Gildia Literatury (www.literatura.gildia.pl) > Forum Literatury

Książki, które warto przeczytać

<< < (80/81) > >>

gentelmen:
Uwielbiam biografie i literaturę faktu. Jaka książka z gatunku zrobiła na Was największe wrażenie? Szukam nowych tytułów do zaopatrzenia mojej biblioteczki.

erwin22:
Lubię Stanisława Lema, wszystko co napisał, a najbardziej "Solaris", ciężka książka, lecz zasłużenie jest uważana, za Jego największe dzieło. Fajny jest "Niezwyciężony", a ostatnio czytałem zbiór opowiadań.

Barb:
Obowiązkowo Instytut Kinga dla miłośników kryminałów oraz Małego Księcia, książka dla dzieci jak i dorosłych, która daje do myślenia.

Manowar:
"Hajmdal" space opera Dariusza Domagalskiego, wyszedł już 4 tom. Jak zwykle świetne i bardzo szybko się czyta.

Anchel:
Witam, Może to nie ten wątek ale szukam książki z lat 1992-98. Nie znam tytułu a chciałem jeszcze raz koniecznie przeczytać. Pomóżcie. Opis: " Główny bohater jest bogatym inteligentnym, wpływowym człowiekiem. Pojawia się mesjasz z wyznania chyba żydowskiego który zaczyna niszczyć jego wpływy. Nasz bohater je traci przez całą książki gdyż mesjasz ma moce które wydają się nie do powstrzymania. Ostatecznie znajduje na niego sposób studiując żydowską religię." Tyle pamiętam ...ktoś kojarzy co to było ? PLLLIIISS

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej