trawa

Autor Wątek: Silmalirion  (Przeczytany 1813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Silmalirion
« dnia: Styczeń 28, 2005, 09:25:00 pm »
Czy chcielibyscie, aby GW wypuscilo suplementa z Silmaliriona i modele do niego? A jesli juz, to ktore byscie chcieli? Berena? Koty :lol: ? Dyskutujcie...

Offline Draugdin

Silmalirion
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2005, 11:13:28 pm »
Jestem jak najbardziej za.
Raz że czemu by nie.
Dwa im większa różnorodność figurek tym ciekawiej.
here is no better Magic than Steel...

Offline Encaitar

Silmalirion
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2005, 09:02:08 am »
Jestem zdecydowanie za, a nawet przeciw :D
A tak na serio to NIE.
Juz nieraz przylapalem sie na tym, ze podczas czytania lub ogladania filmu, mysle sobie: "Nie, on to nie mial szans, z jego statsami...?".
Nie chcialbym, zeby tak samo bylo ze Silmarilionem. Poza tym gra obdziera jednak troche Srodziemie z Magii. Nie jest to juz taki niezwykly swiat tylko pole bitwy. Wiem, ze bitwy to jeden z wazniejszych elementow tego swiata, ale jednak wszyscy elfowie nie mysle tylko o wojnie z orkami :D
Mimo to uwazam, ze LOTR to najbardziej klimatyczna gra jaka mozna wymyslic, ale to juz nie to samo co ksiazka (nie mowie o filmie)...
Poza tym figurki powstaja na bazie filmu badz zdjec z kart Decipthera, a ze Silmarillionu nie ma nic takiego.
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Last Viking

  • Gość
Silmalirion
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2005, 12:00:14 pm »
Jestem za! Tam to były dopiero potężne postacie. Wyobraźcie sobie oddział Balrogów (He,He,He) :lol:  szarżujące na Glonrfingela, Ungoliate albo samego Melkora.

Pozdrawiam

Offline Diabolo

Silmalirion
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2005, 01:34:46 pm »
No w takim momencie elficcy bohaterowie powinni być napakowani siłowo i magicznymi mocami bo ino balrogowie mieli znimi nie lada problem. A swoją drogą jestem przeciw bo po co grać Valarami z kosmicznymi statami :?:  :badgrin:
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Offline drachenfeles

Silmalirion
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2005, 02:05:06 pm »
Ja także jestem przeciw

Offline Glorfindel

Silmalirion
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2005, 02:16:47 pm »
a ja jestem przeciow temu topikowi bo dawno, dawno temu już go założyłem, a  ostatnio nawet ktoś go odkopał....

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=5661

czyżby wiecznie czujny Drachenfels zaspał? ;)
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything