Autor Wątek: Poznań Game Arena 2005  (Przeczytany 3889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kubon

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2005, 03:45:24 pm »
No własnie szukałem ciebie ale nikt ze Strefy Zero ani nawet Artur Szyndler nic o tych pokazach nie wiedział  :) przyajmniej dzieki temu pogadałem sobie troche z ludźmi  ;) Co do PGA to fajnie było chociaz Lotr był tylko na stoisku wilczka (makieta orthranku) pozatym była nauka gry w tą druga wersje władcy (nie wiem jak to sie zwie)...
Co do ogólnie PGA to wełdug mnie królowała Paintball Arena a to ze wzgledu na dynamike pojedynków... ;)
BTW:Na
niedziele na godzine 14 planowana jest jakas bitwa na polach pellnoru.... :?:
azzzup....

Offline Draugdin

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2005, 10:20:29 pm »
Rozumiem - wypadki losowe. Nie zmienia to jednak faktu że pozostaje uczucie zawodu - tak bardzo mnie interesował ten pokaz. Ale cóż samo życie. Jutro i tak mam zamiar jeszcze raz się tam wybrać choć teraz to straciło główny sens. Show must go on!
here is no better Magic than Steel...

Offline xioze

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2005, 10:42:56 pm »
Cytat: "Draugdin"
Rozumiem - wypadki losowe. Nie zmienia to jednak faktu że pozostaje uczucie zawodu - tak bardzo mnie interesował ten pokaz. Ale cóż samo życie. Jutro i tak mam zamiar jeszcze raz się tam wybrać choć teraz to straciło główny sens. Show must go on!

Ze swej strony dodam że to nie Michal zawalil sprawe- a inna osoba .

Offline Haldir z Lothlorien

Poznań Game Arena 2005
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2005, 10:48:08 pm »
Piotrek Michał już o tym wzceśniej pisał ;)

Cytuj
Rozumiem - wypadki losowe. Nie zmienia to jednak faktu że pozostaje uczucie zawodu - tak bardzo mnie interesował ten pokaz. Ale cóż samo życie. Jutro i tak mam zamiar jeszcze raz się tam wybrać choć teraz to straciło główny sens. Show must go on!


A co do tego to troche polotu i finezji, co wam stoi na przeszkodzie zeby zaimprowizować coś na własną ręke ;) Z tego co wiem w Poznaniu jest sporo graczy ;)  Powinno starczyć żeby ukazć choć cząstke Epickiej bitwy ;)
b]Mitril [/b] się zbliża

 

anything