trawa

Autor Wątek: makieciarnia....  (Przeczytany 3800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DENVER

makieciarnia....
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 21, 2005, 09:32:52 am »
Jesli nie podoba sie wam krztalt wycietego styropianu my ze znajomymi mielismy taka staaara kolbowa lutownice (na jakims targu kupisz za grosze) jak sie nagrzeje mozna pieknie modelowac taki styropian ...
o życie to bezczynność śmierci.

Offline darkshadow

makieciarnia....
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 21, 2005, 12:46:02 pm »
a jak ktos chce piekne bagno to niech posmaruje jakims klejem lekko zracym styrowpian...  :D  efekt bardzo fajny:P

Offline Revenger

makieciarnia....
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 21, 2005, 01:08:34 pm »
moj kumpel myslal o nacinaniu magnesu i wklejaniu go w podstawki figurek a pozniej nosic je w metalowym pedełku co sadzicie o tym patencie:)
___rev____
Świat zchodzi na psy ty razem z nim!!! Nie bierz sobie tego do siebie bo tu chodzi o moja troske bo niezbadane są wyroki boskie!

Offline darkshadow

makieciarnia....
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 21, 2005, 01:29:46 pm »
jesli ten magnes odpowiednio mocno trzyma i jesli pudelko jest dopasowane tak jak to na allegro :P (nie wiem bo nie mam) to ok. ja tam zbieram te gabki co sa w blisterach i je kiedys jakos poprzyklejam w jakims podelku:P oczywiscie tez bede jakeis gabki kupywal i takie tam. nie mam zamiaru placic GW astronomicznej ceny. wole poswiecic 10% tej ceny i kupic materialy i samemu zrobic.  :D ale jest tez cytadeli walizka ktora jest tansza i chyba bardziej pojemna.

Offline Revenger

makieciarnia....
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 21, 2005, 05:08:22 pm »
no tak tylko ze problem w tym ze w blisterach nei wiem moze tylko mi sie trafiaja np w bretonskich damshelkach nie ma gombek.....
___rev____
Świat zchodzi na psy ty razem z nim!!! Nie bierz sobie tego do siebie bo tu chodzi o moja troske bo niezbadane są wyroki boskie!

Offline darkshadow

makieciarnia....
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 22, 2005, 10:00:16 am »
moze w pielgrzymach jest:P i innej piechocie:P