trawa

Autor Wątek: Teksty - czy czytasz ?  (Przeczytany 4573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zompi

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2005, 12:54:27 pm »
Cytat: "Deytonus"
Co ty piłeś ?


Sangrię ;)
Wiadomo, że smoki nie istnieją, ale każdy z nich na inny sposób."
                              ---Stanisław Lem---

Offline Dinki

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2005, 03:16:37 pm »
Coś jest nie tak  :?

Mam głód giercowy, wchodze na strone GGK i czuje niedosyt szybkich recenzji. Przedstawiających szybko i treściwie czy dana gierka jest warta zainstalowania :)

Nie czepiajcie się, że tak pisze :) Bo i tak tylko wasz serwis giercowy odwiedzam :)

Offline Deytonus

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2005, 03:31:02 pm »
Cóż ... krótkie to mogą być zapowiedzi. A streszczenie recenzji to masz w plusach i minusach ^^ A czy ty nie masz przypadkiem na myśli pewnej kulinarnej recenzji, cooo ?  :p

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2005, 03:37:23 pm »
Dinki --> Tak jak napisał Deytonus...jeśli zależy Ci na krótkiej informacji, to przewiń do podsumowania, oceny i zestawienia +/-.

Offline SquizzZ

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2005, 10:27:58 pm »
Panowie redaktorzy, po najmniejszej linii oporu idziecie. Moim skromnym zdaniem trafniejszym rozwiązaniem byłoby animowanie nowego działu pt. "Pigułki (dla) Dinkiego" :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

gość1

  • Gość
Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 03, 2005, 12:04:26 am »
Cytat: "SquizzZ"
Panowie redaktorzy, po najmniejszej linii oporu idziecie. Moim skromnym zdaniem trafniejszym rozwiązaniem byłoby animowanie nowego działu pt. "Pigułki (dla) Dinkiego" :)


poleglem ^_^

Offline Dinki

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 05, 2005, 12:11:27 pm »
Cytat: "SquizzZ"
Panowie redaktorzy, po najmniejszej linii oporu idziecie. Moim skromnym zdaniem trafniejszym rozwiązaniem byłoby animowanie nowego działu pt. "Pigułki (dla) Dinkiego" :)


Mam nadzieje, że nie tylko dla mnie :)

Offline Dinki

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 08, 2005, 03:29:53 pm »
Juz pogrywam w Empire Earth 2 ...... dziękówa.....szacunek dla was.  8)

Offline High Elf

Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2005, 08:31:47 am »
Hm...
przy obecności w sieci większych serwisów komputerowych chyba nie każdemu chce się wchodzić na gildię. Poza tym wydaje mi się, że system wyświetlania artykułów jest trochę za mało przejrzysty i to na całej gildii. O wiele bardziej podoba mi się ten z cytadeli. Ja się komputerem za bardzo nie interesuję więc nie czytam w necie nic na ten temat... może ktoś inny się wypowie bardziej bogato ;) i mimo paru słów krytyki i tak jestem pełen podziwu dla twórców CAŁEJ nowej gildii
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Teksty - czy czytasz ?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 31, 2005, 10:07:51 pm »
High Elf --> Mógłbyś sprecyzować, o co chodzi z brakiem przejrzystości systemu wyświetlania artykułów? Pytam, bo zaznaczyłeś iż jest to bolączką całej Gildii, a stare i nowe działy mają ten system nieco inny. Prosiłbym więc o szczegóły, żebyśmy wiedzieli na co zwrócić uwagę...

 

anything