trawa

Autor Wątek: komiksy malowane akrylami (Bisley)  (Przeczytany 17848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline am666

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 25, 2008, 10:09:45 pm »
Mam The Horned God z wydane przez 2000AD i kreda przysłużyła się rysunkom Bisleya, kolory są bardziej nasycone niż w wydaniu Egmontu. Niestety brak jakichkolwiek dodatków. Zdecydowanie polecam, jak dla mnie najlepszy komiks Bisleya.   

Offline donTomaszek

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 26, 2008, 02:07:09 am »
czy ktoś miał w rękach brytyjskie wydanie horned god? lepsze od egmontu?

Jezeli chodzi Ci o ostatnie wznowienie (z 2008), odpowiedz jest prosta - wydanie brytyjskie jest lepsze zdecydowanie.
Format standardowy dla tego wydawnictwa czyli mniejszy od Egmontowego, ale za to calosc na bardzo porzadnej kredzie, w 1 zbiorczym woluminie.
Polecam wersje in inglisz.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline akela

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 30, 2008, 05:22:28 pm »
potwierdzam, wszelkie komiksy wydawane na wyspach są lepiej wydawane, tam po prostu wydawcy dopieszczają klientów...

Offline freshmaker

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 30, 2008, 07:49:53 pm »
tam są klienci
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Mysza_

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 30, 2008, 09:18:54 pm »
czy ktoś miał w rękach brytyjskie wydanie horned god? lepsze od egmontu?
mam na półce. fajne wydanie.Wielkie, błyszczące, pachnące już starością (rocznik 93) :]
Polskiego wydania nie ma nawet co porównywać.

Offline kas1

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 01, 2008, 08:49:00 am »
potwierdzam, wszelkie komiksy wydawane na wyspach są lepiej wydawane, tam po prostu wydawcy dopieszczają klientów...

Różnie to bywa. Czasami ograniczają się tylko do przyklejenia na odwrocie metki z kodem kreskowym, napisem "Titan Books" i ceną w funciakach ale mogą sobie na to pozwolić - nie muszą tłumaczyć.
Kurcze, ale mają tam nudno. Nie mogą sobie nawet ponarzekać na skopane tłumaczenie ;)

Offline Death

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 01, 2008, 08:00:17 pm »
Nie czytałem wcześniejszych postów ale chyba dobrze myśle wstawiając to: http://www.allegro.pl/item450710816_simon_bisley_s_illustrations_from_the_bible_hc.html właśnie do tego tematu. Fajnie się prezentuje, ciekaw jestem środka.

N.N.

  • Gość
Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 01, 2008, 08:08:34 pm »
Nie czytałem wcześniejszych postów ale chyba dobrze myśle wstawiając to: http://www.allegro.pl/item450710816_simon_bisley_s_illustrations_from_the_bible_hc.html właśnie do tego tematu. Fajnie się prezentuje, ciekaw jestem środka.
W Multiversum można ten album (tyle, że w miękkiej okladce) zamowić za niecałe 60 złotych.
W empik.com - wydanie w twardej kosztuje 67.99, ale od nich można kupić płacąc przy odbiorze i bez kosztów przesyłki, więc oplaca się jeszcze bardziej
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 08:15:55 pm wysłana przez N.N. »

Offline Mefisto76

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 01, 2008, 08:12:17 pm »
Nie czytałem wcześniejszych postów ale chyba dobrze myśle wstawiając to: http://www.allegro.pl/item450710816_simon_bisley_s_illustrations_from_the_bible_hc.html właśnie do tego tematu. Fajnie się prezentuje, ciekaw jestem środka.

Jak jesteś ciekaw, to zobacz tę samą aukcję wystawioną poprzedni raz - już raz się nie sprzedał, a wówczas były dodatkowe zdjęcia (oszczędzę Ci szukania: http://www.allegro.pl/item443479248_simon_bisley_s_illustrations_from_the_bible_hc.html).
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline donTomaszek

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 01, 2008, 11:26:05 pm »
Nie czytałem wcześniejszych postów ale chyba dobrze myśle wstawiając to: http://www.allegro.pl/item450710816_simon_bisley_s_illustrations_from_the_bible_hc.html właśnie do tego tematu. Fajnie się prezentuje, ciekaw jestem środka.

Tylko ze akryli tam tyle co kot naplakal.
Biblia wg Bisleya to szkice w wiekszosci.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2008, 11:30:22 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Gregovski

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 04, 2008, 10:56:40 pm »
A Slaine - the books of invasions malowany (?) przez Clinta Langley'a?
Foto-"realizm" momentami męczy oczy, ale jednocześnie cieszy jakością - mam trzy tomy, i zastanawiam się, co by było gdyby Biz spotkał się z Jimem Murray'em, i Clintem Langley'em przy pracy nad jednym projektem...
I am not bound to please thee with my answers.

Offline Mysza_

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 04, 2008, 11:22:01 pm »
zapewne zrobiło by się za gęsto.

Offline Gregovski

Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 05, 2008, 04:12:01 am »
Ale kalendarz lub okazjonalne plansze mogłyby ucieszyć oko. Albo dwa.

Jedno, co przeszkadza mi w "books of invasion" to nienaturalne momentami "wygięcie postaci do kamery", do hiperrealizmu szczegółów jakoś się przekonałem. Natomiast najlepszy druk "the horned god" widziałem w wydaniu niemieckim:)
I am not bound to please thee with my answers.

N.N.

  • Gość
Odp: komiksy malowane akrylami (Bisley)
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 05, 2008, 08:55:14 pm »
Ale kalendarz lub okazjonalne plansze mogłyby ucieszyć oko. Albo dwa.
 Natomiast najlepszy druk "the horned god" widziałem w wydaniu niemieckim:)
Mam! Mam!!! Wydanie rzeczywiście super!