trawa

Autor Wątek: Poznań Game Arena 2005  (Przeczytany 3888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« dnia: Luty 14, 2005, 04:50:24 am »
W dniach 27 -27 luty 2005 odbedzie się w Poznaniu Poznań Game Arane 2005.

Czy może ktoś z was sie wybiera na tą imprezę lub też zna jakieś bliższe szczegóły co do programu?

Ponoć ma przyjechać jakaś ciekawa makieta do bitewniaków z Angli tylko nie można dowiedzieć się niczego wiecej.
Polecam stronę:
www.pga2005.pl
here is no better Magic than Steel...

Offline Bere

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2005, 11:42:07 am »
Eeeee tam, w tych samych dniach odbywa sie Games Day w Kambodzy, wole to od jakiegos tam Poznan Game Arena :lol:

Offline Kubon

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2005, 06:52:41 pm »
Bedę tam na pewno  :D
Na sródziemiu ukazał sie ostatnio news na temat konkursu malarskiego do lotra  8) ja na 75% startuje  ;) Co do blizszych informacji to nikt nic nie wie   :doubt:
Probuje zdobyc jakies informacje z oficjalnego forum PGA może mnie ktos wspomoze  ;) na razie efekty sa zerowe  :roll:
azzzup....

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2005, 05:53:04 am »
Wiedziałem że na Kubona można zawsze liczyć.
Też zbieram informacje.
Pozdrawiam.
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2005, 02:51:00 pm »
Hehehe miło mi że można na mnie zawsze liczyc  ;)
No i zaczyna sie cosik ruszac na arenie Fantasy wczoraj pojawił sie tam regulamin turnieju do wh40k na 500 pkt. wczesniej ktos podał juz informacje dotyczace turnieju wfb na forum licze ze w najbliszyzm czasie pojawi sie tez cos o lotrze  :D
azzzup....

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2005, 10:30:41 pm »
Będę musiał zajrzec na strone z programem imprezy.
Sam sie raczej wybieram tylko jeszcze nie mogę się zdecydować w który dzień najlepiej jest iść.
here is no better Magic than Steel...

Offline Kubon

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2005, 07:17:15 pm »
Witam
Wszelkie imprezy zwiazane z grami bitewnymi na PGA organizuje Games
Workshop oraz klub Strefa Zero. Niestety nie potrafie podac zadnych
namiarow na kogokolwiek zwiazanego z organizacja ww.

Pozdrawiam
Lukasz Kraszewski

Taka odpowiedz dostalem na pytanie do barda o imprezy w lotra  :( nikt nic nie wie strwefa zero zajmuje sie tylko batlem i wysłali mnie do barda tak sie sklada ze jestem w piatek w berlinie i mam namiary na sklep firmowy gw i chyba zrobie mały nalocik co oni sobie mysla  :badgrin:
azzzup....

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 22, 2005, 05:12:12 am »
Czekamy na dalsze informacje Kubon.  :D
here is no better Magic than Steel...

Offline Glorfindel

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2005, 02:49:52 pm »
informacje podam ja :D

będę na GA - szukajcie mnie na stanowisku Games Workshop
( nie pytajcie jak się tam znalazłem- tajemnica ;) )

- przeprowadzam pokaz Oblężenia Minas Tirith i Bitwy na Polach Pellenoru (makieta Minas Tirith w tle i ponad 300 figurek (m.in dwa mumakile, 3 katpulty, 2 trebuszety, dwa nazgule ) :D

zasady będą Lotra przypominać jedynie śladowo - mam za zadanie zaprezentować gawiedzi jak wygląda gra bitewna  :D  
postaram się  by zasady był grywalne i dynamiczne - najważniejsza jest zabawa

prawdopodobnie pokaz odbędzie sie 2 razy dziennie
inna opcja to jeden pokaz +nauka gry każdego dnia (zobaczymy, to już nie ja decyduję)

nr stanowiska jeszce nieznany

Draugdin, Kubon jeżeli chcecie wziąść udział w pokazie (każdy jest przewidziany na 6-8 osób) to dajcie znać.

pozdrawiam

Michał
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Kubon

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2005, 05:27:54 pm »
Czy ja dobrze rozumiem gw daje figsy, makiete i my musielibysmy tylko grac  :shock: jak tak to ja sie raczej pisze  ;) tylko powiedz jakie godziny i co z soba wziąc  8)
Pozatym jak już masz dojscie do genialnego wytfórcy to powiedz lepiej cos o konkursie malarskim i turniejach do lotra  :p bo nie wiem czy warto targac jakies figsy.... :roll:
Ps:zagadaj do mnie na gg
azzzup....

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2005, 05:03:16 am »
Cytat: "Kubon"
Czy ja dobrze rozumiem gw daje figsy, makiete i my musielibysmy tylko grac  :shock: jak tak to ja sie raczej pisze  ;) tylko powiedz jakie godziny i co z soba wziąc  8)
Pozatym jak już masz dojscie do genialnego wytfórcy to powiedz lepiej cos o konkursie malarskim i turniejach do lotra  :p bo nie wiem czy warto targac jakies figsy.... :roll:
Ps:zagadaj do mnie na gg


Jeżeli jest tak jak to zrozumiał Kubon to ja byłbym też chętny. Jeśli byłbyś zdolny podać więcej szczegółów to bradzo proszę o kontakt aby mógł sie ostattecznie jak najprędzej zdecydować. Z góry dziękuję.
kotopsy@wp.pl
here is no better Magic than Steel...

