trawa

Autor Wątek: [WFB]DoW na Pyrkon  (Przeczytany 4660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline StoryTeller

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 11, 2005, 02:45:31 pm »
ehhhhhhhhhh! Na Marakeshu od 7 Venatorow z Paymasterem odbilo sie 12 realmow, w innej bitwie 5 chaosiarzy a w innej 7 COK z Noblem wiec nie mow mi ze ten oddzial jest slaby :/. Naprawde ma wielki potencjal bojowy bo w szarzy: 7 atakow z s6, 4 ataki z s3. A smok sluzy generalnie do szchowania :) Naprawde smok rozjezdza jak walnie od boku lub tylca dowolny kloc piechoty :) oczywiscie od boku lub tylka:) I nie moze byc to kloc unbrekable tylko taki co normlne breaki mu si zdawac :) Duelisci sa po to zeby niepozornie czlapac do dzial, ew. oslaniac boki pikinierow. Lekka kawaleria do wyciagania fajnych rzeczy na szarze smoka ...

A piechota dead jest skuteczna jezeli potrafi sie ja wykorzystac! Przynajmniej pikinierzy gdzie mnostwo osob gra na kawalerii....
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline dead

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2005, 09:22:20 pm »
Wiem ze piechota jest skuteczna sam ostatnio gram na piechocie ale mi sie tu widzi klocek konnych jakis nastepny. Wiesz rowniez oceniam twoja rozpe pod katem spotkania z VC :D i jakos uwazam ze ta rozpa nie jest szczytem mozliwosci DoW jakos mi brakuje tu czegos a ci pikmeni to hmm tak jakos sa dziwni troche fakt kloce mocne i spore ale sa ciekawe sztuczki aby sklepac bez najlmniejszego problemu caly klocuszek.
Moze dokoptowanie 2 konnych :D ale o juz zalezy jak ich chcesz ustawiac. Nie wiem co z tymi pikmenami - nigdy z nimi nie gralem ale wydaje mi sie ze udaloby mi sie sklepac takie klocuszki regonikami zombiowatych :p.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline StoryTeller

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 20, 2005, 09:58:48 am »
Wiesz pikemani sa po to aby wchodzic we flanki kawalerii z overrun trapa :) Nie mam juz figurek VV :)
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline StoryTeller

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 21, 2005, 10:04:15 am »
Sluchajcie powiedzcie czy to ma szanse wygrac w czelendzu z Lizakami Jacka Jedynaka( temat wyzej :) ) ?? Ee. Co zrobic? Jaka taktyke zastosowac :)??
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

Offline Kensiorek

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 21, 2005, 10:05:37 am »
podaj sie  :lol:
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline StoryTeller

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 21, 2005, 10:18:33 am »
podac sie nie zamierzam! Najwyzej poddac :) :D
Ale serio i o powager prosze i pytam :)
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

JJ

  • Gość
[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 21, 2005, 10:59:38 am »
Cytat: "StoryTeller"
podac sie nie zamierzam! Najwyzej poddac :) :D
Ale serio i o powager prosze i pytam :)


Jasne, służę uprzejmie.
Poza strzelaniem masz przewagę w każdej fazie - Ruch, manewrowość, (nawet magia.. :lol: .) Siła skoncentrowanego uderzenia. JJ pewnie wstawi Steryda do salek, a klocem będzie pełzł. Zignoruj kloc i Kroxy. Smokiem zaszarżuj Salki. Rzuci challenge sterydem - to go zatłuczesz. Jak nie to  na skinkach CR nabijesz i autobreak. ZLIKWIDUJ SKINKI!!! NIe daj sobie wlepić swarma. Jak załatwisz skinki i salki - twój ci on! Najpierw wyrżniesz Kroxy - nie bój się ich - odkąd to 12 cali szarży jest dla ciebie groźne? Potem, na deser walniesz w bok lub tył kloca - razem z kawą lub piechotą - bez szeregów - ze smokiem w tyłku - kwestia czasu.
Powodzenia.
 :)

P.S. Oczywiście JJ zrobi wszystko by ci przeszkodzić. :D

Offline Dyd

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 06, 2005, 10:54:59 pm »
i jak , co się sprawdziło na PGA a co nie ? :)

JJ

  • Gość
[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 06, 2005, 11:12:32 pm »
Cytat: "Dyd"
i jak , co się sprawdziło na PGA a co nie ? :)


Partia przebiegała zgodnie z nakreślonym przezemnie scenariuszem.

"NIe daj sobie wlepić swarma. Jak załatwisz skinki i salki - twój ci on! Najpierw wyrżniesz Kroxy - nie bój się ich - odkąd to 12 cali szarży jest dla ciebie groźne? Potem, na deser walniesz w bok lub tył kloca - razem z kawą lub piechotą - bez szeregów - ze smokiem w tyłku - kwestia czasu.
Powodzenia. "

Dał sobie wklepac swarma. Niestety zaszarżowałem biegaczen żeby dobić smoka - nie trafiłem. Potem smok na ostatnim życiu zrealizował z kawą plan "wytłuszczone" co prawda od przodu ale starczyło  :cry:  :cry:  :cry:

Offline StoryTeller

[WFB]DoW na Pyrkon
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 07, 2005, 12:12:29 pm »
Smok sie sprawdzil, kawa nic nie zrobila w zadnej bitwie, pikmeni tez nie( pewnie dlatego ze grac piechota nie umiem :) ), lekka kawa spoko!Duelisci ekstra jak zwykle :)
i][...]można przeczytać, że w Raju Krat, tj. przepraszam,
w Kraju Rad ludzie żyją dłużej,
albowiem ich zdrowiu sprzyja świeże powietrze wolności;
[...][/i]

 

anything