trawa

Autor Wątek: Berserk  (Przeczytany 7335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sa7o

Berserk
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 15, 2005, 12:56:22 pm »
manga rządzi, anime za mało dynamiczne.. wyobraznia lepiej dziala :D
no i mam nadzieje ze połowe tej druzyny fantasy wybiją w najblizyszym czasie (wiem, wiem ni da rady, ale zawsze mozna miec nadzieje)
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Berserk
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 29, 2005, 05:46:16 pm »
Zapewne głoszę niepopularne poglądy, ale Berserk zupełnie do mnie nie przemawia, ani w wersji animowanej ani w mangowej. Serię widziałam całą, przebrnęłam przez siedem tomików mangi. 28 to dla mnie zdecydowanie za dużo.
Jedyne plusy anime: muzyka i postać Caski, która niestety z odcinka na odcinek staje się coraz większą mimozą. No i kreska, która nie jest za ładna ale przynajmniej prezentuje się lepiej niż w komiksie. W mandze nie stwierdziłam elementów, które by zachęcały do kontynuowania lektury.

Offline Qraq

Berserk
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 29, 2005, 06:43:28 pm »
Anime jest swietne, a wiem co mowie bo przykulo mnie do monitora mimo koszmarnej jakosci posiadanych przeze mnie odcinkow(przez to Dereq wogole nie chce zaczac tego ogladac :) ) pozycja obowiazkowa dla kazdego fana jatki na ekranie. z manga nie mialem do czynienia(skany mnie wkurzaja).

Godny zauwazenia jest fakt ze glowny bohater meznieje z biegiem historii. Na poczatku wyglada jak wymoczek, a potem przeistacza sie w prawdziwego madafake :]. No i wogole anime zaczyna sie od konca, tez ciekawe zjawisko.

a i bylbym zapomnial, wyroznia sie takze koszmarnym openingiem, ani razu nie obejrzalem go do konca:)

Offline Dereq

Berserk
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 29, 2005, 08:18:25 pm »
Cytat: "Qraq"
mimo koszmarnej jakosci posiadanych przeze mnie odcinkow(przez to Dereq wogole nie chce zaczac tego ogladac :) )


bo nie. 8)
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Zabuza

Berserk
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2005, 06:13:30 pm »
Fajna historia, ciekawe postacie, dużo walki i dramatów. Wyżynanki mogłoby być trochę mniej, potwory to sa raczej śmieszne ale i tak spox. Mangi jeszcze całej nie udało mi się zassać więc nie mogę porównać co jest lepsze. Tak na pierwszy rzut to w anime kreska mi się bardziej podoba no i muza jest super. Cholernie szkoda mi Caski.

Offline Hasszz

Berserk
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 07, 2005, 01:53:57 pm »
to anime jest zajebist.. w jeden dzien obejzalem cala serie. skad mozna dostac mange?? czy sa jakies plany wydania jej w polsce??

Offline Soul Taker

Berserk
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 08, 2005, 09:07:04 pm »
Cytat: "Hasszz"
to anime jest zajebist.. w jeden dzien obejzalem cala serie. skad mozna dostac mange?? czy sa jakies plany wydania jej w polsce??

zgadzam się ze słowami przedmówcy anime jest genialne, tomów mangi ma byc około 40, a fajnei jak by w polsce ktoś wydał mangę ale raczej się na to nie zanosi

Offline sa7o

Berserk
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 08, 2005, 09:11:41 pm »
Cytat: "Zabuza"
Fajna historia, ciekawe postacie, dużo walki i dramatów. Wyżynanki mogłoby być trochę mniej, potwory to sa raczej śmieszne ale i tak spox. Mangi jeszcze całej nie udało mi się zassać więc nie mogę porównać co jest lepsze. Tak na pierwszy rzut to w anime kreska mi się bardziej podoba no i muza jest super. Cholernie szkoda mi Caski.

no co ty, za mało. mniej piepszenia, druzyny pierscienia, a wiecej mordów i gwałtow. Berserk przecie :evil:
I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline Pokpoko

Berserk
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 08, 2005, 11:04:40 pm »
wiem że nie powinienem komentować nie obejrzawszy całej serii,bo a nuż nagle doznam olsnienia,ale doszedłem do odcinka chyba 10tego(tak gdzieś dwa odcinki po tym jak po raz pierwszy spotykają tego dużego śmiesznego,i szefu obrywa)i stwierdzam że nie dam rady obejrzeć dalej,bo zęby bolą od kiepskich dialogów i równie fatalnej choreografii walk.nie wiem,pewnie za dużo wymagam od zwykłego fantasy,ale jak widziałem starcie kawaleryjskie w któryms z poprzednich odcinków,to aż mnie skręciło, wyglądało to jak bójka w barze,a nie bitwa.

Offline Lobo Kid

Berserk
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 09, 2005, 07:02:06 am »
no coz ja wiem ze wszscy by tu chcieli miec super animacje najlepiej jeszcze komputerowa jak wiekszosc nowych produkcji. Jednak Berserk ma cos wiecej wsobie, mianowicie Klimat jakiego brakuje wielu nowym anime i za to wlasnie uwieeeeeeelbiam Berserka. Anime jest swietne szkoda ze nie pocaigneli dalej tego wszystkeigo na podsawie mangi (rownie rewelacyjnej jak nie lepszej) No coz jak sie nie ma co sie lubi to...
 Ja tam zyje ostatnio od nowego tomui Berserka do nowego :))

Offline CoraX

Berserk
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 09, 2005, 09:56:33 am »

Offline Soul Taker

Berserk
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 09, 2005, 11:14:43 am »
hehe zrobią film berserk :lol:

Offline Puchiko0007

Berserk
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 09, 2005, 04:11:42 pm »
hehe, CoraX nastepnym razem umieszczaj tylko linki do obrazkow. hehee. :roll:

widzialam tylko dwa odcinki Berserka (24-25). jesli powiem, ze to nie moje klimaty, moze zostanie mi to wybaczone..

Offline Sebo

Berserk
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 10, 2005, 05:53:34 pm »
Ogladalem tylko anime, niewidzialem mangi  i mam pytanie co do 25-1 odcinka (mysle ze w mandze bylo to wyjasnine)
Co sie stalo Z Casca ,ona zginela czy co i jakim cudem Gats przezyl

grzybek

  • Gość
Berserk
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 10, 2005, 06:13:27 pm »
hehe ciekawe ciekawe. Ja mysle ( choc tez nie czytalem mangi ), ze specjalnie zostal na swiecie aby cierpiec.

 

anything