Offline Glorfindel

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2005, 11:39:33 am »
Cytuj
Czy ja dobrze rozumiem gw daje figsy, makiete i my musielibysmy tylko grac  :shock: jak tak to ja sie raczej pisze  ;) tylko powiedz jakie godziny i co z soba wziąc


zapewniamy ok 300 figurek :D , stół , kości miarki itp
należy przyjść uzbrojonym w dobre chęci

tylko Panowie ostrzegam ,że nie będą to zasady podręcznikowe
celem jest pokac szerokiej publiczności na czym polega gra bitewna więc zasady będą mocno uproszczone i zmienione

chwlilowo takie są ustalenia
być może uda mi się wynegocjować abyśmy po pierwszym pokazie zorganizowali naukę grania albo rozegrali bitwę na pełnych zasadach

Cytuj
Pozatym jak już masz dojscie do genialnego wytfórcy to powiedz lepiej cos o konkursie malarskim


wieść gminna niesie,że w konkursie malarskim jest 10 kategorii z czego 3 dla Lotra
nagrody proporcjonalne do ilości osób biorących udział w turnieju
niestety nic więcej nie wiem :cry:

Cytuj
i turniejach do lotra  :p

nic o tym nie wiem, raczej nie będzie

Cytuj
Ps:zagadaj do mnie na gg

jestem prawdopodobnie ostatnim człowiekiem na tej planecie,który nieużywa gg , proponuje kontakt mailowy glorfindel@buziaczek.pl lub pw

godziny cały czas jeszcze nie znamy

wyślijcie mi na pw Wasze nr telefonu to dam znac jak będe wiedział
poza tym pewnie ułatwi to nam odnalezienie się
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2005, 10:29:32 pm »
Byłem dziś to jest w piątek - pierwszy dzień tej imprezy. Powiem tak:
byłem od około 17 do 20 i było ogólnie mówiąc spokojnie choć i tak interesująco.
Ponac cały główny nawał ludzi już był a i tak główne atrakcje przewidziane są na sobote i niedzielę.
Mi sie tam i tak podobało. Było mało ludzi a przez to spokojnie można było wiele rzeczy obejżeć.
Ogromne wrażenie robi prezentowany przez poznańskiego Wilczka makieta Orthanku w rozmiarach propolcjonalnych do wielkości figurek także sama wieża ma ponad 170 cm i robi powalajace wrażenie.
Zrobiłem w sumie podan 160 zdjęć figurek do Lotr i Warhammera, makiet i takich tam innych. Chetnie bym sie z wami nimi podzielił tylko za bardzo nie mam ich gdzie i jak umieścić. Może wy macie jakiś pomysł.
Jeżeli ktoś się jeszcze wacha iść czy nie iść to ja mówię IŚĆ!!!
Sam się jeszcze raz wybieram w niedzielę.
Pozdrawiam gorąco z Poznania.
here is no better Magic than Steel...

Offline Encaitar

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 26, 2005, 08:19:55 am »
Ach jak ja bym chcial tam byc... Co do zdjec to napisz mi na GG ile one maja rozmiaru, a moze bedzie sie cos dalo zrobic. Natomiast co do samej wiezy Orthank to wedlug moich obliczen: wysokosc wiezy - 500 stop x 30cm = 15 000cm : przez skale figurek - 1:69 = 217,4cm, wiec byla troche wyzsza, ale to tylko taka moja "upierdliwosc" ;-) :D
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Glorfindel

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 26, 2005, 01:59:45 pm »
Muszę niestety Was poinformować, że zapowiadany przez mnie bitwy na polach Pellenoru na PGA pokaz się nie odbędzie  :cry:

Pokaz miał zostać przeprowadzony przeze mnie na prośbę Mortimera, który miał dostarczyć wszystkie potrzebne figurki, makietę itp.

planowane były 2 pokazy w sobotę i dwa w niedziele.

mieliśmy wyjechać w nocy z piątku na sobotę -  w piątek o 20-tej zniecierpliwiony brakiem odzewu ze strony Mortimera (nie odpowiadał  na mail ani sms ), zadzwoniłem do Niego- zostałem powiadomiony,że z przyczyn niezależnych od Mortimera, jedziemy w sobotę ok. 12-tej i przeprowadzamy pokaz tylko w niedzielę.

niestety w sobotę o 12-tej okazało się,że Mortimera zmogła nagła choroba i nie czuje się na siłach pojechać do Poznania.

w związku z tym bardzo przepraszam wszystkich ,którym narobiłem nadziei (sczególnie Kubona i Draugdina), ale odwołanie pokazu nie jest zawinione przez mnie.

Pozdrawiam

Glorfindel
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

 

anything