trawa

Autor Wątek: Ocean  (Przeczytany 4706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manki

Ocean
« dnia: Styczeń 19, 2003, 10:25:48 pm »
Zna ktos z Was ten wroclawski zespol? Jesli tak, to ciekawy jestem Waszego zdania na jego temat. Zdobywa on coraz wieksza popularnosc, wedlug mnie kolesie naprawde ciekawie graja. No, ale czekam na Wasze opinie.
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Kormak

Ocean
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2003, 11:17:22 pm »
Przykro mi krytykować zespół z mojego miasta, ale cóż... nie podoba się.

Może nie powinienem wyciągać wniosku po usłyszeniu jednej singlowej piosenki, ale skoro na singiel wybiera się najbardziej przebojowe i najlepsze kawałki z płyty...

Słyszałem, że na koncercie są bardzo energetyczni. Szkoda, że nagrania studyjne tego nie oddają.

Na teledysku widać inspiracje muzyków - Deftones. Nawet ruchy wokalisty inspirowane Chino Moreno, wystarczy zerknąć na klip "Shut up and drive (far away)". Tylko że sama muzyka bardzo sztampowa, za mało ostra, za bardzo wygładzona. Może producent i realizator przestraszył się, że wytwórnia odrzuci materiał?

Podsumowując - nie tędy droga. Bolączką jest to, że młode polskie zespoły, zanim nauczą się zrzynać z jakiejś mody i kapeli (w tym przypadku nu-metal i inne takie), to te kapele i gatunek staje się lekko przebrzmiały...

Ja teraz czekam na polskie podróby The Strokes  :wink:

Co prawda mamy kochasiów z Cool Kids of Death...

Offline Manki

Ocean
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2003, 11:30:42 pm »
No ale masz szanse zmienic zdanie, bo we wtorek jest koncert Oceanu w klubie WZ (dla studentow za free - reszta 5 zl). Ja ide, bo chce uslyszec ich na zywo.
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Kormak

Ocean
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2003, 06:09:03 pm »
Wiem, gra jeszcze Nation i Milk czy jakoś tak. Niestety w czwartek mam egzamin, wiec nie moge isc, a chcialbym.
A w srode jeszcze we Wrocku gra Tarwater - tez musze spasowac  :cry:

Ale jak jutro wrocisz z koncertu to zdaj relacje.

PS - mozna w sumie topic zalozyc, gdzie ludzie beda opisywac koncerty, na ktorych byli ostatnio lub ktore zapadły im w pamięć...

Offline Manki

Ocean
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2003, 12:08:20 am »
Aaa zapomnialem tu odpisac - sorry Kormak. Niestety nie poszedlem :( wypadlo mi cos waznego :( Ale mam zamiar pojsc na ich koncert przy najbliszej okazji. Szkoda... tak bardzo chcialem...
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline pomyj=:)

Ocean
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2003, 07:42:58 pm »
ja słyszałem tylko ocean w wykonaniu oceanu i podaba mi się na wet bardzo muza spokojna ale wspaniale przysfajalna przez moje narządy słuchu tekst też całkiem całkiem tylko nikt nie ma kasety albo płyty a na modemie to matko .....
kumple ze stałym to miesiącami na kolejki do ściągnięcia
ale nigdzie się nie śpieszy mam nadzieje że reszta piosenek tegorz zespołu będzie równie łatwo przysfajalna
ngrata patria, ne ossa quidem habebis - niewdzięczna ojczyzno, nie będziesz miała nawet (moich) kości

Offline Dinki

Ocean
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 01, 2003, 10:51:01 pm »
Ocean to zespół który się spóźnij o 3-4 lata.Kolesie pomyśleli że nauczą się grać i będą wymiatać jak np: Deftones.Duże brawo że chociaż dobrze się nauczyli.
1 za pomysł
3 za muzyke

Offline Kormak

Ocean
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 02, 2003, 12:25:06 am »
Bo te 3,4 lata musieli na próbach uczyć się grać podobnie (oczywiście 10 razy łagodniej od Deftones). A wokalista Ocean musiał sporo się naoglądać koncertów Deftones, żeby podłapać sceniczne ruchy Chino Moreno ;)

 

anything