Autor Wątek: *** SPOILERY ***  (Przeczytany 5887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

*** SPOILERY ***
« dnia: Luty 04, 2005, 01:58:42 pm »
Zauważyłem (głównie w temacie "SAW"), że nie oznaczacie spoilerów - jest to bardzo niedobre zjawisko! Pamiętajcie, że wiele osób nie widziało niektórych filmów/książek/komiksów, a takie opisy rozwiązań fabularnych mogą rzeczywiście znacznie obniżyć przyjemność oglądania lub czytania...

Uprasza się zatem WSZYSTKICH użytkowników o oznaczanie w swoich tekstach SPOILERÓW !

Kilka sposobów oznaczania spoilerów:
 :arrow:  Zmiana koloru spoilerów (niebieski, zielony)
 :arrow:  Zmiana czcionki na mniejszą
 :arrow:  Użycie oddzielenia
_______________________________
SPOILER

darksphere

Offline Jimmy

*** SPOILERY ***
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2005, 02:53:30 pm »
No ale zaznaczalismy przeciez ze w tekscie beda spoilery, czasem ciezko jest wyodrebnic spoiler, co pol zdania jest rzeczowej dyskusji to ok a drugie pol mam np mala czcionka napisac? I ze niby ktos tego nie przeczyta?

Offline darksphere

*** SPOILERY ***
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2005, 08:37:49 am »
OK! Jeśli już spoilerujemy zaznaczajmy to na samym początku wypowiedzi, bez względu na zawartość wskazówek...

Offline Clayman_

*** SPOILERY ***
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2005, 08:43:36 pm »
rotfl,swietna ankieta


ja to bym chcial zeby spoilery byly wystarczajaco wyraznie zaznaczane zebym przypadkowo ich nie przeczytal,sposob wykonania tego zadania nie ma dla mnie znaczenia
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Azel

*** SPOILERY ***
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2005, 05:32:52 pm »
np na movieforum.pl jest odpowiedni tag, który spoilerowany tekst "zasłania" czarnym paskiem. nie można czegoś takiego tutaj wprowadzić?
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline darksphere

*** SPOILERY ***
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 15, 2005, 10:28:14 pm »
....sprawę spoilerów podjąłem na forum moderatorów....
... miejmy nadzieję, że tym razem coś zostanie postanowione  :idea:...

Offline reboot

*** SPOILERY ***
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2007, 05:34:54 pm »
Przepraszam za odkop, ale ankieta ciekawa. Preferuję zmianę koloru - najlepiej na białą, tak, żeby w celu przeczytania trzeba było zaznaczyć kawałek z pozoru pustego białego pola.