Autor Wątek: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)  (Przeczytany 329728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hamtaro666

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #480 dnia: Październik 26, 2013, 10:53:13 am »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #481 dnia: Październik 28, 2013, 05:56:20 pm »
Jakiś czas temu trafiłem przez przypadek na klip Shaka Ponk i wciągnęło mnie totalnie. Niepowtarzalny klimat będący wypadkową połączenia rocka, funk, hip-hop i elektro oraz kapitalnego wokalu Frah. Dla mnie bomba:
Shaka Ponk - I'm Picky [OFFICIAL VIDEOCLIP]
DO-lodef.mov
Shaka Ponk - Sum Luv ~~12
shaka ponk Prima Scene Clip
SHAKAPONK - How We Kill Star FirstClip

Offline Itachi

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #482 dnia: Listopad 28, 2013, 04:51:25 pm »
Interesujący, patriotyczny kawałek.

Walczyk Lilu & MRR (Panny Wyklęte)

Offline Fezz

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #483 dnia: Styczeń 14, 2014, 11:05:56 am »
Theatre of tragedy "rose for the dead".

Offline emkot

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #484 dnia: Styczeń 14, 2014, 01:28:26 pm »
Ostatnio wsłuc**ję się w XANNAX. Po pierwsze świetne, elektroniczne brzmienie. Zupełnie zagranicznie brzmiące, a tu zaskoczenie, twórcy są z polski. Wokalistka, młoda dziewczyna świetnie uzupełnia bity. Można się wczuć i wyluzować. Polecam.

Offline Itachi

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #485 dnia: Luty 10, 2014, 02:57:04 pm »
Świetny utwór z nowego Hobbita, specjalnie podaję link do samej piosenki, żeby posłuchać bez strony wizualnej. Prosta, genialna nuta :smile:

http://w850.wrzuta.pl/audio/39SP0aNQ8lC/ed_sheeran_-_i_see_fire_music_video

Offline trapcia

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #486 dnia: Luty 12, 2014, 12:06:16 pm »
genialne, cały soundtrack z hobbita zresztą miażdży :)

Offline Itachi

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #487 dnia: Luty 16, 2014, 03:19:27 pm »
I kolejny świetny utwór, kapitalny wokal jak i gra na instrumentach:


Edit. Jeszcze jeden, trochę klasyki;)



Offline Itachi

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #488 dnia: Marzec 01, 2014, 07:57:23 pm »
Theory - Stand By Me

Nuta z The Following, świetnie oddaje klimat serialu. Polecam :wink:

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #489 dnia: Marzec 10, 2014, 08:59:08 pm »
Vita Imana





Młody zespół z Hiszpanii, grający groove/death metal. Myślę, że najbliżej im do francuskiej Gojiry, zarówno pod względem stylu, jak i mocy.
Ostatnio pisałem o zespole "kopie dupę" przy okzazji płyty "Heart of Oak" formacji Anciients. Dziś mogę to powtórzyć z całą powagą.


VITA IMANA KOPIE DUPĘ.

http://muzzaica.com/zespoly/vita_imana


Przesłuchajcie sobie płytę Uluh (która nastrojem zbliża się niekiedy do Mastodona) oraz utwór "Ablepsia" z linka powyżej. Grają genialnie i z chęcią zobaczyłbym ich na polskiej scenie, bo to jest jeden z zespołów, o których będzie się mówiło. Polecam.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Itachi

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #490 dnia: Maj 18, 2014, 10:01:24 pm »
W dzisiejszym odcinku MBTM wystąpiła zwyciężczyni niemieckiej edycji Idola - Aneta Sablik. I zrobiła na mnie wrażenie, za naszą zachodnią granicą to już jest hit, ciekawe jak daleko zajdzie... Mnie tam zajarała swoją osobą :cool:


Offline pirat argh

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hey hey hey smoke ... every day :D
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #491 dnia: Maj 27, 2014, 08:44:38 am »
Ogólnie jak co jakiś czas nachodzi mnie ochota na odświeżenie niektórych zespołów. I tak teraz w moich słuchawkach gości, pewnie na dłużej, Metallica, Ozzy Osbourn i Nirvana. No dobrze, może ktoś spyta, ale przecież trzy zespoły na 16GB karcie? Owszem, bo jak słucha to na całego :) Czasem człowieka nachodzi taka melancholia, żeby posłucha sobie czegoś od czego się zaczynało swoją przygodę z muzyką. Mnie takie sentymenty chwytają przy Nirvanie. Kocham ten zespół, i ich 'brudny', grungowy styl jednak po tak długim czasie ich słuchania potrzebuję czegoś nowego. Najfajniej jak by wyszła nowa płyta Nirvany ale to raczej mało możliwe. Może zabrzmię dziwnie ale chcę Nirvany jednocześnie nie chcąc tej starej, osłuchanej miliony razy Nirvany. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma więc po raz kolejny pomęczę Unppluged in NY :P

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #492 dnia: Maj 27, 2014, 11:37:43 am »
W dzisiejszym odcinku MBTM wystąpiła zwyciężczyni niemieckiej edycji Idola - Aneta Sablik. I zrobiła na mnie wrażenie, za naszą zachodnią granicą to już jest hit, ciekawe jak daleko zajdzie... Mnie tam zajarała swoją osobą :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=Zyo1KM0eG9c
Przyznam, ze w ogóle nie sledzę takich programów, ale na nią wpadłam, przy okazji niemieckiego idola. Jest niezła!
Najfajniej jak by wyszła nowa płyta Nirvany ale to raczej mało możliwe. Może zabrzmię dziwnie ale chcę Nirvany jednocześnie nie chcąc tej starej, osłuchanej miliony razy Nirvany. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma więc po raz kolejny pomęczę Unppluged in NY :P
Na nową Nirvanę to chyba nie masz co liczyć, ale jak chciałbyś usłyszec coś odważnego, to obczaj płytę Grunge. Na onecie widziałam teledysk, jakiego jeszcze nie widizałam - zetknięcie opery z grungem. Akurat kawałek jest Soundgarden, ale na płycie ma być kilka Nirvany też.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline pirat argh

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hey hey hey smoke ... every day :D
Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #493 dnia: Maj 28, 2014, 02:29:56 pm »
Na nową Nirvanę to chyba nie masz co liczyć, ale jak chciałbyś usłyszec coś odważnego, to obczaj płytę Grunge. Na onecie widziałam teledysk, jakiego jeszcze nie widizałam - zetknięcie opery z grungem. Akurat kawałek jest Soundgarden, ale na płycie ma być kilka Nirvany też.

Teledysk-może być, jakoś specjalnie mnie nie poruszył. Za to piosenka jak najbardziej. Nie powiem, że o to mi chodziło bo sam nie wiem o co konkretnie mi chodzi, natomiast jest ogień. Fajne połączenie, a ta Panią kojarzę z filharmonii uśmiechu, czy coś takiego :biggrin: Bardzo lubię Soundgarden więc jak przeczytałem co to za połączenie to trochę się przeraziłem, że bardzo łatwo można to zepsuć. Ale jednak fajnie jej to wyszło. Poczekam na płytę i zobaczymy jak całość wyszła :smile:

Offline Itachi

Odp: Czego teraz słucham (Przeczytaj pierwszego posta!)
« Odpowiedź #494 dnia: Czerwiec 09, 2014, 04:48:17 pm »
Utwór pochodzący z serialu Wikingowie, idealnie komponuje się z tematyką: