trawa

Autor Wątek: Blue Wizards  (Przeczytany 2097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Last Viking

  • Gość
Blue Wizards
« dnia: Luty 02, 2005, 02:32:48 pm »
Ciekawi mnie co sądzicie o Błękitnych Magach: Alatarze i Pallando.

Do jakich armii posują pod względem klimatu? (według dodatku "The Age of the King" powinni wspomagać armie Easterlingów lub Haradu)

W jaki sposób wykorzystać ich w grze?
Np. przymierze Saruman + Pallando

Pomysły na przeróbkę modeli (ja planuję przerobić Gandalfa Szarego na jednego z blue wizard.) ;)

Pozdrawiam

Offline Bere

Blue Wizards
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2005, 03:22:54 pm »
Jak dla mnie sa calkiem niezli, ciekawe moga byc czary ofensywne...

Offline Herudaio

Blue Wizards
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2005, 03:33:19 pm »
Tzn powinni być z jakimiś wschodnimi ludami :) ale raczej nie Easterlingami czy Haradrimami :) Tak trochu nie pasuje to do Istarich
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Bere

Blue Wizards
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2005, 03:35:12 pm »
A jak dla mnie zmieszanie ich z Easterlingami (piekne figurki) to miodzio pomysl- sam bym chetnie taka armie zbieral :D

Offline Encaitar

Blue Wizards
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 02, 2005, 09:10:04 pm »
Czy moze ktos podac linka, z ktorego mozna sciagnac "The Age of the King"?
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Last Viking

  • Gość
Blue Wizards
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2005, 07:20:24 am »
Cytat: "Herudaio"
Tzn powinni być z jakimiś wschodnimi ludami :) ale raczej nie Easterlingami czy Haradrimami :) Tak trochu nie pasuje to do Istarich


Ale właśnie w "The Age of the King" Alatar the Blue, posiada czar Fury, który działa w zasięgu 6" właśnie na Easterlingów i Variagsów.

Blue Wizards dopiero po "Wojnie o pierścień" wrócili właśnie z dalekiego Haradu.

Encaitar - jeśli masz skrzynkę do 10MG to ci prześlę "The Age of the King" w pdf. (6,5 MG)

Offline Encaitar

Blue Wizards
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2005, 09:36:06 am »
Cytat: "Last Viking"
Encaitar - jeśli masz skrzynkę do 10MG to ci prześlą "The Age of the King" w pdf. (6,5 MG)


Nie ma problemu, ale kto mi przesle  :?:
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Diabolo

Blue Wizards
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2005, 09:59:47 am »
Panowie prosze czytać tzw. lore w opisie jednostek albo Pana młodszego Tolkiena. Są to czarodzieje z białej rady którzy podjeli się wyzwolenia ludów wschodnich spod wpływów władcy Mordoru. Ale było nie było i tak nieświadomie zaczeli działać na cześć Sarumana :!:  :D
eet a ........VALHALLA!!!!!!!!

Last Viking

  • Gość
Blue Wizards
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 03, 2005, 10:19:54 am »
Cytat: "Diabolo"
Panowie prosze czytać tzw. lore w opisie jednostek albo Pana młodszego Tolkiena. Są to czarodzieje z białej rady którzy podjeli się wyzwolenia ludów wschodnich spod wpływów władcy Mordoru. Ale było nie było i tak nieświadomie zaczeli działać na cześć Sarumana :!:  :D


Przecież nikt tego nie neguje.

Offline Gil-Galad

Blue Wizards
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2005, 07:53:30 pm »
Wydaje mi się, że jemu chodzi o to, że działają nieświadomie, czyli, że powinni być dobrzy. Ale w pewnym sensie Saruman też działał na początku nieświadomie...

Last Viking

  • Gość
Blue Wizards
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2005, 12:39:12 pm »
Co sądzicie o Alatarze i jego czarach?

Taki Lightning jest potężny, trzeba tylko podejść na 12" i przywalić w falangę. Przy dobrym układzie zostanie spalona ziemia o średnicy 4".
Do tego compel, drain courage, terryfing aura no i ...fury na 6" (jak ktoś gra Easterlingami to pełny wypas) :badgrin:

Zastanawiam jak użyć go w combie z Sarumanem? :?:

A może Pallando? :idea:

Pozdrawiam

Offline Bere

Blue Wizards
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2005, 01:43:31 pm »
Cytat: "Encaitar"
Cytat: "Last Viking"
Encaitar - jeśli masz skrzynkę do 10MG to ci prześlą "The Age of the King" w pdf. (6,5 MG)


Nie ma problemu, ale kto mi przesle  :?:


Przeslac?

Aha- w The Age of the King sa jakies propozycje konwersji niebieskich magow- zeby uzywac do tego figsy firmy Reaper. Moze ktos podac linka, bo mialem gdzies, a zgubilem?

Offline JAMA

Blue Wizards
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2005, 04:53:46 pm »
hil

Sklep internetowy JAMA
www.jotte.istore.pl

 

anything