Autor Wątek: Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak  (Przeczytany 3336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baczys

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« dnia: Styczeń 27, 2005, 02:35:52 pm »
zrobic kusze. Chce zrobic model na snieszki :D  :)
wielbiam rycerzy

Offline Jimmy

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2005, 03:44:29 pm »
Moooodeeeeeeeraaaaatooooor.... :?

Offline Gollum

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2005, 08:32:33 pm »
Sorry, miałem dłuższy czas (i mam nadal) problemy z komputerem i czasem. Jeśli nikt sensowenie nie odpowie na pytanie, temat zniknie.

Offline CZys

ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Krzysiek z Trzebieży

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2005, 07:15:21 pm »
A są jakieś polskie strony?

Offline Galol1990

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2005, 08:30:32 pm »
Jestem za tym byś zrobił tę kuszę i wyszedł z nią na dwór i żeby cię smerfoludki zobaczyły i zgarneły za posiadanie nielegalnej kuszy :P Na kusze trzeba mieć zezwolenie !! Mam kusze i mam zezwolenie ( narobiłem się by je zrobić ) . A kusze jak chcesz se zrobić to jest w nowym numerze GAZETY RYCERSKIEJ :) Ale i tak odradzam bo jak cie udupcą to papa.
PG RULEZ, PARKOUR RULEZ, NUNCHAKU RULEZ, ASG RULEZ, DnD RULEZ :D, DRAGON WORLD RULEZ ^^

Offline Krzysiek z Trzebieży

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2005, 08:51:17 pm »
Jest coś takiego jak Gazeta Rycerska, czy to żart?
Dlaczego wszyscy tutaj tak bardzo przestrzegają prawa i są zazdrośni (że jak ja się napracowałem na zezwolenie to on też musi, a jak nie to niech go zgarną).?

Offline Galol1990

Czy morzecie podac jakąś strone na której bedzie pisac jak
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2005, 02:31:23 pm »
Jest taka gazeta :) A nie życzę mu tego tylko przestrzegam ! Bo nie wiem co on z tym chce zrobić :) Takie cacko jest groźniejsze niż łuk ( zwłaszcza samoróbka ) bo jak pod złym kątem miejsce na cięciwe zrobisz to może samo zejść i np. Idziesz z kuszą ( błąd jeśli naciągniętom ) i machasz nią i nagle ktoś przed tobą przechodzi i cięciwa zeskakuje ze swojego miejsca i błaaaeeeeeeeeeeeeee z bliska to pewnie by na wylot go walneło :( więc wiesz najpierw myśl potem działaj :)
PG RULEZ, PARKOUR RULEZ, NUNCHAKU RULEZ, ASG RULEZ, DnD RULEZ :D, DRAGON WORLD RULEZ ^^

 

anything