Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > WFB

Hordes of Chaos

(1/23) > >>

Azz:
Jakie sa wasze odczucia po graniu ta armia lub przeciwko niej ?

SzAjBuS:
Ja gram armia Chaosu.
Moje odczucia??? Napewno przyjemniej mi sie nia gra niz to bylo w 5ed.
Tanszy koszt jednostek powoduje ze mozna ich wiecej wystawic... a nie jak w poprzedniej edycji gdzie jeden regiment kawaleri Chaosu byl jak czolg, malo kto oddawal po jej szarzy.
Wreszcie mozna wykozystac demony wraz z wojownikami bez kozystania z dwoch lordow.
Generalnie jestem zadowolony ze zmian.
Chaos to armia czysto ofensywna i chyba spelnia wszelkie moje oczekiwania co do tego rodzaju ataku.
Wiadomo jest zawsze jakies ale... ale w tym wypadku jest wiecej za niz przeciw.

Azz:
Ja rowniez gram chaosem (khorne i tzeenth rox :) ) Raczej w 5 jak i w 4 edycji malo kto wystawial regiment knightow gdyz punktowo byli super drodzy a z czarow lub beltow schodzil ci przewaznie caly oddzial (oczywiscie ze wszystkimi nie gralem, takze nie wiem kto co lubial wystawiac :) )  Ze zmian po ravening hordes rowniez jestem zadowolony (w koncu nie tylko bohaterowie maja marki bogow :) ), ale na nowych zasadach trzeba sie troszke napocic i wymyslec stosowne do walki kombinacje co bedzie wymagalo ciut wiecej finezji ;)

Jezo:
gram high elves i powinienem wymiatac magia
gdy zobaczylem magie chaosu
np 1
d6 hitow z sila 6 na 6+
gdzie czar z niebios 3
d6 z sila 4 na 7+
do tego magowie na koniach maja 1+ as
uznalem to za trocze chamskie
magia chaosu jest bardzo dobra magia
moim zdaniem nie powinna taka byc bo chaos jest do hand to hand
a ostatnio kiedy z nim gralem zabijala mnie magia a gdy cos juz tam doszlo to ginelo z rak kawaleri z 3 atakami (ulepszonej od czaru)
i co z tego ze dostawala d6 z s 3 co ture jak z as 1+ wiele to nie dawalo

SzAjBuS:
Chaos ma dobre jednostki do walki HtH i Magie, ale cos za cos, nie ma zadnych dzial, maszyn czy tez jednostek strzelajacych. Mysle ze w pewnym stopniu rownowazy to ... w jednym sa bardzo dobrzy w innym beznadziejni. Proporcje sa zachowane

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej