Autor Wątek: rmia sakvenów  (Przeczytany 10335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline psyduck

rmia sakvenów
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2002, 02:55:27 pm »
Sluchajcie ludkowie moi mili :) szukam army booka do skavenow VI ed. w sieci i ni chu...chu...helpme pliz ;)
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline Falki

rmia sakvenów
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2002, 03:13:31 pm »
Cytat: "psyduck"
Sluchajcie ludkowie moi mili :) szukam army booka do skavenow VI ed. w sieci i ni chu...chu...helpme pliz ;)

Yo, man, find da ArmyBuilder site, and get yourself a copy. And get da filez - that's all you need. Tam masz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do składania armii. A zeskanowanej książki nigdy nie widziałem (żadnej, nie tylko Skavenów). Lepiej ją skserować, ale to nielegalne :-P

Offline Vatt'ghern

rmia sakvenów
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 27, 2002, 09:48:51 am »
to dziwne, ja mam na kompie znaleziony gdzies na sieci plik .pdf z army bookiem HE. co do legalnosci, to mysle, ze jestem usprawiedliwony: swojego booka kupilem, a ze teraz lezy u kumpla, co gra DE, to ten bardzo mi sie przydaje.

Offline Nilgar

rmia sakvenów
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 27, 2002, 03:13:12 pm »
To może upublicznisz jakoś tego pdfa, jak robię rozpiski w miejscu stałego zatrudnienia to czasem by się przydał, a trudno tak z sobą codzień targać Army Booka na wszelki wypadek...

Offline Shinji

rmia sakvenów
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 28, 2002, 06:53:36 pm »
Z kazaa(jezelimasz stąłe łącze- 40mb) możesz to sciągnąć

Offline Falki

rmia sakvenów
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 29, 2002, 07:00:13 am »
Cytat: "Nilgar"
To może upublicznisz jakoś tego pdfa, jak robię rozpiski w miejscu stałego zatrudnienia to czasem by się przydał, a trudno tak z sobą codzień targać Army Booka na wszelki wypadek...

Sorry, nie pomyslałem o tym  :D  Z army booka i AB znam na pamięć wszystko, co jest istotne dla mojej armii ;-) a reszta ma znaczenie tylko wtedy, kiedy przeciwnik cie próbuje oszukać.

Offline Nilgar

rmia sakvenów
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 29, 2002, 10:14:20 am »
Skoro już jesteśmy przy oszukiwaniu to rzeczywiście przydałyby mi się pdf-y innych armii, a w szczególności skaveńskiej bo tu mam najczęściej do czynienia ze wstawianiem kitu.  :? Podobno ludzkie charaktery przekładają się na armie jakich się używa, ciekawe czy to prawda i czy takie koincydencje to tylko przypadki ujaskrawiające tego rodzaju zależności czy rzeczywiście jest to reguła. :roll:

Offline Falki

rmia sakvenów
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 29, 2002, 11:52:14 am »
Cytat: "Nilgar"
Podobno ludzkie charaktery przekładają się na armie jakich się używa, ciekawe czy to prawda i czy takie koincydencje to tylko przypadki ujaskrawiające tego rodzaju zależności czy rzeczywiście jest to reguła. :roll:

To nieprawda, po pierwsze co najmniej jeden gracz Dark Elves, którego znam ma dobry charakter, a powinien być złośliwym i zdradzieckim oszustem, dla którego wrzucenie kumpla pod przejżdżający rydwan/pociąg byłoby najlepszą rozrywką :wink:  I do tego musiałby być pantoflarzem, bo tam przecież rządzą Wiedźmy  :D A wszyscy gracze O&G powinni być trochę głupi, a trochę paskudni... i do tego strachliwi :lol:

Offline psyduck

rmia sakvenów
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 29, 2002, 03:09:52 pm »
Pozdro :) cala masa army bookow przetlumaczonych calkiem udatnie jest na stronce nora-rogatego-szczura2002.prv.pl i szczerze mowiac tam powinni udac sie wszyscy ktorzy chca miec alternatywne booki, ale skavenow tam nie znajdziecie...dziwne biorac pod uwage preferencje autora ;) pozdrawiam cie Piter...ty kujonie ;)
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline Shinji

rmia sakvenów
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 29, 2002, 06:11:57 pm »
Od dawna Nora nie miała aktualizacji. Kiedy się to zmieni?

Offline Rondel

rmia sakvenów
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 29, 2002, 07:25:30 pm »
Przy okazji, dzialy Armie i Galeria nie otwieraja mi sie. To znaczy otwieraja, ale zamiast nich pokazuje sie jakas zupelnie inna strona. Tylko ja tak mam, a moze cos zle robie? (chociaz nie wiem jak mozna klikac w zly sposob  :D  )

rondel

Offline psyduck

rmia sakvenów
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 29, 2002, 09:57:53 pm »
Rzeczywiscie w norze rogatego szczura jakas kicha jest  :roll:
nie wiem dlaczego bo nie mam kontaktu z piterem
ie przejmuj sie swoja rola bo i tak cie opier@*!#

Offline Iberales

rmia sakvenów
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 11, 2002, 09:35:04 pm »
Cytuj
Podobno ludzkie charaktery przekładają się na armie jakich się używa, ciekawe czy to prawda i czy takie koincydencje to tylko przypadki ujaskrawiające tego rodzaju zależności czy rzeczywiście jest to reguła.


Dzięki Bogu, to bzdura - jeśli by działało to w dwie strony...

Mon Dieu!
Jeśli byłaby to prawda to moja bretonnia powinna składać się z zapuszkowanych, małych, irytujących, gnomów o przestraszonym spojrzeniu!
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]