trawa

Autor Wątek: Joanna Bator - "Japoński wachlarz"  (Przeczytany 6789 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline muffynka

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 10, 2005, 09:37:02 pm »
Ja chyba poczekam, az wiecej osob sie wypowie, bo z "Bezsennoscia  w Tokio" nikt prawie ni amial obiekcji i negatywnych ocen, a w dodatci, ci ,ktorzy przecyztali mowia, ze naprawde ksiazka warta czytania i kupienia...

a pani BAtor, .. ma ladna okladke :P
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline Aver

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2005, 10:19:00 pm »
Cytat: "SquizzZ"

Nie chcę Cię martwić, ale takie pożyczanie z punktu widzenia ustawy (a przynajmniej licencji jakiej życzy sobie lobby producent/dystrybutor - vide często pojawiające się "unauthorized copying, lending, distributing (...) is prohibited") jest jednoznaczne ze złamaniem prawa, lub, jak wolisz, kradzieżą.


Mi się zdaje że tu chodzi o wypożyczanie w sensie zarobkowym ,a jak nie no to kurde przyznaję się że kradnę :) chociaż to głupie bo jak przydzie do mnie kumpel to mam mu zakleić oczy żeby nie oglądał?.

Co do książki to kolega przeczytał i BARDZO poleca ,tak BARDZO że chyba sam sobie kupię jutro.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline SquizzZ

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 11, 2005, 08:08:17 pm »
Cytat: "Aver"
chociaż to głupie bo jak przydzie do mnie kumpel to mam mu zakleić oczy żeby nie oglądał?.

U Ciebie może sobie spokojnie oglądnąć. W myśl bazgrół zwanych dalej licencją nie masz za to prawa tego pożyczać. :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline raseku

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 11, 2005, 08:10:56 pm »
jak tylko przeczytasz to daj znać jak najszybciej :-) dobrzebt\y było znac opinie kogos kto przeczytał  a nie bazować na recenzjach

Offline sa7o

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 13, 2005, 01:27:07 am »
Cytat: "Aver"

Popieram tych co czytają kawałek(No bo całości nie trzeba przeczytać żeby wiedzieć czy się podoba) żeby kupić

a jak zakonczenie mi sie nie spodoba?
Cytat: "Aver"

ci co nie mają zamiaru kupić to dla mnie poprostu złodzieje :evil:

wielki LOL
Cytat: "Aver"

W Szczecinie jak bywam w Empiku to nie za dużo widzę czytających ,ale jak byłem w Wawie to musiałem się przedzierać przez rzesze czytających na podłodze :? i raczej nie wyglądali na takich co zamierzają kupić.

Pozdrawiam Aver

Czemu na policje nie zadzwoniles?
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline Aver

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 13, 2005, 04:16:54 pm »
Cytuj
Czemu na policje nie zadzwoniles?


Bo "To są dla mnie złodzieje" - ty sobie uważaj jak chcesz ale w.g. mnie jeśli ktoś przychodzi ,czyta sobie całą książke i jej nie kupuje to jest złodziejem poniważ książka wraca do wydawnictwa jako szczytana i już nie będzie sprzedana więc wychodzi na to samo co przy kradzieży.

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

Offline raseku

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 13, 2005, 05:03:48 pm »
Aver nie mozesz tak generalizowac przeczytana=zczytana
nie kązda przeczana ksiazka wraca do wydawnictwa jako zczytana bo nie kazda jest zniszczona. Są na ziemi tez ludzie którzy czytaja ksiazki w empikach i ich nie niszczą A czytają bo ich NAPRADE nie stać.

Tak naprawde kradną Ci którzy książki niszczą  anie ci którzy czytają.

Offline muffynka

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 13, 2005, 08:02:55 pm »
Zastanawia mnie Aver jaki masz stosunek do ludzi, ktorzy pozyczja kasiaki od tych, ktorzy kupuja? Czy to tez kradziez? Przeciez oni je zaczytuja, a nie kupuja?
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

Offline raseku

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 13, 2005, 09:21:19 pm »
Muffy jak zwykle o sobie :p

Offline muffynka

Joanna Bator - "Japoński wachlarz"
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 14, 2005, 12:26:27 am »
Cytat: "raseku"
Muffy jak zwykle o sobie :p


hm..... chyba sie robie egoistka :P
url=http://trandel.tr.funpic.de/forum/index.php][/url]

 

anything