trawa

Autor Wątek: Jan Koza  (Przeczytany 9058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doktor Lux

Jan Koza
« dnia: Luty 07, 2005, 06:09:26 pm »
Co sądzicie o tym rysowniku? Według mnie ma świetne scenariusze, ale kreska conajmniej dziwna. Sam nie wiem czy on tak specjalnie, bo wygląda to na bazgroły 8-latka... :?:  :?
ie przeszkadzać - śpię w pracy.

Offline Callado

Jan Koza
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2005, 06:17:08 pm »
W telewizji emitują reklamę w której rysunki wyglądają jakby były jego autorstwa.

Offline turucorp

Jan Koza
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2005, 06:33:41 pm »
Cytat: "Callado"
W telewizji emitują reklamę w której rysunki wyglądają jakby były jego autorstwa.

bo sa.

Offline Czopek Piotrek

Jan Koza
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2005, 07:03:23 pm »
Janek Koza rysuje tych swoich koślawych ludzi, bo taki styl przyjął. Wystarczy się przyjrzeć dokładnie jego rysunkom, żeby zobaczyć, że ma wyśmienity warsztat.
Co innego taki np. Turek. Tworzy krzywe postacie, bo nie umie rysować.  :badgrin:  ;)

Offline turucorp

Jan Koza
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2005, 07:08:32 pm »
Cytat: "Czopek Piotrek"

Co innego taki np. Turek. Tworzy krzywe postacie, bo nie umie rysować.  :badgrin:  ;)


a tu akurat jestesmy zgodni,
turek rysuje calkowicie bezstylowo i krzywo bo inaczej nie umi :? (a nawet jak umi to mu sie nie chce :? )

Anonymous

  • Gość
Jan Koza
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2005, 07:36:49 pm »
Cytat: "turucorp"

turek rysuje... krzywo bo inaczej nie umi :?


bo linijki ni ma :badgrin:

Offline turucorp

Jan Koza
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2005, 07:43:35 pm »
Cytat: "timof"

bo linijki ni ma :badgrin:


ma, nawet ze 3 albo 4,
ale to sa te...no...krzywiki :cry:

Offline Doktor Lux

Jan Koza
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 07, 2005, 07:45:04 pm »
Cytat: "Callado"
W telewizji emitują reklamę w której rysunki wyglądają jakby były jego autorstwa.


Nom, Heyah banana roxx:)
A teraz tak się przyjrzałem i uznałem, że ten jego styl zaczął mi się podobać.:) To jest tak jak z WilQiem - trzeba się dokłądnie przyjrzeć tej niedbałej kresce.

pozdrawiam
Dr.
ie przeszkadzać - śpię w pracy.

Offline Macias

Jan Koza
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2005, 10:20:33 pm »
1szy raz komiks Kozy widzialem w "Komiks vs Aids" i juz wtedy mi sie styl niespecjalnie spodobal.Aczkolwiek trzbea byc chyba slepym,zeby pomyslec ze Koza nie umie rysowac. Fakt,kreska wyglada srednio ale widac,ze autor gdyby chcial, to by ciskal "lepiej".

Offline anakin

Koza
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2005, 07:39:37 am »
Ja tez pierwszy raz spotkałem się w "AIDS" i chyba uznałem wtedy ten komiks za pracę konkursową :-)

Skuszony przez Tadeusza Baranowskiego, który wielokrotnie wspominał w wywiadach, że to jeden z jego ulubionych autorów, przeczytałem kiedyś całe "Erotyczne Zwierzenia". I nadal nie widzę w tym komiksie nic ciekawego.

To chyba po prostu nie mój styl - zarówno graficznie, jak i fabularnie.

A tu proszę - reklama telewizyjna... Nawet Śledziu tylko etykietki ciskał... Proszę proszę... Trzymam kciuki :-)

Offline turucorp

Re: Koza
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2005, 08:09:42 am »
Cytat: "anakin"

A tu proszę - reklama telewizyjna... Nawet Śledziu tylko etykietki ciskał... Proszę proszę... Trzymam kciuki :-)


przeciez Koza robil najpierw filmy animowane, min. "Szczepan i Irenka" dla Canal+, wiec o co chodzi? :roll:

Anonymous

  • Gość
Re: Koza
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2005, 08:56:46 am »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "anakin"

A tu proszę - reklama telewizyjna... Nawet Śledziu tylko etykietki ciskał... Proszę proszę... Trzymam kciuki :-)


przeciez Koza robil najpierw filmy animowane, min. "Szczepan i Irenka" dla Canal+, wiec o co chodzi? :roll:


ehh szcepan i irynka to kult
uwielbialem ten serila
choelrnie zaluje ze nie ma go na jakims nosniku...
moze by tak ktos o tym pomyslal he?

Offline Jim

Jan Koza
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2005, 09:08:15 am »
pytanie techniczne - a to pan Koza podklada glosy w swoich produkcjach czy ma od tego innych ludzi?   ;)

Offline Macias

Re: Koza
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2005, 04:29:33 pm »
Cytat: "turucorp"
Cytat: "anakin"

A tu proszę - reklama telewizyjna... Nawet Śledziu tylko etykietki ciskał... Proszę proszę... Trzymam kciuki :-)


przeciez Koza robil najpierw filmy animowane, min. "Szczepan i Irenka" dla Canal+, wiec o co chodzi? :roll:
jakie to bylo tragicznie badziewne...i akurat to musialo na niekodowanym leciec ;)

Offline Doktor Lux

Re: Koza
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2005, 07:09:05 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "turucorp"
Cytat: "anakin"

A tu proszę - reklama telewizyjna... Nawet Śledziu tylko etykietki ciskał... Proszę proszę... Trzymam kciuki :-)


przeciez Koza robil najpierw filmy animowane, min. "Szczepan i Irenka" dla Canal+, wiec o co chodzi? :roll:
jakie to bylo tragicznie badziewne...i akurat to musialo na niekodowanym leciec ;)


Nie znasz się Maciasie ;) :P <dżouk>

pozdrawia
wasz wspaniały, inteligentny, przystojny, utalentowany i skromny Dr.
ie przeszkadzać - śpię w pracy.

 

anything