Autor Wątek: WFB VC Blood Dragons 2250pts  (Przeczytany 7550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jgmaster

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 02, 2005, 11:10:26 am »
A ja bym chetnie sobie zagral moja sylvania przeciw imperium :)
Taki experyment. Wiem, ze te 4 cannony bola, ale mysle, ze dalibysmy rade :)
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline dead

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 02, 2005, 11:15:56 am »
Nie dalbys rady - ja nie dalem :) - fakt w pierwszej turze polecial mi smok ale co tam :p Miał Żaba farta a potem to juz tylko powolne dobijanie armi bo sei koncepcja zalamala. U BD masz operatywne 2 kloce BK do tego moga dojsc 2 bansze ktore niezle sieka konnice :) oraz masa wilkow (a tak to kołcze i smok skupiaja ostrzal dzial a reszta nie jest w stanie nic zrobic bo stoii jeszcze grand w kocku najtow oraz wolfy jako kolejna konnica wolczaki gina od ostrzalu z hendganow i magii i jest powolna anihilacja :() fakt wilki zgina od ostrzalu ale 2 regony wytrwaja - no i masz dodatkowo jeszcze 1 unit batow :) i ciekawa anty magie i DS. w ogolnym rozrachunku wychodzi jednak iz BD maja wieksza siel bojowa :p.

Aby nie pisac kolejnego posta to ja tego smoka wystawilem na ostrzal 1 dziala - pomyslalem ze sie a prezzyc 1 kule - co se okazalo zdjela mi 6W i smoczek spadl (BTW wszystko zalezy od rodzaju terenu - ja tez mialem 20 wilkow tylko 1 baty ale naprawde hardkorowo sie gralo i niestety maska to jest to co sylvania jest w stanie od takiej rozpy imperialnej dostac :) no chyba zeby uwzglednic niefart wtedy to moze byc wyrownana gra :D. Jak teren slaby i cenariusz kiepawy to niestety nie mozna iwele zdzialac sylvania smokoata przeciw imperium z 4 canonami stimem i helkiem oraz 2ma klocami knechtow :) z S6 przy szarzy :).
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Jgmaster

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 02, 2005, 11:30:35 am »
Cytat: "dead"
Nie dalbys rady - ja nie dalem :) - fakt w pierwszej turze polecial mi smok ale co tam :p Miał Żaba farta a potem to juz tylko powolne dobijanie armi bo sei koncepcja zalamala. U BD masz operatywne 2 kloce BK do tego moga dojsc 2 bansze ktore niezle sieka konnice :) oraz masa wilkow (a tak to kołcze i smok skupiaja ostrzal dzial a reszta nie jest w stanie nic zrobic bo stoii jeszcze grand w kocku najtow oraz wolfy jako kolejna konnica wolczaki gina od ostrzalu z hendganow i magii i jest powolna anihilacja :() fakt wilki zgina od ostrzalu ale 2 regony wytrwaja - no i masz dodatkowo jeszcze 1 unit batow :) i ciekawa anty magie i DS. w ogolnym rozrachunku wychodzi jednak iz BD maja wieksza siel bojowa :p.


A ja mam 20 wilczkow i 2 unity batow ;) Mysle ze ze 2 dziala bym zdjal tym. Do tego biegacz... Smoka bym nie wystawial na niepotrzebny ostrzal w 1 turze. Pozatym wiem, ze ochrony przed magia sylvania nie ma zadnej, ale ja biore jednego scrolla na ten najgordzy czar... Wiem, ze z imperium bylo by hardcorowo, ale mowie - chcialbym sprobowac ;)
As you are we once were.
 As we are you will be"

Offline Naglfar

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 02, 2005, 02:46:58 pm »
@dead Chętnie zagrałbym twoją rozpą, ale figsów nie starczy
ważaj! bo jak cię spotkam to zabiję

Offline dead

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 02, 2005, 04:13:06 pm »
Mi tez niestety nie starczyloby :) kiedys to tak ale teraz po malych zawirowaniach spowodowanych niestety zakupem skavenskiej armi nie mam figsow (tzn BKsow tyle :p i troche wilkow jeszcze no ale bywa :)).
BTW thx a docenienie moich wypocin :p.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Naglfar

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 05, 2005, 03:01:41 pm »
Mam nową rozpiskę zbudowaną na poprzedniej:
Smok jak dawniej, necromancer jak dawniej, kawaleria jak dawniej (obie), wilki jak dawniej +
1 banshee
17 szkieletów z czempionem
6 ogrów z command grupą
ważaj! bo jak cię spotkam to zabiję

Offline Scimitar

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 05, 2005, 03:34:06 pm »
Jedna Banshee na tyle pkt, to tak jakby jej nie było. Łatwo zginie i przysporzy easy pointów. Może warto w coś innego zainwestować zamiast jej ??
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline pingus

WFB VC Blood Dragons 2250pts
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 05, 2005, 04:40:16 pm »
Ogry w 4... fajni byliby Maneaterzy.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.