trawa

Autor Wątek: Najbardziej popularna karcianka w Polsce  (Przeczytany 20364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyd

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2005, 09:38:40 pm »
Chyba każdy kto jest choć trochę w temacie zorientuje się, że tak jak Warhammer jest bezapelacyjnie najpopularniejszym systemem bitewnym w Polsce, tak MtG najpopularniejszą karcianką, czyż nie ??

I to w zasadzie samo się nakręca - Ci co grają wciagają nowe osoby, a grać się chce, jeśli jest z kim.
A trochę szkoda, że przez te tyle lat tylko MtG przetrwał wszystkie kryzysy braku popluarnosci... (takie mam wrazenie).

Ja osobiscie najbardziej lubiłem Dark Eden...

Offline Vego-MC

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 27, 2005, 03:22:52 pm »
A wg. mnie najlepszy jest Cellmons, wprawdzie jest na kompa ale i tak wymiata. Jak wam sie podoba mój podpis ? :D
URL=http://img443.imageshack.us/my.php?image=juliestrain7mr.jpg][/URL]

Offline Stas

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 27, 2005, 06:46:42 pm »
Cytat: "Vego-MC"
Jak wam sie podoba mój podpis ? :D


Poprostu wymiatasz... <ściana> :)

Cytuj
A ja nienawidzę graczy MtG za to, że grają jakimiś pi&^%^$^% karteczkami powsadzanymi do koszulek zamiast grać prawdziwymi kartami

Mnie też to cholernie wkurza

Cytuj
Proxowanie jak bajbardziej sie oplaca w Mtg


Może się i opłaca, ale jak dla mnie w tedy gra mija się z celem... Zupełnie pozbawiona klimatu... Raz widziałem jak gość grał 60 karteczkami wydrukowanymi (nawet bez protektorów) <ściana>

Mi się wydaje że dlatego MTG jest tak popularne ponieważ za turnieje najwyszej rangi można dostać kase. Niektórzy nie grają po to by grać i się bawić tylko po to by zarabiać. W żadnej innej karciance za wygranie jakiegoś turnamentu nie dostaniesz forsy, a MTG tak.

A reklama to druga sprawa, zgadza się że to też bardzo pomaga. Ktoś już to powiedział więc nie będe powtarzać że w każdym sklepie z grami rpg lub czyms podobnym jest MTG.
ttp://www.villagers.fora.pl/ Lubicie offtop i niezłą jazde?? No to to jest forum dla was;)

pozdro

Offline dai9n

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:16:11 pm »
Cytat: "Vego-MC"
A wg. mnie najlepszy jest Cellmons, wprawdzie jest na kompa ale i tak wymiata. Jak wam sie podoba mój podpis ? :D


Podpis spoko W cellmons kiedyś grałem,ale w to musisz ładowac trochę kasy i po jakimś czasie się nudzi,ale nie powiem giera była wciągająca i satysfakcjonowała mnie.
Powstańcie Jeźdźcy Theodena! Niech zadrżą włócznie, niech roztrzaskają się tarcze! Nastał Nowy Dzień! Krwawy dzień! I Słońce wstało!
Naprzód!
Naprzód! I na koniec Świata!!
Śmierć!
Śmierć!!
Śmierć!!!
Naprzód Eorlingowie!!!"

Offline Vego-MC

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 27, 2005, 07:59:45 pm »
Cytat: "dai9n"
W cellmons kiedyś grałem,ale w to musisz ładowac trochę kasy i po jakimś czasie się nudzi,ale nie powiem giera była wciągająca i satysfakcjonowała mnie.


Czy mozesz podac nick? Nie trza w niego ładować dużo kasy zalezy jaka grasz postacia ja ripperem bez kart dorobilem sie 4 miejsca na 40 tys ludzi.
URL=http://img443.imageshack.us/my.php?image=juliestrain7mr.jpg][/URL]

Offline koszal35

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 27, 2006, 07:13:23 am »
Jeśli lubisz taki klimat- chodzi mi o ten Twój podpis to poszukaj sobie grafik mistrza tej branży: Luis Royo. Wiele z nich napewno już znasz.

Offline Cyriel

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 07, 2006, 04:00:54 pm »
Moim zdaniem najpopularniejszymi karciankami w Polsce są: MtG i WarCry.
..Iusiurandum patri datum usqueadhanodiem ita servavi...
Annibal

Offline chelcho

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 23, 2006, 10:55:35 am »
Faktycznie MtG jest najpopularniejszy bez dwóch zdań, jednak mnie się bardziej podobają karcianki nowej generacji z FantasyFlightGames (Call of Cthulhu i Game of Thrones). Nie wiem jak teraz, ale swego czasu bez super rarów w talii to na turnieju MtG w standarcie nie było się co pokazywać (mówie o czasach gdy szalały tollarian academy i time spiral).

Marcin
oje karty do aGoT i CoC na sprzedarz i wymiane: http://chelcho.republika.pl/

Offline Okurdemol

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 27, 2006, 10:56:20 am »
Najpopularniejszy jest chyba MtG, kiedyś też usiłowałem to zbierać, ale się poddałem. Co chwilę coś nowego, jakiś dodatek itp. Za dużo, za szybko i przede wszystkim za drogo. A co do karcianek to swego czasu zbierałem StarWarsCCG Deciphera, ale z tego co się orientuję, a nie orientuję się w ogóle to chyba nie ma już tej karcianki. :?
img]http://img341.imageshack.us/img341/812/deathtoplasticgwminis2ox9.jpg[/img]

Offline Wuher

Najbardziej popularna karcianka w Polsce
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 30, 2006, 12:40:31 pm »
Karcianka taka jest, tyle, że już nie wychodzą nowe dodatki, a przynajmniej nie materialne, bo Star Wars CCG wciaż skupia bardzo dużą liczbę graczy, i to na ich potrzeby wychodzą tzw. virtual sety.

Offline Merry

..
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 03, 2006, 08:33:52 pm »
Karcianka Deciphera jest teraz naprawde taniutka; mam sporo zafoliowanych booster boxow; jakby kto byl zainteresowany - pawel_przybyla@op.pl Zapraszam...

Offline [rollerboy] thorgal ;]

THORGAL ;]
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 13, 2007, 08:27:05 am »
:lol:  NA MOIM PODWORKU THORGAL  8)  A tak na poważnie niestety Magic the Gathering(MTG) pozdro  ;)
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9