spiewa ... i jak sie mozna bylo przekonac z Essquarialem - bardzo porzadnie :)


Co prawda to prawda, Klassiki slucha sie bardzo przyjemnie.



Cytuj
[turbo]Zresztą, niewiele mnie to obchodzi, za piosenkę, którą uwielbiam, gotów jestem ich bronić.


Kwestia gustu, Twoje prawo  ;)



Cytuj
[behemoth]Bardziej mi się podobają w konwencji death metalowej.


Mnie tez, ale i tak najlepszym numerem w ich karierze sa bez watpienia 'lasy pomorza' - za kazdym razem kiedy slucham tego numeru banan wskakuje mi na usta ;/
Dobrze ze bory zwierza sa pelne
Pozwala to utrzymac ma druzyne na nogach
I topory i tarcze i miecze ich ciezkie
A futrzane obuwie nasiakniete
Krwawoczerwonym blotem

 :lol:
G: 3248856

Offline MiszkA

Metalmania
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 26, 2005, 11:32:58 am »
Cytuj
a pan kupczyk z Turbo nadal spiewa ... i jak sie mozna bylo przekonac z Essquarialem - bardzo porzadnie :)


Co prawda to prawda, Klassiki slucha sie bardzo przyjemnie.



Cytuj
[turbo]Zresztą, niewiele mnie to obchodzi, za piosenkę, którą uwielbiam, gotów jestem ich bronić.


Kwestia gustu, Twoje prawo  ;)



Cytuj
[behemoth]Bardziej mi się podobają w konwencji death metalowej.


Mnie tez, ale i tak najlepszym numerem w ich karierze sa bez watpienia 'lasy pomorza' - za kazdym razem kiedy slucham tego numeru banan wskakuje mi na usta ;/
Dobrze ze bory zwierza sa pelne
Pozwala to utrzymac ma druzyne na nogach
I topory i tarcze i miecze ich ciezkie
A futrzane obuwie nasiakniete
Krwawoczerwonym blotem

 :lol:
G: 3248856